18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Etyka strażaka

CiecXXX • 2014-03-06, 21:22
Jak nazywa sie sytuacja, w której strażak ginie podczas akcji?
-
-
-
Wypalenie zawodowe :hitler:


Wymyśliłem po zaliczeniu z etyki zawodowej :ok:

at...........25

2014-03-06, 23:18
Myśle, że to się nazywa tragedia. Piwo dla strażaków bo odwalają kawał dobrej roboty!

da...........wa

2014-03-07, 04:05
ch*j ci w dupe za zalozenie tak durnego tematu.Spalic to ciebie powinni

BrunoL

2014-03-07, 08:07
@up

A Tobie dwa i to za darmo.Spalić to powinna Twoja matka cegłę z Twojego powodu.

Ba...........co

2014-03-07, 11:31
Etykę jak rozumiem oblałeś?

przemas6662

2014-03-07, 12:06
atl25 napisał/a:

Myśle, że to się nazywa tragedia. Piwo dla strażaków bo odwalają kawał dobrej roboty!




to jak z tym piwem?

sempacz

2014-03-07, 12:08
nick autora chyba nie jest przypadkowy

kondzikkk93

2014-03-07, 12:12
sempacz napisał/a:

nick autora chyba nie jest przypadkowy




dokładnie, żartowanie ze strażaków w czasach gdy oni jako jedyni pomagają ludziom bezinteresownie i zawsze odwalają kawał dobrej roboty jest przynajmniej nie na miejscu.

Kakaj7

2014-03-07, 12:17
od strażaków się odpie**ol!

marcinus40

2014-03-07, 12:21
Aż się cieplej robi na sercu gdy na portalu sadystycznym, gdzie każdy każdego gnoi można wyczytać również słowa poparcia dla naszej pracy:)

Szymek_

2014-03-07, 12:21
Nie zaliczaj więcej egzaminów, bo ch*j wie co wymyślisz jeszcze -.-

wieczór

2014-03-07, 12:27
Ale wiecie panowie, że jesteście na sadisticu - to jest dowcip, tutaj żaden nie jest nie na miejscu. Żeby było zabawniej, to ten post jako jeden z nielicznych wpisuje się w początkowe założenie tego serwisu, którym była prezentacja czarnego humoru a nie bab z fiutami czy urżniętych kończyn. Kropka. "Dajcie mi punkt oparcia, a wyśmieję wszystko" (c) Artur „Jurgi” Jurgawka

Avalanger

2014-03-07, 13:05
wieczór napisał/a:

Ale wiecie panowie, że jesteście na sadisticu - to jest dowcip, tutaj żaden nie jest nie na miejscu. Żeby było zabawniej, to ten post jako jeden z nielicznych wpisuje się w początkowe założenie tego serwisu, którym była prezentacja czarnego humoru a nie bab z fiutami czy urżniętych kończyn. Kropka.




k***a, kolejny 'weteran' sadola ... :glowawmur:




j***na tradycja, najwięcej do powiedzenia mają Ci, którzy poza erotyką pewnie na hardzie nie byli...

Jak dla mnie urwane kończyny to jak najbardziej idea sadistica. Są natomiast sprawy, z których żarty są niesmaczne.

Mój wujo był strażakiem w dużym mieście, co przeszedł przez swoją służbę to przeszedł, starszy ogniomistrz (byłby wyżej, no, ale brak studiów), na swoim koncie ma takie akcje, że kilka razy wywiadów dla tvnu udzielał...

Finansowanie w straży to śmiech, czasami nie starcza na paliwo, a co dopiero nowsze wozy czy ekwipunek, pensje słabe, aaa idź Pan w ch*j. Nie spotkałem się z sytuacją, w której straż pożarna zj***ła sprawę, jak niekiedy dyspozytor w pogotowiu ratunkowym, który NIE CHCIAŁ wysłać karetki po potrzebującego..

No, ale ciśnijmy w Straż, śmiało.


Mniejsza,

wieczór napisał/a:

"Dajcie mi punkt oparcia, a wyśmieję wszystko" (c) Artur „Jurgi” Jurgawka



żebyś to Ty, k***a, nie został zaraz tym "punktem oparcia"...

marcinus40

2014-03-07, 13:12
Avalanger napisał/a:




k***a, kolejny 'weteran' sadola ... :glowawmur:

Obrazek




Przyganiał kocioł garnkowi... :lodowka: