18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Epidemia" gwałtów w Niemczech

Policeman • 2015-09-19, 13:32
Informacje o skrzętnie tuszowanych przez policję przestępstwach popełnianych przez imigrantów, zaczynają przeciekać. Wstępna propaganda uśmiechniętych i wdzięcznych ciemnych "braci" za pomoc w dotarcie do miejsca gdzie dostaje się wysokie zasiłki od milionów białych niewolników.

Nie będę przynudzał moimi poglądami, wrzucę przetłumaczone kilka przypadków, tak pi razy oko, na dole link do źródła i dziesiątek innych przypadków:

- 13 latka zgwałcona w okolicy w Detmold
- 16 latka zgwałcona w Mering w Bawarii
- 22 letni Erytrejczyk skazany za gwałt na 30-letniej Irakijce
- 34 letni usiłował zgwałcić 34 letnią pomocnicę obozu
- 15 latka zgwałcona w obozie w Detmold
- 23 letni i 19 letni "uchodźcy zgwałcili 18letnią niemkę w Hamm, w okolicy jej szkoły
- 20 i 19 letni Somalijczycy zgwałcili 21 letnią dziewczynę w Bad Kreuznach
- 21 letni Tunezyjczyk zgwałcił 20 letnią dziewczynę w Karlsruhe
- 30 letni Somalijczyk próbował zgwałcić 20 latkę w monachium
- 30 latni Marokańczyk próbował zgwałcić 55 letnią niemkę [sic!] w Dresden


I tak dalej i tak dalej i tak dalej:
http://www.gatestoneinstitute.org/6527/migrants-rape-germany

Udają, że nic się nie dzieje, bo gdyby media w Polsce pokazały obrazki, które my - sadole [i w ogóle ludzie w necie] znają, czyli tłumy agresywnych młodych mężczyzn - imigrantów, niszczących, kradnących, pustoszących, bijących, krzyczących słowa o jihadzie, kufarach...to kto wie

MOŻE POLACY BY SIĘ OBUDZILI I ZROBILI NAPRAWDĘ WIELKI PROTEST PRZECIWKO PRZYJMOWANIU MUZUŁMAŃSKICH IMIGRANTÓW

Miles87

2015-09-19, 13:42
Na szczęście takie prymitywne dzieci nie mają za dużo do powiedzenia. Więc szczekajcie sobie na tym portaliku w komentarzach i powtarzajcie wyimaginowaną propagandę debili a inteligencja i tak na szczęście pomorze tym którzy uciekają przed wojną.

~Beny

2015-09-19, 13:43
To jest w ogóle porażka.
Wczoraj czytałam, że dwóch uchodźców napadło na kasjerkę w jednym z niemieckich marketów. Jeden miał postawione zarzuty (z maczetą startował do kobiety) a drugiemu nic nie zrobili, bo obelgi i opluwanie nie zostały uznane jako napaść.
Ale niech zwykły szary człowiek spróbuje niepochlebnie się wypowiedzieć na temat uchodźców... :roll:

Miles87 napisał/a:

Na szczęście takie prymitywne dzieci nie mają za dużo do powiedzenia. Więc szczekajcie sobie na tym portaliku w komentarzach i powtarzajcie wyimaginowaną propagandę debili a inteligencja i tak na szczęście pomorze tym którzy uciekają przed wojną.



Naród nie powinien bać się władzy. To władza powinna bać się narodu.

klara

2015-09-19, 13:46
j***ć muslimów maczetami

Bluedraenei

2015-09-19, 13:48
@Miles87 "pomorze" i tyle w temacie. Dziękuję, nie do widzenia. Proszę, zabij się lub nie rozmnażaj.

krakenwmajtach

2015-09-19, 13:49
Miles87 napisał/a:

Na szczęście takie prymitywne dzieci nie mają za dużo do powiedzenia. Więc szczekajcie sobie na tym portaliku w komentarzach i powtarzajcie wyimaginowaną propagandę debili a inteligencja i tak na szczęście pomorze tym którzy uciekają przed wojną.


Ty już się wykazałeś inteligencją panie z pomorza, co sadolek nie podkreślił błędu i ch*j? Niech ktoś mu już tego piątego warna wpie**oli, serio.

Policeman

2015-09-19, 13:49
Miles87 napisał/a:

Na szczęście takie prymitywne dzieci nie mają za dużo do powiedzenia. Więc szczekajcie sobie na tym portaliku w komentarzach i powtarzajcie wyimaginowaną propagandę debili a inteligencja i tak na szczęście pomorze tym którzy uciekają przed wojną.



Szczęście Pomorze? To jakiś klub piłkarski? Jesteś gwiazdą klubu "inteligencja Szczęście Pomorze"

d1abol

2015-09-19, 13:55
Miles87 napisał/a:

Na szczęście takie prymitywne dzieci nie mają za dużo do powiedzenia. Więc szczekajcie sobie na tym portaliku w komentarzach i powtarzajcie wyimaginowaną propagandę debili a inteligencja i tak na szczęście pomorze tym którzy uciekają przed wojną.



Czemu ten zjeb jeszcze nie jest zbanowany?

krzyks

2015-09-19, 13:57
Miles87 napisał/a:

Na szczęście takie prymitywne dzieci nie mają za dużo do powiedzenia. Więc szczekajcie sobie na tym portaliku w komentarzach i powtarzajcie wyimaginowaną propagandę debili a inteligencja i tak na szczęście pomorze tym którzy uciekają przed wojną.



no to TY im nie POMOŻESZ, do inteligencji nie należysz..

Przeczytaj raport ONZ na temat "uchodźców"... potem wróć i napisz.
75% imigrantów stanowią.....

A jak ci się portalik nie podoba....

Konrado909 napisał/a:

Bogusław Linda się wypowiedział na temat przyjęcia emigrantów ;)

PS. Zdjęcie podglądowe ma mało wspólnego.


bach

2015-09-19, 14:03
bosze, niemcuf gwałco :gmoch:

Nu...........ma

2015-09-19, 14:04
Miles87 napisał/a:

Na szczęście takie prymitywne dzieci nie mają za dużo do powiedzenia. Więc szczekajcie sobie na tym portaliku w komentarzach i powtarzajcie wyimaginowaną propagandę debili a inteligencja i tak na szczęście pomorze tym którzy uciekają przed wojną.



Ty za to z inteligencją masz tyle wspólnego co ja z baletem. :homer: Tobie to płacą za pie**olenie takich idiotyzmów w internecie, czy po prostu leczysz sobie kompleksy?

Policeman

2015-09-19, 14:31
bach napisał/a:

bosze, niemcuf gwałco :gmoch:



Dzisiaj dziewczynkę z niemieckiej szkoły, jutro Twoją córkę, tak to wygląda, gdy mówimy o tendencji. Bo Niemcy wyślą kilkadziesiąt tysięcy imigrantów do Polski. Co zrobisz, jak zwalą Ci 1000 silnych murzynów do Twojej małej miejscowości? Policja u was ma może z 2 samochody i 3 pistolety, ale 2 magazynki i tylko 1 paczkę naboi. Uważasz, że będziesz bezpieczny?

mi...........80

2015-09-19, 14:31
Miles87 napisał/a:

i tak na szczęście pomorze tym którzy uciekają przed wojną.



Jak już to Pomorze. Dlaczego Polska miałaby oddać Pomorze tym którzy uciekają przed wojną?

"30 latni Marokańczyk próbował zgwałcić 55 letnią niemkę [sic!] w Dresden" Ten to musiał być wyposzczony

"MOŻE POLACY BY SIĘ OBUDZILI I ZROBILI NAPRAWDĘ WIELKI PROTEST PRZECIWKO PRZYJMOWANIU MUZUŁMAŃSKICH IMIGRANTÓW" - coś takiego nie ma sensu, decyzje są podejmowane wyżej, chyba że mówisz o rewolucji zbrojnej i przewróceniu całego systemu.

saf62

2015-09-19, 14:31
Ej ... cos Wam powiem. Jestem pedałem. Lubie ku*asy i r*chać w dupe (uwaga .. dupe przed r*chaniem da się wyczyscic by gowna nie było jestem aktywem) ... Mam plan gwałcić j***nych muslimów jak dotrą do Polski :D (i ch*j mogą srać nawet ze strachu)
A po wyr*chaniu ich napakuje im dupy bekonem :D

A teraz kur** jechać po mnie.

MrocznnyElfin

2015-09-19, 14:43
Miles87 napisał/a:

Na szczęście takie prymitywne dzieci nie mają za dużo do powiedzenia. Więc szczekajcie sobie na tym portaliku w komentarzach i powtarzajcie wyimaginowaną propagandę debili a inteligencja i tak na szczęście pomorze tym którzy uciekają przed wojną.



Pomorze to takie województwo lewacki tępaku, ale ortografii i geografii nie uczą w szkole dla sp***olin. I ty mi mówisz coś o intelekcie?? Idź siać propagandę gdzie indziej bo rzygać mi się chcę jak taką hipokryzję widzę.

ps. Oby cię imigrant z Syrii w dupę ładował a somalijczyk łapę po twój hajs w tym czasie wyciągał. Brzydzę się tobą. :offtopic: