18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Etapy Dżihadu

Desir • 2015-09-12, 13:24
Oto co nas czeka.





Szczerze to jeśli nasz ''kochany'' rząd chce sprowadzać to bydło do naszego kraju, ryzykując życie nasze, naszych rodzin, naszych znajomych i naszych dzieci to ja chcę prawa do posiadania broni abym mógł w razie konieczności obronić osoby któe kocham od tego ciapatego gówna zalewającego nasz kontynent.
Cieszy mnie również to że w Polsce nie będzie im tak łatwo się panoszyć ;)

Miles87

2015-09-12, 13:27
"Oto co nas czeka"
a kim wy jesteście?

krzyks

2015-09-12, 13:31
Miles87 napisał/a:

"Oto co nas czeka"
a kim wy jesteście?



a tY k***a KIM jesteś? Dziś już drugi komentarz Miles87 poniżej poziomu POLAKA.
Miles87 napisał/a:

@zgonex
wam płacą cebulą za udawanie idioty i wypisywanie tych głupot w necie? Może o eboli coś popisz bo dawno nie było tego tematu :D k***a polaczki uchodźców się boja :D :D


Tak... POLACZKI to forma obraźliwa, pojawiła się przy innym temacie, a TERAZ śmiesz pytać kim jesteśmy? CIAPATY jesteś?

Po przeczytaniu jeszcze paru innych gównianych wypowiedzi stwierdzam, że powinieneś dostać bana. Na każdym kroku jedziesz po Polakach, ewidentnie popierasz politykę imigracji... i chyba się k***isz dla PO, albo z urodzenia jesteś lewakiem. :idzwch*j: :idzwch*j: :idzwch*j:

Desir

2015-09-12, 13:40
Miles87 napisał/a:

"Oto co nas czeka"
a kim wy jesteście?



Jesteśmy Polakami, ale wiadomo że Tobie będzie zgotowany inny los amatorze kozojebców. Za takie poglądy pewnie pierwszy będziesz miał poderżnięte gardło tuż po zrobieniu laski ciapatemu.

NieLubjeLudzji

2015-09-12, 13:59
Poparcie dla grup nacjonalistycznych wzrasta, i od dawna nie bylo tak wysokie. W koncu banka musi peknac i pojawi sie drugi Hitler, a wtedy...
"Sent away on trains, sent on a one-way trip to Hell
Enter the gates - Auschwitz awaits!"


marianmoc

2015-09-12, 14:50
Przepowiednia Ojca Klimuszko :)
“Widziałem żołnierzy przeprawiających się przez morze na takich małych, okrągłych stateczkach, ale po twarzach widać było, że to nie Europejczycy. Widziałem domy walące się i dzieci włoskie, które płakały. To wyglądało jak atak niewiernych na Europę. Wydaje mi się, że jakaś wielka tragedia spotka Włochy. Część buta włoskiego znajdzie się pod wodą. Wulkan albo trzęsienie ziemi ? Widziałem sceny jak po wielkim kataklizmie. To było straszne(…). Wojna wybuchnie na Południu wtedy, kiedy zawarte będą wszystkie traktaty i będzie otrąbiony trwał pokój(…). Potem rakiety pomkną nad oceanem, skrzyżują się z innymi, spadną w wody morza, obudzą bestie. Ona się dźwignie z dna. Piersią napędzi ogromne fale. Widziałem transatlantyki wznoszone jak łupinki… Ta góra wodna stanie ku Europie. Nowy potop ! Zadławi się w Giblartarze ! Wychlupnie do środka Hiszpanii ! Wleje się na Saharę, zatopi włoski but, aż po rzekę Pad. Zniknie pod wodą Rzym ze wszystkimi muzeami, z całą cudowną architekturą (…). Nasz naród powinien z tego wyjść nienajgorzej. Może pięć, może dziesięć procent jest skazane. Wiem, że to dużo, że to już miliony, ale Francja i Niemcy utracą więcej. Italia najwięcej ucierpi. To Europę naprawdę zjednoczy. Ubóstwo zbliża (…)”