18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

iPoCoTaRejestracja

2012-12-06, 22:54
CzlowiekKupa napisał/a:




Po 6 miesiącach, 13 czerwiec do 12 styczen.



Poważnie k***a mać?

13 czerwca > 13 lipca > 13 sierpnia > 13 września > 13 października > 13 listopada > 13 grudnia > 12 styczeń

Teraz policz ">" i powiedz nam ile miesięcy minęło.

Loaloa

2012-12-06, 22:59
Nie ma się co spinać, drogie panie. Prośba o "przetłumaczenie na polski" tak krótkiego i przejrzystego tekstu nie świadczy najlepiej o intelekcie proszącej.

damianwro

2012-12-06, 23:01
Skądinąd napisał/a:

Masz rację, ciężko znaleźć dzisiaj faceta, który umie coś łatwo i przystępnie wytłumaczyć


dałbym piwo za ripostę, ale po alkoholu zawsze Wam odbija...


Tymecki

2012-12-06, 23:21
Najlepsze jest to , że bronią swojej głupoty !

Tittez

2012-12-06, 23:34
haha koleś jaki frajer nie mam pytań ;] Swoja droga mogl sprobowac jeszcze dac w lape panom w mundurze pewno by mu nic nie zrobli jakby im dał ladny hajs wiecie zona potrzebuje nowe buty i te tematy :D

NafazowanyKoleś

2012-12-06, 23:42
SheryZa4 napisał/a:

stefan86,
Dziękuję bardzo

@Cracq, socjalmmv, Shaint, rockface123 - 18, 19, 20 i 73-latek... Do swojej mamy też macie taki szacunek?
Cieszcie się, bo gdyby nie kobiety, dupy by Was całe życie bolały.





Psi butny synu z gnoju zrodzony, jeśliś jest taka do przodu jacy to my jesteśmy od was uzależnieni, to podaj mi k***a choć jeden przykład... ..Albo nie. Zapraszam do mnie, zapewniam dach, ciepłe posiłki, nowe kapcie, ale idziesz za mnie do męskiej roboty. Jak pociągniesz, to zapłacę podwójną stawkę. A jak nie to wypie**alaj do jaskini, bo tam byście były ze swoją inteligencją płci. Jeśli w ogóle byście istniały oczywiście, bo zdobycie pożywienia to zbyt trudna rzecz. Wy jesteście po to by je przygotować.

HotSzot

2012-12-06, 23:54
NafazowanyKoleś napisał/a:





Psi butny synu z gnoju zrodzony, jeśliś jest taka do przodu jacy to my jesteśmy od was uzależnieni, to podaj mi k***a choć jeden przykład... ..Albo nie. Zapraszam do mnie, zapewniam dach, ciepłe posiłki, nowe kapcie, ale idziesz za mnie do męskiej roboty. Jak pociągniesz, to zapłacę podwójną stawkę. A jak nie to wypie**alaj do jaskini, bo tam byście były ze swoją inteligencją płci. Jeśli w ogóle byście istniały oczywiście, bo zdobycie pożywienia to zbyt trudna rzecz. Wy jesteście po to by je przygotować.


Aaa pie**olisz. Poza tym nikt normalny pracujacy, ktory z dnia na dzien zacznie przesiadywac w domu(bezrobocie przykladowo), nie wytrzyma psychicznie. Taki czlowiek czuje sie wiecznie zmeczony, niewyspany, znudzony. Natomiast czlowiek pracujacy, w czasie swojego dnia wolnego potrafi zagospodarowac doslownie caly dzien, pod koniec dnia bedac zadowolonym i spelnionym.




ZARTUJE ! Bezrobocie i chlanie jest zajebiste !! :amused:

NafazowanyKoleś

2012-12-07, 00:04
mrsatan napisał/a:



ZARTUJE ! Bezrobocie i chlanie jest zajebiste !! :amused:





Też chleję, nawet codzień a rano i tak wstaję :szczerbaty:


.. Mam 0,7. Co dwie 0,7 to nie jedna a na trzecią zrzuta.. Poznamy się? :amused:

lie

2012-12-07, 02:53
Ja pie**ole trolle z gimbazy dają sobie płeć kobiecą, chyba nie wierzycie że baby są aż tak tępe?

Dobra, pytania nie było....

@up
ejej panowie!
Ja mam ogoreczki kiszone własnej roboty na zagryche, czyje sie zaproszony :D

na...........pl

2012-12-07, 05:11
Ja mam połówkę we własnej lodówce w pokoju i jedno piwo jako popitkę.

sdf

2012-12-07, 08:28
k***a w dupach się przewraca od nadmiaru wolnego czasu; że aż zacytuję klasyka "karaki się w głowie lęgną i pierdy w dupie?" - to wypie**alać do kuchni

Kondra

2012-12-07, 13:15
Skądinąd napisał/a:



Masz rację, ciężko znaleźć dzisiaj faceta, który umie coś łatwo i przystępnie wytłumaczyć. Świat schodzi na psy, ale cieszy mnie, że nie tylko ja to widzę.



No cóż, po co nam umiejętność przystępnego tłumaczenia, skoro sami to rozumiemy? :roll:

scxx

2012-12-09, 00:49
mnie to i tak rozwala fakt że gościu po połowie roku pamiętał o tym by wejść na forum i zamknąć temat :D