18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Eliminacje do bitwy narodów w rosji

Bobsztail • 2013-07-26, 01:49
Sam się w to bawie ale to już przegina :lodowka:

Bobsztail

2013-07-27, 21:13
Lord_Rzeźnik napisał/a:

21 x 21 wśród samych Rosjan- ostatnie miejsce, w którym chciałbym się znaleźć :p



to już sam koniec BN :D
kto chce to wchodzi :P

Pizkes

2013-07-27, 21:30
@piołun

Ty, to możesz mnie w dupę pocałować.

ewrzyn

2013-07-28, 00:40
Miecze! Nie słowa!

NieWeszles

2013-07-28, 08:21
quartz75 napisał/a:

Czyli w co się bawisz? Machasz mieczem z gównianego stopu, boisz się żeby go nie wykrzywić bo zapierdzielałeś na to kilka miesięcy? Później przyjeżdżasz odgrywać bitwę pod Grunwaldem? Która jest tak nudna, że jedyne co tam ciekawe to obrzydliwe kiełbaski i siurane piwo. No i kible których wiecznie tam za mało, tak samo jak miejsc postojowych. Idź pan...



To pochwal sie co Ty takiego ciekawego robisz.

ti...........ax

2013-07-28, 13:35
W więzieniach powinny być takie walki organizowane. Oczywiście tylko dla chętnych. I napie**alasz na śmierć z przeciwnikiem na uciechę narodu. Za wygrana można sobie coś wybrać: np. k***e, ps3 (czy to nowe teraz), miesiąc obiadków z KFC. Oczywiście zwolnienie wcześniejsze nie wchodzi w grę. A ci co nie chcą walczyć to mają pomagać organizować czy tam inne rzeczy. Oczywiście jakaś światowa liga też by mogła być. Oczywiście jakiś zewnętrzny sponsoring. My byśmy nie pałacili na ich utrzymanie, oni regularnie by się wybijali i jakiś bonus stage jak w street fighter ale zamiast auta napie**alają pedofila czy inną męde.
Wiem wiem są takie filmy ale mi zawsze ten pomysł się podobał.

Skasik

2013-07-28, 20:55
Zdradze wam tajemnice :P na inscenizacji bitwy pod Grunwaldem ostatnie starcie około 3-4 chorągwi jest na serio :) czyli na zasadach jak na powyższym filmiku

Pinek123

2013-07-28, 23:38
This IS sport, but this is NO game ! Walczę, a raczej walczyłem w tej konwencji, przez to mam pozrywane więzadła w kolanach, ale mimo kontuzji człowiek naprawdę chce więcej. Liczę, że po operacji znowu w przyszłości będzie mi dane stanąć w szranki z najlepszymi ! Oczywiście piwko dla kolegi po "fachu" :D

Ansgar

2013-07-29, 17:58
quartz75 napisał/a:

Czyli w co się bawisz? Machasz mieczem z gównianego stopu, boisz się żeby go nie wykrzywić bo zapierdzielałeś na to kilka miesięcy? Później przyjeżdżasz odgrywać bitwę pod Grunwaldem? Która jest tak nudna, że jedyne co tam ciekawe to obrzydliwe kiełbaski i siurane piwo. No i kible których wiecznie tam za mało, tak samo jak miejsc postojowych. Idź pan...



p*zda jesteś!