18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

EPP już rozdziela nową partię

Musashi_Miyamoto • 2023-10-01, 18:21
Opis w filmie.


neo001

2023-10-02, 01:42
0dbytBiskupa napisał/a:

Nie ma większego debila od Polaka, który wielbi Hitlera.



Lewak taki jak ty? Swoją drogą co ci przeszkadza, że nazywają was lewakami-tępakami?
Ilu ciapatych/czarnych już przyjęliście do "swoich" pustostanów dziwadełka i od kiedy macie tam internet :lol:

mit2

2023-10-02, 02:14
neo001 napisał/a:

Ilu ciapatych/czarnych już przyjęliście do "swoich" pustostanów dziwadełka i od kiedy macie tam internet :lol:


Pewnie żadnego, bo squaty przepełnione narkomanami :lol:

CzerstWybut

2023-10-02, 02:22
KosmatyHui napisał/a:

Kuwa.. az sie musialem zarejestrowac. Wpuszczajcie ich wpuszczajcie. Ale proponuje u nas juz budowac mury nawet i na poludniowej i zachodniej czesci kraju.



Murów nie trzeba budować, wystarczy odpowiednie prawo migracyjne i socjalne. Nikt ci tu nie przyjedzie aby zdychać na ulicy z głodu.

bishfinger

2023-10-02, 07:14
zostawcie odbytbiskuoa, jeszcze leczy rany po imprezie w Dąbrowie Górniczej więc plecie bzdury

Love_is_Love

2023-10-02, 07:38
kosioraldo napisał/a:

Przecież to zaplanowana inwazja, nie chce mi się wierzyć ze w normalnych okolicznościach po prostu by ich nie puszczali dalej i tyle, j***na unia



Akurat Unia to od dłuższego czasu ich blokuje. To Polaki ich wizami za pieniądze ściągały.

bubul986

2023-10-02, 07:47
Może to pani Holland kręciła :-D ???”zielona granica 2
:-D :-D :-D

Marush

2023-10-02, 08:52
To są te "narzędzia" o których mówiła ursula von der lejen

Siriuz

2023-10-02, 11:16
Love_is_Love napisał/a:

Akurat Unia to od dłuższego czasu ich blokuje. To Polaki ich wizami za pieniądze ściągały.



Tak tak, rzeczywiście, a na plażach wychodzą z morza foczki.

dżonyłojlker

2023-10-02, 11:48
Love_is_Love napisał/a:

Akurat Unia to od dłuższego czasu ich blokuje.



Powiedz to niemcom, którzy niemieckimi statkami za niemieckie rządowe pieniądze, zwożą bambusów do Włoch.

bleblebator1

2023-10-02, 15:12
Love_is_Love napisał/a:

Akurat Unia to od dłuższego czasu ich blokuje. To Polaki ich wizami za pieniądze ściągały.



i dlatego 8 sztuk nazistowskiego fake okręt taxi pod szyldem działan ratunkowych zapie**ala non stop 24/h 7 dni w tygodniu przewożąc RAL 9005 do europy?

Polaris5

2023-10-02, 20:26
Gdybym chciał rozwalić Europę finansował bym dilerów, przemytników, żebraków. Skrajną prawicę I lewicę by kłócili się między sobą. Prawkom dałbym zalew ciapakòw i asfaltów z domieszką ekozjebòw a lewakom dałbym fanów Adolfa, fałszywe dane i wszystkie inne podziały społeczne
Najlepsze że wcale dużo by mnie to nie kosztowało :P

darek1234

2023-10-02, 21:52
Od 2016 roku, na ulicach Warszawy, Lublina i Krakowa widziałem hordy ciapatych, nie byli to turyści. Pisałem o tym dawno temu, pod innym nickiem, ale niewielu w to chciało wierzyć. Exodus ciapatych zaczął się za PiS, a nie za PO, więc skończcie pie**olić głupoty, bo PiS:
1. walczy z pedałami, a Kaczor, Ziobro, Macierewicz itp to pedały
2. walczy (miał walczyć) z nadmierną biurokracją, a za ich czasów nastąpił gwałtowny ilościowy skok urzędników państwowych i wszelakiej maści doradców
3. walczy z imigracją, a dzięki nim do Polski sprowadzono rzesze ciapatych

Można tak wiele wymieniać, ale pisowczykom można nasrać na nos, mówiąc że to zapach Kaczorka i będą się modlić do gówna

ernest82

2023-10-02, 23:26
0dbytBiskupa napisał/a:

Filmik nie wiadomo skąd, kiedy nagrany, z jakiegoś gównianego źródła. Na dokładkę, z prowokacyjnym tytułem i grobową muzyką dla lepszego efektu. Na sianiu strachu przed migrantami w pontonach najbardziej korzysta Rosja, która gra na chaos i wzmocnienie partii skrajnie prawicowych w całej Europie. To przecież nie przypadek, że i rosyjskie media używają podobnego słownictwa o "inwazji". Czy tu są jacyś moderatorzy, którzy potrafią dostrzec ten związek i zablokować tą ruską propagandę? Bo użytkownikom tego portalu do rozumu nie da się przemówić, łykają wszystko.



0dbytBiskupa napisał/a:

Filmik nie wiadomo skąd, kiedy nagrany, z jakiegoś gównianego źródła. Na dokładkę, z prowokacyjnym tytułem i grobową muzyką dla lepszego efektu. Na sianiu strachu przed migrantami w pontonach najbardziej korzysta Rosja, która gra na chaos i wzmocnienie partii skrajnie prawicowych w całej Europie. To przecież nie przypadek, że i rosyjskie media używają podobnego słownictwa o "inwazji". Czy tu są jacyś moderatorzy, którzy potrafią dostrzec ten związek i zablokować tą ruską propagandę? Bo użytkownikom tego portalu do rozumu nie da się przemówić, łykają wszystko.


No nie nie wierzę

0dbytBiskupa napisał/a:

Filmik nie wiadomo skąd, kiedy nagrany, z jakiegoś gównianego źródła. Na dokładkę, z prowokacyjnym tytułem i grobową muzyką dla lepszego efektu. Na sianiu strachu przed migrantami w pontonach najbardziej korzysta Rosja, która gra na chaos i wzmocnienie partii skrajnie prawicowych w całej Europie. To przecież nie przypadek, że i rosyjskie media używają podobnego słownictwa o "inwazji". Czy tu są jacyś moderatorzy, którzy potrafią dostrzec ten związek i zablokować tą ruską propagandę? Bo użytkownikom tego portalu do rozumu nie da się przemówić, łykają wszystko.


No nie nie wierzę łykasz chyba spermę starego co ty pie**olisz weź się obudź wypluje to ... czego nie rozumiesz fakt nie ma ich tu wielu narazie ale poczekaj i się przekonasz jak to będzie łykać od pana murzyna :mrgreen:
:-D :lol: :lol: :lol:

leonsjo

2023-11-18, 12:21
kosioraldo napisał/a:

Przecież to zaplanowana inwazja, nie chce mi się wierzyć ze w normalnych okolicznościach po prostu by ich nie puszczali dalej i tyle, j***na unia



To rosja wywoluje ten krysys migracyjny tak jak i poprzednie. j***na rosja a nie j***na unia. Jak mozna k***a byc takim debilem zeby tego nie widzec?