18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Epicki melanż na Wspólnej

Gebofon • 2013-05-09, 13:36
Uwaga nak***iam salto! :-)


chomic

2013-05-09, 17:46
No to może ja dam rade:
j***ć Ole! :D

Gebofon

2013-05-09, 18:01
Ależ bym ją j***ł jezu! Niech tylko moja mała ruda nie zobaczy tego posta bo wpie**ol będzie...

...i nie pojeździ na uczelnię ze 2 tygodnie :amused:

mechanik13

2013-05-09, 18:16
Chce Zobaczyć Jak Ona Wygląda W Środku Mniam :D

MrYogusable

2013-05-09, 18:37
@Po ch*j Piszesz Każdy Wyraz Z Dużej Litery? :facepalm:

Adid7

2013-05-09, 19:42
Marta Wierzbicka

at...........25

2013-05-09, 19:42
0:25, jaki Pitbull już stary

RazRazorI

2013-05-09, 20:08
Krawczyk to wyglada prawie jak Ron Jeremy :D

go...........11

2013-05-09, 20:54
No, ta Wierzbicka dobra suka.

BoriaS

2013-05-09, 21:39
A gdzie Ola ? Znowu kreskę wciąga :D

korzonek

2013-05-09, 22:38
@okrężnica
Od kiedy ten numer playboya wyszedł mam ją na pulpicie :D
Dobra jest

mo...........ne

2013-05-09, 22:49
obejrzałem te zdjecia z ciekawości co tam panowie podsyłali w komanetarzech ze skanami z Playboya, bo pamietam ta mlodą z tego serialu poprzez moja byłą która mnie karmiła tym gównem, ale k***a mimo tego, że byście ją wyj***li, to nie zgodzicie się ze mną, że to zwykła j***na dz**ka i szmata? mowi w wywiadzie, że rozpłakała się po sesji w samochodzie z narzeczonym. przecież jakbym miał taką dziewczyne, która chciała by sprzedać swoje ciało to bym odrazu jej wyrwał serce k***a gołą dłonią.

ok, gdybym był sam to jeszcze może bym się tak bawił i zarabiał ale gdy decyduję się na miłość to k***a nie i ch*j. sam k***a jestem śpiewakiem, co też wymaga rozgłosu jak się chce zarabiać i być popularnym ale nie muszę tego robić odrazu k***a artystycznymi nagimi zjęciami co doprowadzi do orgazmu każdą napotkaną fankę. i tego samego wymaga do kobiet. dlatego zawsze gdy poznawalem jakąś dziewczynę to prwaodziłem w rozmowie ciche sledztwo, czy jest modelka, aktorka, szmatą czy ch*j wie co jeszcze, bo zarabianie swoim ciałem to poprostu prostytucja albo brak umiejętności i nic więcej. i jebie mnie czy to akt, czy "wyrafinowana sztuka". teraz wszedzie musza być k***a cycki i ku*asy, j***ne dz**ki, zachowajcie to dla swoich partnerów, a nie dla pieniędzy.

wybaczcie narzekanie nie na temat filmu ale sie wk***ilem dz**kartstem i jestem podpity, inaczej sie tu nie udzielam zreszta drodzy sadole.

jefff

2013-05-09, 22:52
Cycki Wierzbickiej zdominowały filmik pomimo, że nie było ich na nim... :mrgreen:

Gebofon

2013-05-09, 23:09
mosagne napisał/a:

obejrzałem te zdjecia z ciekawości co tam panowie podsyłali w komanetarzech ze skanami z Playboya, bo pamietam ta mlodą z tego serialu poprzez moja byłą która mnie karmiła tym gównem, ale k***a mimo tego, że byście ją wyj***li, to nie zgodzicie się ze mną, że to zwykła j***na dz**ka i szmata? mowi w wywiadzie, że rozpłakała się po sesji w samochodzie z narzeczonym. przecież jakbym miał taką dziewczyne, która chciała by sprzedać swoje ciało to bym odrazu jej wyrwał serce k***a gołą dłonią.

ok, gdybym był sam to jeszcze może bym się tak bawił i zarabiał ale gdy decyduję się na miłość to k***a nie i ch*j. sam k***a jestem śpiewakiem, co też wymaga rozgłosu jak się chce zarabiać i być popularnym ale nie muszę tego robić odrazu k***a artystycznymi nagimi zjęciami co doprowadzi do orgazmu każdą napotkaną fankę. i tego samego wymaga do kobiet. dlatego zawsze gdy poznawalem jakąś dziewczynę to prwaodziłem w rozmowie ciche sledztwo, czy jest modelka, aktorka, szmatą czy ch*j wie co jeszcze, bo zarabianie swoim ciałem to poprostu prostytucja albo brak umiejętności i nic więcej. i jebie mnie czy to akt, czy "wyrafinowana sztuka". teraz wszedzie musza być k***a cycki i ku*asy, j***ne dz**ki, zachowajcie to dla swoich partnerów, a nie dla pieniędzy.

wybaczcie narzekanie nie na temat filmu ale sie wk***ilem dz**kartstem i jestem podpity, inaczej sie tu nie udzielam zreszta drodzy sadole.



Stary, wyjdź z talerza bo Cię frytki napie**olą. Przeczytałem dwa zdania Twojej wypowiedzi....Na co? Po co? Odejdź. :badyl:

mo...........ne

2013-05-09, 23:30
Gebofon napisał/a:



Stary, wyjdź z talerza bo Cię frytki napie**olą. Przeczytałem dwa zdania Twojej wypowiedzi....Na co? Po co? Odejdź. :badyl:



Na co? Po co? Nie umiesz czytać? Wybacz, przecież tylko dwa zdania twoje oczy ośmieliły zobaczyc, więc ch*ja się dowiedziałeś. Człowiek absolutnie spełniony w miłości i doświadczony w przeszłości różnymi innymi kobietami ma dość kurestwa na każdym kroku. Myślę, że nie będę samotny w tym poglądzie.
Frytki mnie napie**olą? Co to za nowoczesne porównania? Oszczędze sobie takich "zawiłych" i grzecznych odpowiedzi z "odejdz" na czele i powiem Ci poprostu wypie**alaj, choc i tak nie wiem kim jestes i mam cie w dupie. pozdrawiam ;)