18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Europa 2048

ZDMZaurJerzy • 2014-05-11, 09:02
Europa, rok 2048. Mały 5 letni Lolo Bum siedzi przy posiłku i rozpoczyna rozmowę:
- Ojcze, Tato :tecza: :szofer:
- Tak, Lolo Bum, słuchamy Cie
- Muszę wam się do czegoś przyznać...
- Tak?
- Ja... ja.... Jednak jestem hetero. :cycki:
- Wiechu, ten podwójny anal to jednak był zły pomysł.

al...........10

2014-05-11, 10:54
Modlę się, żeby któryś z telewizyjnych czerepów rzucił podobnym kawałem na wizji, bo może wtedy do niezinternetyzowanych tępych dzid przed ekranami dotrze...

kaelem

2014-05-11, 21:21
Już widziałem niedawno podobny kawał... Kopiowanie jest złe, nie zmienia to faktu że pedał to ciota i ch*j

SilverBlade

2014-05-11, 21:23
taki śmieszny kawał aż musiałem pokazać mamie. kierowca autobusu też bił brawo.

rakoczy

2014-05-11, 21:24
tęczowy żart;)

go...........ek

2014-05-11, 21:27
SilverBlade napisał/a:

taki śmieszny kawał aż musiałem pokazać mamie. kierowca autobusu też bił brawo.



chyba mamom ;-)

joozef

2014-05-11, 21:29
Na szczęscie (?) tak nie będzie bo w 2048 w sporej częsci Europy ostatnie niedobitki pedalstwa będą chować sie po piwnicach przed islamską milicją pokoju.

CatBurger

2014-05-11, 21:40
Chciałbym podkreślić kilka faktów do tego głupiego żartu:
1) Homo nie rodzą homo, tylko hetero rodzą homo...
2) Istnieją osoby homoseksualne wychowywane przez matkę i ojca - to znaczy, że teoria homoseksualizmu nabytego nie jest słuszna - mimo wzorca w domu.
3) Kiedy wbijecie sobie do łba, ze naprawdę mały odsetek par homo chce mieć dzieci ? Rozumie, ze obecni tu kryptohomosie mają takie marzenia ale w rzeczywistości jest to odsetek ;)
4) Dlaczego, zakłada się, że wraz z społeczną akceptacji homoseksualizmu nagle geje i lesbijki wyrosną jak grzyby po deszczu ? :D tak jakby z kilku procent zrobiło się kilkadziesiąt :D rly? ukrywają się na pewno jak żółwie ninja w kanałach :<

Sajbek

2014-05-11, 21:51
Skoro to Europa 2048 to Polska nie będzie leżała w Europie w 2048 roku.
Pedały, cioty w rurkach i baby z ku*asami nie mają racji bytu w Polsce.
Tak było, jest i będzie!

Ninja.

2014-05-11, 21:53
alpha10 napisał/a:

Modlę się, żeby któryś z telewizyjnych czerepów rzucił podobnym kawałem na wizji, bo może wtedy do niezinternetyzowanych tępych dzid przed ekranami dotrze...



Proszę: ;-)

achujciwcycki

2014-05-11, 21:53
@CatBurger

czy Ty k***a widzisz, gdzie posty piszesz?

PhantomMask

2014-05-11, 22:00
SilverBlade napisał/a:

taki śmieszny kawał aż musiałem pokazać mamie. kierowca autobusu też bił brawo.


a co mama coś wie na temat podwójnego analu :lol:

wajnona

2014-05-11, 22:27
@CatBurger Skąd ten strach, że po wszech-akceptacji gejostwa wyrosną jak grzyby po deszczu? A wejdź sobie na jakiś gówniany portal typu Papilot, od tak z czystej ciekawości i strzel pierwszy-lepszy temat o homoseksualizmie. Co druga to nagle lesbijka albo bi, nie wspominając już o chłopaczkach w rurkach i ewenementów typu Kiełbacha z Eurowizji albo Grodzka z Sejmu. Mam Ci dalej obrazować? :D