18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Europa dzisiaj

Frycoslaw • 2015-09-09, 22:09
Imigranci maszerujący do bram europy:


..tymczasem w Parlamencie Europejskim:


No cóż, takie jest przynajmniej moje zdanie :P
Jak komuś się nie spodoba to :kupa:

manc

2015-09-09, 22:12
z jakiego to filmu ten pierwszy od gory prosze?

Frycoslaw

2015-09-09, 22:16
manc napisał/a:

z jakiego to filmu ten pierwszy od gory prosze?



ty tak na serio? gdzieś ty się uchował :D

dzarul

2015-09-09, 22:17
manc napisał/a:

z jakiego to filmu ten pierwszy od gory prosze?


Akademia Pana Kleksa, nie dziękuj. :)

manc

2015-09-09, 22:34
@Frycoslaw

jak napisze ze w Mordorze to postawisz piane?

Organista

2015-09-09, 22:38
dzarul napisał/a:


Akademia Pana Kleksa, nie dziękuj. :)



A nie ze Smerfów? Kojarzy mi się scena, jak idą na Gargamela

Recydywista

2015-09-09, 22:45
no co k***a, mamy faze i sie dobrze bawimy przed spuszczeniem wpie**olu gównopodobnym

Msonicgreen

2015-09-09, 22:57
up jesteś poj***nym zjebem , rządy UE nie pozwolą skrzywdzić imigrantów chodzby nie wiem co odpie**alali , jedyne co mogą to ich odesłać ale pewnie sie tak nie stanie ch*j wie dlaczego , ty masz nasrane we ubie i wkrecasz sobie ze ich rozjebią smutne bo tobie podobnych jest w ch*j .

astamor

2015-09-11, 16:03
Zna ktoś tytuł piosenki z drugiego filmiku ?

werewolfer

2015-09-11, 16:05
Zaczyna sie, gdzie nie wejde imigranci az do porzygu. I tak gowno mozecie w tej sprawie, wiec po ch*j tyle pie**olic o tym.

jormungand

2015-09-11, 16:07
Tak najeżdżacie na widzę tu wszyscy na imigrantów itd. ale kiedy pierwsi przyjadą do Polski, gdzie są ośrodki w których będą przebywać, w jakiej liczbie przyjadą jakoś kampania Stop islamizacji itp, działa prężnie ale nic rzetelnego z tego wszystkiego nie wynika. Czyżby kolejny temat zastępczy? Pewnie tak żeby poraz kolejny odwrócić kota ogonem, i skłócić wszystkich ze sobą i zasiać trochę strachu w społeczeństwie. I nikt mi nie wmówi że nagle w Polsce pojawi się kilkanaście tysięcy imigrantów.

Maxi96

2015-09-11, 16:17
To nie jest k***a "twoje zdanie" to jest pie**olona prawda, my sami się zabijamy pozwalając "mądrym inaczej" decydować o naszym życiu (czyt. politycy). Wiecie jak to się skończy? Że nie mieliśmy jaj by po prostu nawet zademonstrować że ci ludzie wykopali nam groby.

I już cały dzień sp***olony....

Thunbi

2015-09-11, 16:19
@jormungand
za dużo słuchasz radia Maryja i PiSu, z tym pie**oleniem o tematach zastępczych. Jak się nie postawimy to nam wpie**olą część tego, co można zobaczyć na łodziach na Morzu Śródziemnym. Kiedyś miało być 2 tysiące w ramach pomocy państwom UE, żeby nas nie zostawiły jakby zalali nas ukraińcy. Teraz już 12k. Ile więcej? Bo na 12 się nie skończy.
Szkoda, że nikt nie słucha tego oszołoma Korwina - jak nie jestem jego zwolennikiem, to ostatnio w parlamencie powiedział dosadnie i dokładnie jak się sprawy maja.