18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Elf w łazience :D

LinekDB9 • 2011-07-04, 17:31
AUTENTYCZNA HISTORIA opowiedziana mi przed chwila przez mojego ojca :D :D :D Wydarzenia mialy miejsce jakis tydzien temu... Mianowicie: moj rodziciel pracuje z niejaka Pania Ewa. Pani Ewa ma syna (informatyka) w Warszawie. Owy informatyk pracuje z glownym bohaterem tej opowiesci. Dla orientacji nadajmy mu imie Jan. Jan ma uposledzonego umyslowo brata (nazwijmy go Adam). Stopien uposledzenia Adama nie jest bardzo wysoki, wiec mieszka on samotnie w mieszkaniu w Warszawskich blokach. Jan, jako troskliwy brat co jakis czas dzwonil do Adama zeby sprawdzic czy wszystko w porzadku, lecz gdy pewnego wieczoru zadzwonil do Adama, ten odpowiedzial mu '' Cicho! Nie teraz! Mam elfa!". Jan nieco zaskoczony odlozyl sluchawke i postanowil zadzwonic nastepnego dnia. Sytuacja sie powtorzyla, wiec Jan doszedl do wniosku, ze cos jest nie tak i pora zlozyc Adamowi wizyte. Kiedy wszedl do mieszkania Adama zauwazyl ze wszystkie meble, lacznie z lozkiem, krzeslami itp staly pod drzwiami lazienki - wyraznie Adam probowal cos tam zamknac. Jan odsunal wszystko co stalo pod drzwiami, gdy je otworzyl jego oczom ukazal sie najnormalniejszy, zywy KARZEL !!! :D Okazalo sie ze filigranowy jegomosc byl roznosicielem ulotek i siedzial w tej lazience juz 3 dni, a Adam w tym czasie caly czas siedzial i obserwowal drzwi, pilnujac zeby "Elf" nie uciekl :D konieczne bylo wezwanie policji :P cel przetrzymywania Elfa nieznany :P

waldzio

2011-07-05, 12:18
Ciekaw jestem tylko miny "Jana" po otwarciu lazienki :|:|

dwakilo

2011-07-05, 12:21
@up dokładnie, a swoją drogą słowo "diakrytyczne" jest najdłuższym słowem bez znaków diakrytycznych w języku polskim. I nie krępuj się, pisz k***a bo nie ma słowa "k**wa".

bolol5

2011-07-05, 12:24
Jak pancerne trzeba mieć drzwi od kibla żeby ktoś ich nie rozj***ł przez 3 dni.Albo wytłumaczyć cepowi że się go nie zajebie z łuku jak otworzy.

moskau

2011-07-05, 12:25
pie**olisz Jarek, nie było cie tam. Ja słyszałem tę historię od kilku ludzi, z tym, że to był motyw z wycieczką do Amsterdamu, strasznym ćpaniem i zamknięciem w kiblu magicznego gnoma, czyli dziecka z downem zaj***nego z wycieczki

Horendal

2011-07-05, 14:08
Już trzecia wersja tej historii jaką czytam, raz są 2 godziny, raz 3 dni, raz to jest siostra, raz brat (informatyk) a innym razem rodzice upośledzonego chłopaka. Nie zmienia się tylko jedno, wszyscy zarzekają się że to autentyczna historia ich znajomego mimo że każde z nich jest z innego miasta :roll:

Anone

2011-07-05, 14:30
mój rodziciel?
co ojciec Cię urodził? a co na to tata?
pozdrów ich obu.

Brutusx

2011-07-05, 14:49
pie**olisz, to historia dziewczyny która poszła na imprezę a jej brat zamknął w łazience karła bo myślał że to elf, a koleś roznosił ulotki a ta historia ma ze 4 miesiące

LinekDB9

2011-07-05, 15:35
@whatthefuck Jak k***a Ci znaki nie pasuja to nie czytaj. Pisalem to dla kumpla i wkleilem a drugi raz znakow nie bede poprawial bo jakis napinacz bedzie stekal ze mu znaki nie pasuja. Idz i poplacz w kacie ! i TAK k***A pisze bez polskich znakow i ch*j ! a co do autentycznosci to nie wiem, ja nie slyszalem wczesniej o takiej akcji, a napisalem to co uslyszalem od ojca

power-3

2011-07-05, 16:56
@up

Teraz się tłumaczy, że kopiował i nie ma polskich znaków, bo nie było w oryginale, stąd wynika, że powyższy post też kopiował. Czyli gdzie indziej też go zj***li za brak znaków diakrytycznych.

Czyli tym "swołoczem k***ą" będzie do kwadratu.

LinekDB9

2011-07-05, 18:05
@up noo z taka domyslnoscia to sie zastanawiam czemu cie jeszcze ruski kontrwywiad nie zwerbowal...

react0r

2011-07-05, 20:00
je#ac polskie znaki \m/

je*ac polskie znaki

Kobyle Caco

2011-07-05, 20:26
Czytałem identyczne historyjki na 4chanie kilka miesięcy temu, były również wersje gdzie niedorozwój zamknął karła w szafie itd...

Hrabia Drapula

2011-07-06, 00:09
ta koleś miał buty z klamrą ,garniec złota i zjechał po tęczy wprost do klopa gdzie świstak palił z sreberka

pa...........79

2011-07-06, 13:17
LinekDB9 napisał/a:

Mianowicie: moj rodziciel


Twój tata Ciebie rodził?

omgwtflol

2011-07-06, 14:23
Cytat:

pie**olisz Jarek


Po pierwsze: "pie**olisz Jarka" a po drugie to niepoprawne potylicznie.