18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Eliminacja szkodników

Flodzia • 2023-11-28, 22:49


Przyjemne z pożytecznym :lol:

PabllosSantoDaSilva

2023-11-29, 08:35
darek1234 napisał/a:

Cena paliwa, zero inflacji, ceny mieszkań i spokój w narodzie. Pozdrów towarzysza Piotrowicza



Staram się tylko być obiektywny - za rządu PO paliwo podeszło pod poziom 7 złotych(!) co przy tamtym poziomie zarobków i cen było znacznie bardziej spektakularne niż obecnie. Zero inflacji? Inflacja jest praktycznie zawsze (o ile nie ma deflacji). Ceny mieszkań to odwzorowanie rynku. Spokój w narodzie hehe. Twój spokój jako szarej strefy nie oznacza spokoju całego narodu.

klaszczebrwiami

2023-11-29, 08:38
Kurde, po tytule myślałem że obejrzę jak strzelają do Tuska i eko zapie**alaj rowerem Trzaskowskiego. A tu niestety się zawiodłem.

Verdi

2023-11-29, 08:49
Ukraińcy tak ćwiczą strzelanie do bolszewików

kotorminator

2023-11-29, 10:13
Skąd taka nienawiść do cyganów?

korowiow777

2023-11-29, 11:28
Bloblas napisał/a:

karabinek pcp



sprawdziłem ceny i szybko pomysł zakupu mi wywietrzał z głowy :)

Takafura

2023-11-29, 14:15
Rak.Odbytu napisał/a:

A co, już się nie możesz doczekać żeby sobie poszczekać na Tuska? Bo lepiej zwalić winę na niego za własne nieudacznictwo.


Przejrzałeś mnie. Autentycznie jestem ciekaw co z tych kilku rzeczy które są OK sp***olą. A narzekania na Tuska to już przeszłość, teraz będzie symetryczna jazda po PiS przez 2 lata :)

darek1234 napisał/a:

Pozdrów towarzysza Piotrowicza


Tego prawie mordercę pana Pikula i głównego architekta Stanu Wojennego ? Który był prokuratorem w Sanoku - wiesz chociaż gdzie to jest ?
Nie jest moim idolem lecz w porównaniu do wypromowanych w UE komuchów-premierów jak Cimoszewicz, Miller, Belka to Piotrowski nawet nie był za komuny zastępcą pionka.
Pozdrawiam serdecznie :)

alucard321

2023-11-29, 17:16
PabllosSantoDaSilva napisał/a:

Staram się tylko być obiektywny - za rządu PO paliwo podeszło pod poziom 7 złotych(!) co przy tamtym poziomie zarobków i cen było znacznie bardziej spektakularne niż obecnie. Zero inflacji? Inflacja jest praktycznie zawsze (o ile nie ma deflacji). Ceny mieszkań to odwzorowanie rynku. Spokój w narodzie hehe. Twój spokój jako szarej strefy nie oznacza spokoju całego narodu.



7zl za litr paliwa? Mieszkasz chyba na autostradzie i tam się tankowałeś.

majeńka

2023-11-29, 18:07
Insaner napisał/a:

Jak dla mnie super. Przywrócić wszystko do stanu z 2015go lub 2016go roku i niech przez najbliższe 4 lata sejm nie zbiera się ani razu. Ale byłby święty spokój i przynajmniej człowiek spałby spokojnie.

To byłby dobry pomysł, zamiast przez lata odkręcać co PiS zepsuł ustawą po ustawie. Brytole tak zrobili jak Cromwella obalili, i wszystko poszło sprawnie.

mazga50

2023-11-29, 19:22
psotny_fiutek napisał/a:

Zaraz zlezą się j***ni lewaccy bambiniści płakać nad biednymi szczurkami... Oba to szkodniki.



Chętnie zatrudniłbym się w firmie, która zajmuje się takim tępieniem szkodników. Myszy, szczury, dziki, lisy, lewaki, murzyny - jeden ch*j.

darek1234

2023-11-29, 20:53
PabllosSantoDaSilva napisał/a:

za rządu PO paliwo podeszło pod poziom 7 złotych



Sprawdź jeszcze cenę za baryłkę na światowych rynkach, wtedy łatwo przyjdzie ocenić złodziejskie rządy Pierdnij i Spocznij.


Takafura napisał/a:

ego prawie mordercę pana Pikula i głównego architekta Stanu Wojennego ? Który był prokuratorem w Sanoku - wiesz chociaż gdzie to jest ?



Teraz mówisz rozsądnie. Tak, o tego bandytę chodzi, tym bardziej w kontekście tego co napisałeś

Kingu825

2023-11-29, 21:32
Z jakiej broni on strzela?

Takafura

2023-11-29, 23:20
darek1234 napisał/a:

Teraz mówisz rozsądnie. Tak, o tego bandytę chodzi, tym bardziej w kontekście tego co napisałeś


Też myślałem że to jeden z wielu aparatczyków którzy dostosowali sie do nowych realiów. Zaskoczyło mnie jednak to że do polityki wciągnął i zarekomendował obrońca Pikula czyli senator Stanisław Zając.
Ale zabawne jest robienie z prokuratora w Sanoku głównego twórcy Stanu Wojennego :)

Kingu825 napisał/a:

Z jakiej broni on strzela?


Wiatrówka PCB z lunetą noktowizyjną ?

darek1234

2023-11-30, 10:03
Takafura napisał/a:

Też myślałem że to jeden z wielu aparatczyków którzy dostosowali sie do nowych realiów. Zaskoczyło mnie jednak to że do polityki wciągnął i zarekomendował obrońca Pikula czyli senator Stanisław Zając.
Ale zabawne jest robienie z prokuratora w Sanoku głównego twórcy Stanu Wojennego
Wiatrówka PCB z lunetą noktowizyjną ?



Głównym twórcą nie był, był za to aparatczykiem w służbie komunie i jego ustawa o odebraniu przywilejów emerytalnych też powinna dotyczyć. Nie mówiąc o zasiadaniu w sejmie. Jak widać dla Pierdnij i Spocznij nie wszyscy są równi. Piotrowicza zmyśla swoja historię włącznie z udziałem i rekomendacją przez Zająca. Bentkowski odpowiada za kontynuowanie kariery tego gbura i chama rodem z komuny

Takafura

2023-11-30, 16:44
darek1234 napisał/a:

Piotrowicza zmyśla swoja historię włącznie z udziałem i rekomendacją przez Zająca(...)


Jednak kilka faktów jest łatwych do sprawdzenia: nie był oskarżycielem, przesłuchiwał Pikula, sprawę umorzono, tak samo było z działaczką Solidarności Jankowską, nikogo więc nie "zamordował".
Ale fakt - zrobienie z niego głównej twarzy reformy wymiaru sprawiedliwości było przegięciem.