18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Epickie faile Polskich piłkarzy w meczu z ukrainą! HIT!

PolskaUkraina • 2013-03-24, 09:43
Dziwię się tylko dlaczego tak mało dostaliśmy w plecy? Wszystkie te akcje są z jednego spotkania, a mogłem wrzucić o kilkanaście więcej podobnych faili (brakło muzyki)..


konował

2013-03-24, 12:41
No co, zajebiście chłopaki zagrali. PO ch*jU.

demz

2013-03-24, 12:45
Dysponuje ktoś linkiem gdzie można zobaczyć retransmisję? Nie oglądałem meczu, a chciałbym zobaczyć cały jednak. ;)

PolskaUkraina

2013-03-24, 12:46
Dodii, faul faulem, ale gość wywrócił się po prostu ŚMIESZNIE. Tytuł natomiast ma komercyjny wymiar i musi przyciągnąć uwagę, zgadza się?

Irenvelle, gdyby nie te "efekty specjalne" film nie byłby tak wciągający, nie przykuwałby uwagi. Pierwsza wersja - bez jakichkolwiek "ulepszeń" była kiczowata, natomiast dzięki tym drganiom/przybliżeniom przynajmniej zwraca się uwagę na daną akcję.. Testowałem na członkach rodziny ;)

Reasumując, chciałem ukazać nieudolność piątkowego spotkania. Na poziomie reprezentacji i kilku-milionowych zarobków nie można pozwalać sobie na AŻ TYLE PROSTYCH BŁĘDÓW. Należy to WYŚMIAĆ, A NIE UKRYWAĆ.. Zatem moje miśki - rozpowszechniajcie video, niech kopaczom zrobi się przykro i niech cała ta nasza elita weźmie się do pracy.. Niedługo gramy z San Marino, wypadałoby w końcu wygrać.

El Caudillo

2013-03-24, 12:50
Oni są jak RKS Chuwdu po prostu, a co to muzyki mam gdzieś na dysku ścieżkę z Benny Hilla jakbyś potrzebował, nie jest za długa ale pasuje jak ulał ;)

slavko123

2013-03-24, 12:53
To już nie jest k***a śmieszne:/

Takeda

2013-03-24, 12:55
Nie trzeba od razu rozwiązywać, wystarczy przemianować na Reprezentację PZPN i zabrać im orzełka z piersi co byśmy się nie musieli wstydzić.

PowerIsBack

2013-03-24, 12:55
A ja k***a powiem, że lepiej od nich gram na orliku, bo jakoś ja i ludzie od nas nie mają problemu z przyjęciem piłki, a tutaj oni nawet k***a w nią trafić nie mogą j***ne łamagi, wstawiłeś to i się tylko jeszcze bardziej wk***iłem niż w dzień, w którym leciał mecz.
:idzwch*j:

Kadoon

2013-03-24, 13:02
Przynajmniej z San Marino wygramy.

KamiloRD

2013-03-24, 13:05
Większość z Was płacze jacy to są ch*jowi. Weźcie piłeczke i napie**alajcie zamiast narzekać wpie**alając mcdonalda.

demz

2013-03-24, 13:17
KamiloRD napisał/a:

Większość z Was płacze jacy to są ch*jowi. Weźcie piłeczke i napie**alajcie zamiast narzekać wpie**alając mcdonalda.



Oni za to dostają w ch*j kasy, w tym sęk.

Gracjan

2013-03-24, 13:25
Nic się nie zmieniło od czasów Smudy, nadal nasza taktyka to wypie**alanie piłki jak najdalej do przodu w nadziei że Lewandowski sam ogra całą obrone.

I jeszcze k***a się tym wszyscy dziennikarze szczycą że mamy taktykę kontry.. :sispalm:

desade

2013-03-24, 13:32
ok to ja to powiem: gram lepiej na orliku

Duszek Okruszek

2013-03-24, 13:36
Mogłeś cały mecz wrzucić, byłoby szybciej ;] .

kupan

2013-03-24, 14:12
Nie ma co trzeba wypie**olić kawe na ławe. Nie chodzi nawet o to ze nie wygraliśmy nawet nie staraliśmy się biegać za piłka, walczyć o nią do upadłego - do porzygu. Chłopaki nie zostawili wg mnie serca i zdrowia na boisku - przynajmniej ja tego nie widziałem. Rozegraliśmy najslabszy mecz od k***a potopu szwedzkiego. Po ch*j mam w reprezentacji jakis Wasilewski, Boenisch po ch*j nam ludzie którzy nie grają w swoich klubach na co dzień a co za tym idzie nie mają kondycji i po 30 minutach stoją jak j***ne tyczki w polu. Idzmy dalej po ch*j nam taki trener który popełnia praktycznie takie same błedy jak jego poprzednicy.

To co chciałem zobaczyć w piatek w telewizji to drużyna walcząca o każda piłkę, starająca się wywrzeć presje na przeciwniku, ba oddająca strzały na bramkę przeciwnika moze nawet grad goli i przełamanie sie Lewandowskiego. Ale niestety wielki ch*j z moich marzeń, widziałem bandę patałachów, zlepek zawodników którzy nie wiedzą co maja ze sobą zrobić. Nie mieliśmy drużyny i nie będziemy mieć do póki nie wypie**olimy połowy statystów ( bo jak ich inaczej nazwać ) zajmujących miejsce na boisku młodym może nie tak "doświadczonym" ale za to z charakterem, hartem ducha i wolą walki. Meczu na stojąco nie da się wygrać może kiedys to zrozumie nasz sztab szkoleniowy albo zainterweniuje nowy prezes PZPN który zna się na piłce jak mało kto w tym kraju. Tymczasem dalej będziemy musieli oglądać podstarzała, nudną i ciągle dostająca wpie**ol reprezentacje. Moze z jednej strony dobrze że sie nie zakwalifikujemy do MŚ chociaż nie będzie wstydu na cały świat.