18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Eliminacje do bitwy narodów w rosji

Bobsztail • 2013-07-26, 01:49
Sam się w to bawie ale to już przegina :lodowka:

menderyn

2013-07-26, 18:54
To jest rosyjski meeting osób bez prawa jazdy.

kymyk

2013-07-26, 19:03
ktoś wie gdzie w Polsce można się ponapie**alać na siekiery i miecze ? :D

Cahir091

2013-07-26, 19:03
W średniowieczu tez się z takim zacięciem tłukli. Nikt się nie patrzył na styl, tylko dochodziło do zwarcia i robił sie kocioł. Komu się udało to przeżył.

jedendwa

2013-07-26, 19:08
Na późny wiek to sobie tak mogą tłuc, mają płytówki itp. Niech spróbują tak zrobić na wczesnych :D

rksrobert

2013-07-26, 19:10
pie**olone bydło. Powinno się do nich strzelać!

socjalmmv

2013-07-26, 19:15
k***a niech robią co im się podoba, w końcu napie**alają się między sobą. Co wam to k***a przeszkadza.

grysha

2013-07-26, 19:16
Jakie przegiécie ? To jest pasja z jajem. Chlop idzie sie wyladowac z mieczem grunt ze nie na zonie. Ja nie rozumiem gdzie ty tu widzisz przegiecie. Poczytaj troche o BN, piekna sprawa.

prufk

2013-07-26, 19:24
zapraszamy do krakowa

rozyk

2013-07-26, 19:34
ja czekam na powrot walk gladiatorow na smierc i zycie bo do tego to dazy , az sie k***a nie moge doczekac ^^

Misiek_

2013-07-26, 19:35
Znajomy siedzi w rekonstrukcji i opowiadał że rosjanie to harpagany w tym temacie. Potrafią się tłuc.

Li...........66

2013-07-26, 19:46
siedlik napisał/a:

"Przepraszam ale pan raczej powininien sie polozyc, bo o to tym plastikowym mieczem uderzylem pana w serduszko"


Brałeś w ogóle udział w czymś takim czy standardowo jak to na polaczka cebulaczka przystało pie**olisz a w dupie byłeś i gówno widziałeś??

Raira

2013-07-26, 19:49
pie**olicie.
Ważna jest k***a pasja. Chcą się tłuc w metalowych puszkach to niech się tłuką. Co z tego, że miecze nie są ostre (tak, niech znajdzie się kozak, który da sobie dobrowolnie w walce uciąć łapę (kalectwo), albo uciąć komuś (sądy i więzienia), skoro dla nich sprawia to frajdę?
Lepsze to niż siedzenie przed kompem okrągłą dobę i napie**alanie po wszystkich, którzy coś robią dla siebie.

NafazowanyKoleś

2013-07-26, 20:07
Hejterskie polskie ścierwo nagrało się za dużo w assasiny, wiedźmina czy tekena i teraz zniewieściałe miernoty które nawet w wojsku nie były myślą, że w średniowieczu każdy napie**alał oburęcznym tasakiem jak Geralt i robili combo ścinając trzy głowy naraz niczym Podbipięta w OiM.
Wy takie nienawistne, tępe jesteście zwierzeta, że to się w pale nie mieści..


W rzeczywistości wyglądało to praktycznie tak samo, tylko broń była ostra a konie tratowały pod kopytami bardziej nieuważnych zawadiaków. Jak niby mają wyglądać ruchy typa zakutego w stal? Bitwa to nie pojedynek na sztychy jak w hiszpańskich filmach.


Co ch*j komu szkodzi, że ktoś chce się napie**alać? Żal w dupę wchodzi, bo pełne zbroje płytowe kosztują nawet ponad 15 tysięcy?


Oby Hitler wstał w końcu z grobu i zrobił porządek z tymi żydowskimi fejsbukami i hejtami, które każą nam się nienawidzić.

Fe...........od

2013-07-26, 20:50
Nie dziwne, ze w tegorocznej Bitwie Narodów we Francji wygrali prawie wszystkie walki i nie mieli sobie równych.

La...........vo

2013-07-26, 21:48
W sumie temat mnie zaintrygował i znalazłem zajebisty filmik z polskich eliminacji na YT:

watch?v=2A4-TIvKCNw

(Nie wiem czemu mi nie chciało wstawić filmiku)