18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Emmy Eats Poland

ZnanyJakoZaganiacz • 2012-05-09, 17:48
Amerykanka Japońskiego pochodzenia próbuje w każdym odcinku słodyczy z innych stron świata, w tym odcinku próbuje słodyczy z Polski.



Ja się pytam, czemu nie było krówek? :(

frealaf

2012-05-10, 12:00
Na serio jest to interesujące...? Za co te piwa, może ktoś wytłumaczy?

ZnanyJakoZaganiacz

2012-05-10, 12:16
frealaf napisał/a:

Na serio jest to interesujące...? Za co te piwa, może ktoś wytłumaczy?



Jak ja uwielbiam takie marudzące p*zdeczki :amused:
Nie podoba Ci się? Wstaw coś lepszego, leniu śmierdzący. Chociaż wątpię czy można na coś takiego liczyć od kogoś kto nie ma na koncie żadnego wkładu w sadistic.pl, a potrafi tylko pie**olić bzdury i hejtować bez powodu.

Ale chcesz by Ci wytłumaczyć? Ok. Więc słuchaj, to działa tak. Wchodzi zarejestrowany i zalogowany użytkownik na sadola i przegląda sobie poczekalnię. Jak znajdzie się jakiś materiał który mu się spodobał, wystawia mu piwo, które jest symbolem uznania dla wrzucającego. Jeśli materiał otrzyma 15 piw, trafia z poczekalni na główną. Tam dociera do szerszej grupy użytkowników, którzy dalej postawiają piwa, jeśli im się ten materiał podoba. Mój temat widocznie spodobała się 300 użytkownikom, skoro zostały wystawione piwa. Jak coś Ci się nie podoba, to zostawiasz to w spokoju i olewasz, zresztą, materiał jest opisany oraz otagowany, przez co można uniknąć tego, czego nie chce się oglądać, ale czego chyba nie zauważyłeś. Zresztą, nie można od idioty oczekiwać bystrości, oraz tego że jeśli nie chce oglądać materiału wideo, to przeczyta opis i zostawi to w cholerę, lecz bardziej prawdopodobne jest że obejrzy i będzie pie**olić bzdury w komentarzach, dając publiczny dowód swojego kretynizmu. :amused:

Teraz już rozumiesz, czy nie dałeś rady i przygotować tłumaczenie dla warzyw i skończonych debili? Obawiam się, że jednak będę musiał...

filozoph

2012-05-10, 17:41
Może i po ch*ju sadystyczne, ale na pewno bardzo sympatyczne. Fanem puchatych króliczków nie jestem, ale to akurat mi się podobało. Leci piwko.

tigerqaz

2012-05-10, 18:19
miodowar napisał/a:

k***a a gdzie są michałki ja się pytam.


na Wawelu !!!

diger

2012-05-10, 21:51
ptasie mleczko się powinno najpierw obgryźć z czekolady a później zjeść piankę... inaczej nie jest takie smaczne :)

eskel_jsk

2012-05-10, 22:36
będę ją zjadł

fasollo

2012-05-11, 15:26
Ostatnio na sadolu pojawiła się właśnie ta pani, która próbowała polskich łakoci. Teraz pojawił się nowy filmik prezentujący, recenzje krówek oraz homemade'owe szyszki. Oryginalny temat na sadolu: klik



Profil na youtube: klik