18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Elita wyborcza

Kuriki • 2015-03-20, 20:29
Lubisz się wk***iać? A może chcesz się pośmiać? Obejrzyj film i zobacz na kogo zamierzają zagłosować polacy przez duże p.



PS(L) Na pewno nie było bo film sprzed paru minut :oops:

KUDIATY

2015-03-20, 21:42
A idź pan w ch*j z taką elytą

scoobiedoobiedooya

2015-03-20, 22:12
Bo chco mieć satysfakcyje że ich głos dał komuś zwycięstwo. Najbardziej mnie rozpie**ala młodzież która mówi że nie głosuje. Idź pan w ch*j z takimi ludźmi. Jak ktoś już na tym forum napisał, prawo do oddania głosu powinni być ludzie którzy zdadzą test z wiedzy nt. programu danych partii lub osób. Tyle.

el...........wy

2015-03-21, 08:12
@UP
Przecież testy, o których wspomniałeś, uj***łbyś w pierwszej kolejności :amused:

scoobiedoobiedooya napisał/a:

BTW. Polecam sprawdzić definicję majątku narodowego. Majątek narodowy może ulec sprzedaży, ale wciąż pozostaje majątkiem narodowym. Co innego sprzedaż samego majątku narodowego.




scoobiedoobiedooya napisał/a:

Nie należy mylić narodowego radykalizmu z komunizmem i socjalizmem, choć szczerze mamy w sobie coś z socjalizmu, ale działa to "do czasu". Oczywiście chodzi o tzw. socjal.




scoobiedoobiedooya napisał/a:

1.To że się ktoś domaga państwowych zakładów pracy to nie znaczy że trzeba być lewicowcem.
2.Jakbyś nie wiedział, Ruch Narodowy jest prawicową lewicą.


scoobiedoobiedooya

2015-03-21, 12:57
elBiaauawy napisał/a:

Przecież testy, o których wspomniałeś, uj***łbyś w pierwszej kolejności



Serio? :O Przecież to wciąż demokracja.

Jestem już chyba cytowany częściej niż Mickiewicz, sweet <3

TheBigRedDog1

2015-03-22, 10:17
Panuje taki slogan że trzeba wyborców szanować, jak można szanować ludzi którzy maja prawo głosu a nie zdają sobie sprawy jaka panuje sytuacja, wyborców można szanować jeżeli są godni szacunku natomiast jeżeli są durniami to trzeba ich skrytykować potępić bo to nie sztuka jest wprowadzić państwo w katastrofę i takim zasrańcom powinno odbierać się prawo głosu! :evil:
JKM mówi żeby odebrać kobietom prawo głosu zgadzam się w 100%