18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

EURO 2012 - Przeżyjmy to jeszcze raz

perez97 • 2012-10-14, 15:14
Dla prawdziwych kibiców :) To były emocje jak Lewy strzelił bramkę z Grecją !



Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce.

Sl...........nx

2012-10-14, 23:10
trane1 napisał/a:

nie rozumiem jak mozna sie jarac tym gownem?
jedne sprzedawczykowate niepelnosrpawne polaczkikopaczki pileczki remisuja z innymi jeszcze gorszymi sprzedawczykami...juz lepiej jest kibicowac gimbusom z cs 1.6 niz tym zerom ktore nic nie potrafia i tylko ośmieszają nasz kraj :D



Musisz chyba rzadko wychodzić z kuchni, skoro pieprzysz takie głupoty.
Nasza kadra owszem, nie imponuje. Jednak piłkarze w klubach, to co innego.
Lewandowski został w zeszłym sezonie najlepszym graczem bundesligi, jednej z najmocniejszych lig europejskich. Szczęsnego przed kontuzją na wyspach chwalili non stop. Piszczek był niejednokrotnie wybierany do jedenastki kolejki, a nawet do jedenastki sezonu. Niektórymi bramkami Błaszczykowskiego podniecały się tysiące dortmundczyków.
Ireneusz Jeleń robił w Auxerre autentyczną furorę, wprowadził klub do ligi mistrzów, dokonywał niekiedy cudów, np.



Grzegorz Krychowiak, podstawowy zawodnik Reims, 5 drużyny ligi francuskiej, zbierających świetne recenzje. Zbierający również dobre noty Kamil Glik, zawodnik zespołu Seria A, konkretnie Torino. Artur Sobiech, strzelający bramki dla Hannoveru.

A i jeszcze w ubiegłym sezonie na wiosnę w pucharach grały dwa nasze kluby, Wisła i Legia.

Nie jest tak źle z naszymi piłkarzami, ale oczywiście, najlepiej coś ocenić na podstawie wyników kadry prowadzonej przez trenera bez matury, który pieprzył robotę w każdym klubie który prowadził na przestrzeni ostatnich 10 lat.

W ostatni piątek nasza reprezentacja zagrała naprawdę przyzwoity mecz z RPA, a we wtorek zmierzą się z osłabionymi Angolami i jakoś irracjonalnie, mam nadzieję na remis.

Bobikufel

2012-10-14, 23:48
ja bym zmienił to twoje ostatnie hasło na:

Dumni po porażce, wierni po porażce.

perez97

2012-10-15, 00:06
Do hejterów. Przypomnijcie sobie kwalifikacje do EURO 2008; Polska 2-1 Portugalia, Polska 2-2 Portugalia, Belgie robiliśmy jak chcieliśmy, z San Marino 10:0 (taka tam pokazóweczka ;-) ). Z grupy wyszliśmy na 1 miejscu wyprzedzając Portugalię o 1 pkt. Zresztą dla przypomnienia, Krzynówek(który dał nam ten 1 pkt):



Więc tak, dumni po zwycięstwie, wierni po porażce :)

A, jeszcze tabela:


NcLR

2012-10-15, 01:03
Piłkarzy mamy zajebistych tylko zarząd ch*jowy:)

Dzimboludek

2012-10-15, 01:11
@up
Wyjątek tylko potwierdza regułę, ale jaraj się tym dalej.
Zawsze możesz jeszcze przytoczyć 74 rok.

ostatni

2012-10-15, 01:35
k***a żal dupę ściska. Piłka nożna to sport dla plebsu. Jeśli jest to miłość jak w przypadku brazylijskiego plebsu, czy wielowiekowa tradycja jak na wyspach to ok. W Polsce jest to tylko pole do popisu dla bydła na murawie, trybunach, kanapach przed tv i stołkach w pzpnie. Tak się składa, że niedaleko mojej chaty jest ośrodek szkoleniowy dla piłkarzy. Ciekawe miejsce sobie wybrali, moja wieś to jedna z większych imprezowni letnich w tym j***nym kraju. Pamiętam wakacje 2004, jako gimbus łaziłem sobie pokopać piłę na boisko w tym ośrodku i akurat były tam młodziki z jakiejś amici, czy legii, ch*j wie, przewijało się tego bydła co roku sporo tam w wakacje. No więc co najciekawsze wszystkie te śmiecie, zaraz po treningu wylatywały w krzaki na fajkę, a były to chłopaczki 13-14 lat. I teraz puenta. Dodajcie 8 do 14 i macie średni wiek naszej kadry na euro. Powyganiać to j***ne bydło na zmywaki do uk, niech k***a tam oglądają jak się gra i kibicuje, kasę dać na koszykówkę siatkę, tenis. Wstyd k***a na cały świat nam robią co 2 lata kiedy jest jakaś większa impreza, a to co było ostatnio...ja pie**olę, j***ny premier jeszcze narobił hura optymizmu razem z mediami, to pomyślałem ch*j, nie oglądam tego gówna od 2 lat, może coś się poprawiło...i mało nie rozj***łem telewizora.

Sl...........nx

2012-10-15, 02:19
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

Dodajcie 8 do 14 i macie średni wiek naszej kadry na euro.



8+14 = 22

Średni wiek naszej kadry na euro to 25,69.

Czemu kłamiesz, do k***y nędzy?

Plecionkarz

2012-10-15, 03:09
No i warto było wydawać tyle miliardów żeby popatrzeć jak faceci kopią piłkę. Te pieniądze poszły w błoto i nigdy się już nie zwrócą. Jak dla mnie zawodowi sportowcy to banda darmozjadów a promowanie jakichś mistrzostw i wydawanie na to pieniędzy to odwracanie uwagi ludzi od ich realnych problemów. Dajcie pospólstwu chleba i igrzysk to wszystko inne będą mieli w dupie.

zielak300

2012-10-15, 04:46
Głosowaliście na PO to macie.

koko_0

2012-10-15, 05:02
Polaczki jak zwykle wszystko zle ;) nic sie nie podoba rzad ch*jowy itp , itd . Ten narod nigdy nie zmadrzeje czemu k***a ludzie nie doceniacie to co macie tylko wiecznie narzekacie ja pie**ole zygac sie chce jak widze j***ne gimbusy ktore nie wiedza co to zycie tylko 24h/7 na kompie i hejtuja, nawet czesc doroslych ludzi ktorzy placza ze Polska to tamto i owamto nie podoba sie to wypie**alac na wyspy albo na jakies inne wyp*zdwo gdzie bedziecie jebac za gowniane pieniadze na zmywaku czy w jakims pie**olonym Mc Donaldzie za 200 funciakow tyg . Tak dalej z taka mentalnoscia to napewno w przyszlosci bedzie lepiej .


maxqi

2012-10-15, 08:25
Mam ciarki jak Levy i Kuba strzelają bramki, niewiem jak wy, ale pifko dam za walkę do końca :-)

deadduck

2012-10-15, 09:53
Jak możecie bronić tych patałachów? Przecież na EURO, najważniejszej imprezie piłkarskiej w naszej historii, WSZYSCY zagrali poniżej oczekiwań. Tylko dwa remisy w najsłabszej grupie to kpina z kibiców. Słyszeliście, żeby chociaż jeden( poza Wasylem ), przeprosił za swoją grę, przyznał że dali ciała? Ja słyszałem tylko płacz Błaszczykowskiego, za co jest dla mnie śmieciem, że za mało biletów dostał(!?) i Lewandowskiego że przygotowanie fizyczne było złe. O Smudzie nawet już pisać nie będę bo szkoda klawiatury:D

ostatni

2012-10-15, 10:28
Slonx napisał/a:

8+14 = 22

Średni wiek naszej kadry na euro to 25,69.

Czemu kłamiesz, do k***y nędzy?



ja pie**olę, a myślisz, że przed 2004 szkolenie polskiej młodzieży wyglądało inaczej?


koko_0 napisał/a:

Polaczki jak zwykle wszystko zle nic sie nie podoba rzad ch*jowy itp , itd . Ten narod nigdy nie zmadrzeje czemu k***a ludzie nie doceniacie to co macie tylko wiecznie narzekacie ja pie**ole zygac sie chce jak widze j***ne gimbusy ktore nie wiedza co to zycie tylko 24h/7 na kompie i hejtuja, nawet czesc doroslych ludzi ktorzy placza ze Polska to tamto i owamto




no niedługo trzeba będzie wznosić modły dziękczynne, że donek rozj***ł gospodarkę, a mógł przecież zabić. j***ny leming się odezwał


koko_0 napisał/a:

wypie**alac na wyspy albo na jakies inne wyp*zdwo gdzie bedziecie jebac za gowniane pieniadze na zmywaku czy w jakims pie**olonym Mc Donaldzie za 200 funciakow tyg




5 tysi na miesiąc to na pewno mniej niż polskie 1500, a w Hiszpanii, Grecji i Włoszech ludzie umierają z głodu...dlatego, że zaczęło brakować im na restauracje i nie chce im się gotować. Tępy tłuku ty będziesz wypie**alał z tego kraju razem z resztą zjebów, tylko poczekaj n a wybory


koko_0 napisał/a:

Tak dalej z taka mentalnoscia to napewno w przyszlosci bedzie lepiej .




Spokojnie, będzie dobrze, tylko takich retardów jak ty trzeba się pozbyć

kiziamizia

2012-10-15, 11:59
Widzialem to, ale za kazdym razem de same emocje wzbudza ten film :-D piwo, piwo, piwo :-D

NealCaffrey

2012-10-15, 12:04
Spina jak zawsze, domena naszego narodu.

Piwo za filmik, Heart of Courage - dobrze, że wybrali tą nutkę na wejście :)