18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Emigrant z azerbejdżanu

CrazyEdek • 2023-07-18, 23:26
Zgasił światło.


majeńka

2023-07-19, 06:18
Kacapi tacy głupi że nawet pionizację robią źle.

PabloSkills

2023-07-19, 08:57
Jeden już mu nawet buty chce ściągać taki kumpel.

zyzz

2023-07-19, 09:05
Przynajmniej przeniósł spine na trawnik - miękkie lądowanie przynajmniej. Mniejsze ryzyko urazu śmiertelnego

boskistyl

2023-07-19, 09:11
Światełko zgaszone... pora lulu

rufiqq

2023-07-19, 10:05
Ciota z zaskoczenia walić tylko potrafi.

Policeman

2023-07-19, 12:03
I my tego chcemy sprowadzić sobie jeszcze więcej, PiS robi to na potęgę, ch*j, że nie z "Syrii" uchodźców z morza śródziemnego, bierze przez granicę z ukrami całe te kałmuctwo. Ilu gruzinów, czeczenów, azerów, tadżyków, uzbeków, armeńców.
Zawsze mnie ciekawiło o co chodzi takim typom, jakieś dwie czy trzy naj***ne grupki zaczynają do siebie coś pie**olić. Albo się rozejść albo od razu napie**alać. To nie, stoją głowa w głowę i ryzykują jakiegoś partyzanta, czy ch*j wie co. Aaaale w sumie po co w ogóle analizuje zachowania tych idiotów.

darek1234

2023-07-19, 13:10
Policeman napisał/a:

I my tego chcemy sprowadzić sobie jeszcze więcej, PiS robi to na potęgę, ch*j, że nie z "Syrii" uchodźców z morza śródziemnego, bierze przez granicę z ukrami całe te kałmuctwo. Ilu gruzinów, czeczenów, azerów, tadżyków, uzbeków, armeńców.
Zawsze mnie ciekawiło o co chodzi takim typom, jakieś dwie czy trzy naj***ne grupki zaczynają do siebie coś pie**olić. Albo się rozejść albo od razu napie**alać. To nie, stoją głowa w głowę i ryzykują jakiegoś partyzanta, czy ch*j wie co. Aaaale w sumie po co w ogóle analizuje zachowania tych idiotów.



Zaraz jakiś tępak Nocturno poda statystyki przestępstw Ukrów w Polsce, więc szkoda strzępić języka. Masz rację, PiS sprowadza na potęgę tych co podałeś, ale też Hindusów i Palestyńczyków. Nawet osiedle kończą budować dla nich, tylko że pisowskie przygłupy twierdzą, że to dla pracowników. PiS to taka zj***na formacja samych kłamców. Podwoziłem niedawno maszynistę, środek nocy, chłop zmęczony. W trakcie rozmowy o wszystkim poruszył temat wwozu węgla kolumbijskiego do Polski. On wiezie węgiel kolumbijski na granicę z Białorusią, tam zmieniają papiery i wiezie już ten sam węgiel jako polski. Dlatego nie zrozumiesz pisowskich polityków, choć wiadomo, że są niezwykle pazerni i łasi na kasę

majeńka

2023-07-19, 15:31
^
I ludzie gadają "a bo PO też kradło". Tyle że PO to zwykła partia, taka jak większość na świecie, skorumpowana w normie (czyli bardzo) — ale PiS co miesiąc robi przekręt od którego w każdym cywilizowanym kraju rząd by upadł.

Różnica jak między Sebą z osiedla a Hitlerem.

danielusx25

2023-07-20, 17:05
zpartyzanta to każdy moze wykorzystał nie uwagę i resetował typa