18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Emerytowany policjant

CrazyEdek • 2023-11-22, 17:53
I zuchwali złodzieje. Akcja od 01:13.


vladok

2023-11-22, 22:11
ch*ja warta ta zbroja.

Antebot

2023-11-22, 22:32
kubol napisał/a:

A mogli dostac wyrok tylko za napad z bronia w reku, a tak to dozywocie za zabojstwo. Przeciez i tak ich znajda...



Bez znaczenia. Czarny dostaje dożywocie za jazdę na rowerze bez kasku.

modified1

2023-11-22, 22:44
Autor napisał/a:

Wszyscy przeciwnicy kary śmierci powinni mieć ten obraz za każdym razem, gdy otwierają usta i pie**olą głupoty.



I co komu da kara śmierci? Albo tortury do końca życia albo skucie łańcuchami i ciężka praca typu rozbijanie kamieni czy innego gówno za darmo do końca życia, jak mu się znudzi to sam się odjebie ;d

wojtekpwse

2023-11-22, 23:23
I koszulka under armour nie pomogła

Arathnmor

2023-11-22, 23:56
modified1 napisał/a:

I co komu da kara śmierci? Albo tortury do końca życia albo skucie łańcuchami i ciężka praca typu rozbijanie kamieni czy innego gówno za darmo do końca życia, jak mu się znudzi to sam się odjebie ;d



Badania, detoks, doprowadzić do porządku i na części ku chwale ojczyzny.

speran

2023-11-23, 01:46
Za takie coś powinna być po prostu kulka w łeb. Wszystko nagrane, nie ma wątpliwości, kto to zrobił, więc nie zachodzi ryzyko, że skazano by kogoś niewinnego.

Maculata

2023-11-23, 02:08
modified1 napisał/a:

I co komu da kara śmierci? Albo tortury do końca życia albo skucie łańcuchami i ciężka praca typu rozbijanie kamieni czy innego gówno za darmo do końca życia, jak mu się znudzi to sam się odjebie ;d



To, że taki śmieć nie będzie miał szansy wyjść na wolność i zrobić to ponowne, dzbanie.

OldMann

2023-11-23, 05:02
ten filmik dobrze pokazuje że porady w stylu:

"jakby nie kozaczył to by żył, wystarczyło grzecznie wykonywać polecenia"

można sobie wsadzić w dupe,

ludzie nie rozumieją że świat jest pełen ludzi którzy nie mają żadnego kręgosłupa moralnego, żadnej empatii, szacunku do kogokolwiek i czegokolwiek, zabicie człowieka który nawet nie jest dla nich zagrożeniem jest jak dla ciebie rozdeptać robaka na ulicy , tacy ludzie mają w dupie nawet siebie (przecież ten typ ma wyj***ne na to że ktoś go rozpozna (inaczej byłby chociaż w kasku lub masce), on ma w dupie że trafi do pierdla , tego typu procesy myślowe nie zachodzą w jego pustej bani)

dlatego do takich sytuacji jak ta pokazana na filmiku oraz inne podobne nie ma prostej recepty, bo napastnicy też bywają różni:

- jeden w przypadku oporu wystraszy sie i ucieknie
- inny wystraszy sie i bedzie strzelał w panice
- jeszcze inny nie wystraszy sie i z zimną krwią zabije oponenta

czasami stawianie oporu da cień szansy na przeżycie, innym razem grzeczne wykonywanie poleceń moze być lepsze (problem w tym ze nigdy nie wiadomo co bedzie choć troche lepszym wyjsciem )

LubięMargarynę

2023-11-23, 05:12
Jeżeli akcja od 1:13 to po ch*j nie przyciełes zbędnej części filmu?

Gregor1494

2023-11-23, 11:13
Takafura napisał/a:

To mi bardziej na egzekucje wygląda, fanty zabrali tak przy okazji...



Mi na rabunek. A powodem strzału był gnat za pasem ofiary.
Widać nagłe pobudzenie tego typka co go przeszukiwał i że wyciągnął coś gnato podobnego z pod koszulki ofiary (to by sie zgadzało z faktem były policjant + kloszulka "under armour"). Na ten fakt drugi się obsrał i odrazu go odj***ł.

Gdyby to miała być egzekucja to by go odj***li i okradli albo okradli a później odj***li, a nie okradli na dwa razy bo najpierw poszedł łańcuszek, strzał a potem wrócili po portfel, mi to wyglądało na panikę bo zobaczyli gnata.

dgfdfg

2023-11-23, 14:53
ale był przecierz Under Armour i zabili go jak to tak to ?!?

Darek84BB

2023-11-23, 15:08
smc napisał/a:

Czegoś innego się spodziewałem...



Od szczęśliwych zakończeń to są bajki

modified1

2023-11-23, 15:43
Maculata napisał/a:

To, że taki śmieć nie będzie miał szansy wyjść na wolność i zrobić to ponowne, dzbanie.



Dzban to chyba cię robił. Napisałem co napisałem i przeczytaj to jeszcze raz bo nie widzę nic o wyjściu na wolność

blackwhite

2023-11-24, 02:00
nie mogli ukraść też gnata? :O