18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Elektroniczny sucharek

CiemnosciHetman • 2014-01-24, 22:26
Dlaczego elektronik mógłby zostać dobrym bokserem ?
Bo potrafi mocno przylutować

nie było bo moje

patolele

2014-01-25, 14:04
Ja mam roboty w zawodzie od zaj***nia :D (elektronik)

Zajebisty nie jestem, myślę że przeciętny ale za to ambitny.
To albo jesteście do dupy albo wam się nie chce.

p.s. Nie, nie jestem monterem, murzynem z lutownicą na akord itp. W gimnazjum/liceum lutowałem bga. Teraz projektuję.
p.s.2. Żart z zimnymi lutami dobry :D

istanu

2014-01-25, 14:55
a nie elektryk?

wolek14

2014-01-25, 15:07
Dołączam się do grona aktywnych zawodowo ;]

TurQ

2014-01-25, 16:18
Bardziej niż sam dowcip rozbawiło mnie "pozdro dla kumatych". Błagam, jak można liczyć, że ktoś nie skuma takiego chu***ego żartu :D

maniiiek

2014-01-25, 19:16
Taaa... elektronik robotę znajdzie... Jak ma 5 lat doświadczenia i magistra to może go wezmą. Bo bez pleców po technikum nie ma na co liczyć i nie piszę tu o jakichś cudach - niewidach a o zwykłej monterce.

Maxwell

2014-01-25, 19:40
Domine-Mortis napisał/a:



Mój drogi kolego, DOBRZE lutować a lutować na poziomie gimbazjum to jest różnica ;D

Twoje luty można porównać zapewne najwyżej do zmarłego boksera, jedno i drugie jest zimne ;(



Czy tylko ja na tym forum wiem jak się lutuje, jakim narzędziem, jakim lutowiem, lutowanie twarde czy miękkie i które do czego...? Na prawdę znacie tylko TO "lutowanie"...? :roll:

Ten świat na prawdę schodzi na psy... :-/

Da...........ia

2014-01-25, 20:15
Maxwell napisał/a:



Czy tylko ja na tym forum wiem jak się lutuje, jakim narzędziem, jakim lutowiem, lutowanie twarde czy miękkie i które do czego...? Na prawdę znacie tylko TO "lutowanie"...? :roll:

Ten świat na prawdę schodzi na psy... :-/



Tak, świat schodzi na psy, bo nie wszyscy mieli tutaj styczność z lutowaniem twardym. Palnik acetylenowo-tlenowy nie jest taką oczywistością jak wiertarka. Przynajmniej dla niektórych tutaj. Jak tak bardzo Cie to boli, to zarejestruj się na forum elektroda.

Do...........is

2014-01-25, 20:23
Maxwell napisał/a:



Czy tylko ja na tym forum wiem jak się lutuje, jakim narzędziem, jakim lutowiem, lutowanie twarde czy miękkie i które do czego...? Na prawdę znacie tylko TO "lutowanie"...? :roll:



Tak, tylko ty, jesteś taki fajniusi, najlepszy, cały świat to kretyni, a Bill Gates to frajer który ukradł twoj pomysl 20 lat przed tym jak ty sam go wymysliles, a kolumb byl ciotą, kazdy glupi potrafi przeplynac ocean i lutowac. I tylko ty wiesz jakim narzedziem sie lutuje, zapytalem o to google to mi bluescreen wyskoczyl. Bla Bla Bla.

filip1127

2014-01-25, 22:02
@Brzydkii to w takim razie przepraszam :( nie wiedzialem :(

KokoniastyGad

2014-01-25, 23:57
Luty takie zimne że, aż musiąłem sobie rebaling jebnąć, pozdro dla kimatych :s

Masztojakwbanku

2014-01-26, 00:41
Da_lia napisał/a:



Tak, świat schodzi na psy, bo nie wszyscy mieli tutaj styczność z lutowaniem twardym. Palnik acetylenowo-tlenowy nie jest taką oczywistością jak wiertarka. Przynajmniej dla niektórych tutaj. Jak tak bardzo Cie to boli, to zarejestruj się na forum elektroda.



Ty chyba też nie miałeś, nie spawa się acetylenem tylko propanem z tlenem, ew propan+butan+tlen

Da...........ia

2014-01-26, 22:41
Masztojakwbanku napisał/a:



Ty chyba też nie miałeś, nie spawa się acetylenem tylko propanem z tlenem, ew propan+butan+tlen


Specjalista :facepalm: A Ty nie wiesz co to spawanie. Acetylen ma najwyższą temperaturę płomieni 3100 st.C i możliwość regulacji płomienia na 3 strefy. Nie, lutowania nie miałam. Najważniejszej informacji z wcześniejszego tekstu nie wywnioskowałeś, a skupiłeś się na tym, żeby się popisać. Gratuluję. Przesłać Ci poradnik spawalnictwa?