18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Enduro 2012 - prywatna kompilacja

godzil • 2013-01-24, 12:23
Świeżo zrobiona przeze mnie kompilacja z ciekawszych ujęć z naszych wypraw, znajdzie sie kilka małych faili :)



bartos925

2013-01-24, 22:35
Jeszcze ze 2 miechy trzeba poczekać :)

LWG !!! :evil:

seba1415

2013-01-24, 22:50
Sygnettoo napisał/a:

Przeglądam sadola już od dłuzszego czasu ale własnie przed chwila nie wytrzymałem i założyłem konto tylko dlatego żeby Ci napisać, że nie masz pojecia, kompletnego, zielonego, jakiegokolwiek pojecia o jezdzie motocyklem nie mówiąc już o enduro. 3 minuty i 33 sekundy samych faili nie ma tutaj nic poza tym. Strój i motocykl to nie wszystko. Bo nie moc silnika lecz technika zrobi z Ciebie zawodnika. Poćwicz!



Wiedziałem że znajdzie sie zaraz zajebisty gość, specjalista wręcz od jazdy na moto.

To ze nie ma tam super kuźwa techniki z ch*j wie jakiego poziomu T.Blazusiaka to nie znaczy że masz gościa cisnąć że jest jakimś leszczem tylko na podstawie jakiegoś śmiesznego filmiku. Chętnie zobaczyłbym Ciebie specjalisto jaki z Ciebie "zawodnik". Szastać hasełkami spod gimnazjum to każdy potrafi.

A to że filmik kiepski to swoją drogą.

~6 letni staż w enduro pozdrawiam.

norbisio

2013-01-24, 22:51
Któryś z kolegów ma na zadupku taką torbę, nie wiesz może gdzie to kupić, bo szukam cholerstwa już ponad rok i znaleźć nie umiem.

Kuj0n

2013-01-24, 23:27
oczywiscie doceniam bo material wlasny , fajny motocykl itp.. tylko przez pol filmiku jezdzicie przez "kałuże" moczycie silniki i paruje... dla mnie to nie jest emocjonujace. choc nie ukrywam ze przejechałbym sie :)

FlyKamil

2013-01-24, 23:54
Ciekawi mnie tylko po jakiego ch*ja wszyscy po kolei wjeżdżaliście w tą błotnistą koleine ?
Przecież po to jest kierownica żeby omijać takie kawałki

be_k

2013-01-24, 23:59
Zapie**alam ścigiem więc o technice się raczej nie wypowiem, ale chłopaki za każdą glebą nie odpuszczają, podnoszą moto i działają dalej. Zdecydowanie piwo!

michalmich

2013-01-25, 00:06
za KTM zawsze piwo !

gamer2012

2013-01-25, 00:49
temu na poczatku troche nie idzie :)

godzil

2013-01-25, 17:41
cześć Panowie. Luz, przyjmujemy każdą krytykę i zdajemy sobie sprawę ze skillsów jakie prezentujemy, ale taki był zamysł filmiku, żeby pokazać fajne ujęcia, niekoniecznie technicznie trudne do wykonania rzeczy czy udane, zaliczone podjazdy, bo wtedy to nie robi takiego wrażenia. Urywek na początku również umieściłem w filmiku celowo, taki pstryczek w nos koledze :) swoją drogą to ten sam gość który jeździ z kamerką, bo to nie ja kręcę.
ktoś pytał o piaskarnie i gdzie można ją znaleźć. otóż nie jest to piaskarnia, tylko jakieś odpady z jakiejś fabryki w Bolesławcu (dolnośląskim), bardzo potężne góry jakiegoś białego pyłu, który podobno jest promieniotwórczy czy coś w tym kierunku - nie wiem, nie znam się.
ktoś się pytał o torbę na błotnik - spytam kolegi, jak coś to dam znać.
co do błota, w które nie wiadomo po co wjeżdżaliśmy - właśnie po to, żeby się przez nie przedrzeć, dla sportu :) równie dobrze mogliśmy nie zaliczać podjazdów, tylko wjechać na górę bokiem łatwą ścieżką, tylko po co?

dzięki sadole za wszystkie piwka, krytykę przyjęta na klate i pierwszą główną, na która nawet nie liczyłem :) pozdro.