18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Eugen Polanski na konferencji prasowej

Tuiq • 2012-06-15, 20:52
Nie ma pie**olenia, Eugen mówi jak jest!


opson

2012-06-16, 10:15
Powiedział co powiedział, kazdy z Nas bredzi czasem. ja akurat jego fanem nie jestem , ale jak jest to niech bedzie i walczy. Napewno lepszy z niego Polak niż murzynek czy inny taki. Mówi po naszemu i mowi prosto z mostu. Klnie po naszemu , bo łatwiej powiedzieć napie**alać niż mądzrzyć sie w stylu finezyjnie atakować od pierwszej minuty nie ustępując pola itp itd. Strasznie nie lubie Smudy , ale uważam że trzeba kibicowac naszym zawsze. Nie zawsze w nich wierze , ale nadzieje mam zawsze.
Irlandczycy pokazali nam jak kibicować i to uświadamia nam jedno. Nawet jak wpierdzielimy z pepikami i nie wyjdziemy z grupy to wierzyć w tych chłopaków trzeba do końca. Zagrzewać ich do walki i być im wiernym. Jak nie teraz to może jutro jak nie jutro to pojutrze , jak nie oni może innu , ale my Polacy pokażemy jeszce innym jak sie wygrywa. Do boju i wierzyć i kibicować do samego końca nawet jak bedzie 9-0 bramke na 9-1 traktujmy jako tą o zwycięstwo.

griffin1899

2012-06-16, 10:36
Nane0585 napisał/a:

on stał się już prawdziwym polakiem !



ja pie**ole co za kraj :samoboj: wystarczy ze jakiś gościu powie po polsku k***a mac albo napie**alać i już wszyscy uważają go za swojego. Zapomnieliście już o tym że Smuda prosił go na kolanach żeby grał u nas w kadrze. Na ciężką k***ę ze wsi czy słyszał ktoś z was o psychologi i zabiegach marketingowych ?

aż dziw ze Polska jeszcze istnieje :homer:

mayday1707

2012-06-16, 11:19
griffin1899 napisał/a:



ja pie**ole co za kraj :samoboj: wystarczy ze jakiś gościu powie po polsku k***a mac albo napie**alać i już wszyscy uważają go za swojego. Zapomnieliście już o tym że Smuda prosił go na kolanach żeby grał u nas w kadrze. Na ciężką k***ę ze wsi czy słyszał ktoś z was o psychologi i zabiegach marketingowych ?

aż dziw ze Polska jeszcze istnieje :homer:



Ty widocznie masz za dużą wiedzę na ten temat a to że rodzice wywieźli go za Odrę i tam go wychowywali to nie znaczy że nie chciał zagrać w reprezentacji Polski? To że na początku odmówił to nie znaczy że nie chciał a ty snujesz takie dziwne teorie.
Gra? Gra, i to mi pasuje więc nie wnikaj szczegóły i nie zachowuj się jak typowa, zaściankowa polska k***a, a tak na marginesie to sam mieszkam na wsi i nie wiem co masz do mieszkańców wsi?

sard

2012-06-16, 11:59
Polanski pokazał, że pomimo naśmiewania się z niego w naszych mediach, jechania po nim przez gimbusów i inne trolowe, internetowe tałatajstwo - jak wchodzi na boisko to GRA!
Starą defensywną szkołą - obok niego może przejść piłka, ale zawodnik już nie. Dodatkowo zaskoczył mnie, że w ofensywie zaczął szaleć i to z pozytywnym skutkiem. Dla mnie najlepszy zawodnik meczu z Rosją, było go wszędzie pełno i to ze skutkiem pozytywnym.

Co do jego polskości... napie**alacie tak naszą reprezentację gamonie - a zapominacie, że:
a)to jest reprezentacja naszego kraju, więc znajdować się mogą różne narodowości - wiele lat temu dopiero k***ami byście słali, jak w reprezentacji graliby zgodnie z tym, że byli Polakami - i żyd, Ukrainiec, Rusin, siakiś Niemiec itd. kraj to nie jedna narodowość (no chyba że państwo jest wielkości Andory),
b)on pochodzi z Polski, a to że rodzice go tam zabrali...
c)przypatrzcie się uważnie reprezentacji Francji i Niemiec :) w sumie w Angili, Szwecji, Czechach itd. czarnoskórych też macie :)


Tak czy inaczej uczcie się tumany od kibiców Irlandii jak się kibicuje - do samego końca i choćby przegrali!!! Bo oni kibicują drużynie swej, a nie WYGRANYM!!! Pieprzone bezmózgie Yeti ze stadionów naszych ligowych nie mają pojęcia o takim kibicowaniu, u Nas co chwila gwizdy, rzucanie k***ami, wychodzenie z meczu i przede wszystkim napie**alanie się. Cóż pierwotne instynkta stadne są dla wielu tumanów zbyt silnie zakorzenione w ich małych móżdżkach :)

griffin1899

2012-06-16, 12:08
jeśli chodzi o Polanskiego to całkiem dobrze pokazał się na tle na naszych zawodników w meczu z Rosją.

chciałem tylko przypomnieć ze jeśli nasza czwórka naturalizowanych piłkarzy - nie liczę matuszczyka bo on od razu się zdeklarował, miałaby wystarczające umiejętności grałaby dla swoich krajów. graja u nas - ok, nie ma problemu. ale zbiorowe robienie laski polanskiemu(bo powidzial napie**alac) w mediach i tutaj jest Wk***IAJACE i niesprawiedliwe.


mayday1707 napisał/a:



zaściankowa polska k***a



twoja stara :amused:

al...........10

2012-06-16, 12:32
Ale co jest w tym śmiesznego dla tych dziennikarzy? Poczułem się jak w podstawówce, wtedy też jak przy klasie zaklął ktoś dorosły, to było hahaha hihihi...