18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Electro Boogie..

.Chillout. • 2010-10-31, 00:30
Pozytywnie zajebiscie..

Mike Song - Wiecej na YT.. Polecam też Encore..


Enjoy..


Ciasto

2010-10-31, 13:44
gdzie cycki? gdzie krew? gdzie sadyzm?

Gszysztow

2010-10-31, 14:05
Jeden niedoj***ny Robocop mnie nawet bawił ale widzę, że to odmiana tańca się zrobiła- ja pie**ole...

winio09

2010-10-31, 14:24
dback napisał/a:


To, że żal ci dupę ściska na widok lepszego tańca niż twoje szantowe wygibasy :fuck-off:



Ta emota na końcu, jest po to żeby dowartościować Twoją nędzna ripostę ?

magikp1

2010-10-31, 14:33
No to właśnie obejrzałem najbardziej sadystyczny film na całym forum

Ryje psyche jak ch*j

PS Ja bym go na harda dał... :samoboj: :plzdie:

Nevitro

2010-10-31, 18:55
Powiem tak:
Wrzucane na początku takich ludzi było zabawne, fajne itd. Teraz mamy codziennie takich wygibasów. Sorki, ale nie zawsze mam ochotę popatrzeć na typa który nauczył się tańczyć i to nagrywa. Ni to śmieszne, ni to ciekawe ...
Proszę więc Was, nie wrzucajcie byle gówna, jak już to tylko naprawdę DOBRYCH, NIESAMOWITYCH tancerzy...
Równie dobrze można by było nagrywać biegi na setkę i pokazywać w internet, ale nie oszukujmy się że naprawdę emocję by wzbudziły tylko te poniżej 10 sekund, te ponad to już takie "o, fajnie, biega, super... zzz...".
Dziękuję, do widzenia.

pa...........ix

2010-10-31, 23:02
Jakby ktoś chciał tą piosenkę w HQ, to ma link: Download

Byczarz

2010-11-01, 00:12
Nevitro napisał/a:

Powiem tak:
Wrzucane na początku takich ludzi było zabawne, fajne itd. Teraz mamy codziennie takich wygibasów. Sorki, ale nie zawsze mam ochotę popatrzeć na typa który nauczył się tańczyć i to nagrywa. Ni to śmieszne, ni to ciekawe ...
Proszę więc Was, nie wrzucajcie byle gówna, jak już to tylko naprawdę DOBRYCH, NIESAMOWITYCH tancerzy...
Równie dobrze można by było nagrywać biegi na setkę i pokazywać w internet, ale nie oszukujmy się że naprawdę emocję by wzbudziły tylko te poniżej 10 sekund, te ponad to już takie "o, fajnie, biega, super... zzz...".
Dziękuję, do widzenia.


Jak nie masz ochoty na to patrzeć, to k***a nie włączaj. Po tytule albo chociaż po pierwszych kilku sekundach możesz już zobaczyć o co chodzi w filmiku.
Noszk***a ogarnijcie się.

Najwięcej sadyzmu pragną i najwięcej do wypowiedzenia się jak było kiedyś mają osoby z datą rejestracji 'Wrześnień 2010'. -.-

Dlaxo

2010-11-01, 14:50
arnold777 napisał/a:

Dlaxo,
dla sadyzmu to jest dział hard
nie widzisz może działu np. Śmieszne filmiki?? bo np. dla mnie ruchy tego ziomka będą śmieszne to se mogę do dodać w Śmieszne filmiki a co inni na to sądzą to już ich sprawa




arnold777,
to co laska panie.. wypie**alac z tym do
http://www.sadistic.pl/smieszne_filmy.htm , bo poki co film jest w
http://www.sadistic.pl/czarne-filmiki-vf13.htm . Czyt. miejscu w ktorym chcialbym zobaczyc jak w formie czarnego humoru podpalaja blondynce wlosy, albo przypie**alaja Twojej siostrze deska w leb. A NIE k***A BOOGIE ELECTRO ! OD TEGO JEST TVN !