18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

BongMan

2013-04-13, 00:30
Jak to MILF, to pozytywnie :)

HotSzot

2013-04-13, 01:50
amfaszybko napisał/a:

r*chałbym



fylypekk

2013-04-13, 02:28
czy polaczki widza ciagle tylko i wylacznie "lewakow" ?

Ru...........tQ

2013-04-13, 07:11
3...2...1... go :!:

:amused:

Hauer88

2013-04-13, 07:49
fylypekk napisał/a:

czy polaczki widza ciagle tylko i wylacznie "lewakow" ?



Skoro coś jest sponsorowane przez Kampanie Przeciw Homofobii to raczej jest lewackie ;)

Ładny film też tworzą degeneraci :lol:


mik777pl

2013-04-13, 08:48
fylypekk, nie dość że jesteś rudy to jeszcze obrażasz całe nasze społeczeństwo, rozpanoszyły się k***y już na dobre... Osobiście nie stawiam siebie po żadnej stronie bo każda polityka to chłam i syf...

Ps kolegów tu nie znajdziesz wypie**alaj :idzwch*j:

RutQ, tak tak dobrze wyczułeś ale ja nie mam zamiaru siedzieć i nic nie robić....

abdul

2013-04-13, 08:56
a tak czysto hipotetycznie.. gdyby ktoremus z was kiedys udalo znalezc dziewczyne i splodzic potomka, ktory bylby cieply, co wtedy? albo przed gniewem ojca ucieklby do seminarium, albo na pokaz zalozyl rodzine i zaszczepil w niej swoje nieszczescie..

pjm77

2013-04-13, 09:14
@up czemu tak sądzisz? Trudno mi się wypowiadać co by było, gdyby moje dziecko okazało się homoseksualistą ale spotkałem w życiu niejednego i nigdy nie dochodziło do żadnych zgrzytów, chyba że był(a) zwykłym pojebem na czysto ludzkim poziomie. To co mnie doprowadza do furii to kosztujące olbrzymie pieniądze (potrzebne na znacznie bardziej istotne sprawy) promowanie czyjejś dysfunkcji seksualnej jako czegoś pożądanego i dobrego w społeczeństwie, nieodpowiedzialne próby podważania społecznego porządku i moralności tylko dlatego, że można, bez zaproponowania jakiejś głębiej przemyślanej alternatywy. Gdyby to były zjawiska marginalne to bym miał pewnie wyj***ne i nie poświęcał temu większej uwagi. Natomiast w tym momencie jest to duża siła, która (co już gołym okiem widać) ciągnie cywilizację europejską i amerykańską w kierunku zagłady.

pawel76

2013-04-13, 09:14
Aż ślinka cieknie, pewno już miła mokrą :)
Lubię takie napalone czterdziechy

babycow

2013-04-13, 13:15
polka kazdemu murzynowi nogi rozlozy....