18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

czort85

2013-01-14, 21:00
nie rozumiem tego nabijania się z Eldo, zaciekawiła mnie ta nagonka na niego, posłuchałem kilku wywiadów z nim i stwierdzam że nie jest medialnym głupkiem.

ds...........gr

2013-01-14, 21:14
Podobny do Elvisa.

@czort85
Nabijają się z niego dzieci co słuchają tylko wielkich uliczników ;) Eldo to naprawdę inteligentny chłop. Niestety miał kilka głupich akcji co skrzętnie wykorzystały dzieciaki.

Åmmol

2013-01-14, 21:30
Nikt się z Eldo nie nabija, wystarczy spytać takiego Lisora ;-) Produkcje pokroju L'Dogga czy są zwyczajnie humorystyczne i nie mają na celu wyśmiewania jednego z lepszych i inteligentniejszych polskich raperów, trochę dystansu.

dr...........u1

2013-01-14, 21:38
Zabijcie to zanim zlozy jaja!

Wąski

2013-01-14, 22:43
@cursecrow
Jakim trzeba być zakompleksionym stworzeniem żeby przeanalizować wywiady i skrytykować je na siłę? Każdy zmienia czasem poglądy na dany temat i nie ma w tym nic dziwnego..

HotSzot

2013-01-14, 22:50
Eldo to tak naprawde jeden z najbardziej ogarnietych ludzi ktorzy w tej grze siedza. W zadnym z wywiadow nie dal sie sprowokowac zeby wypowiadac sie na temat przez ktory moglby miec problem, rzadko kiedy tez mowil o sytuacjach ktore mialy miejsce w jego zyciu. Nie sprzedal sie, nie ma go w radiostacjach, nie ma go w reklamach, robil swoje, jest skromnym facetem, a i tak sie przypie**ola do niego. Jest taka zasada na tym swiecie. Badz sk***ysynem cale zycie, zrob raz cos dla kogos, powiedza ze nie jestes taka k***a, ze dobry czlowiek z Ciebie. Badz debilem cale zycie, rob z siebie kretyna, powiedza ze to nie debil, tylko udaje, tylko gra, jest madrzejszy niz Ci sie wydaje. Badz dobry cale zycie, zrob cos ch*jowego raz, jeden raz, powiedza ze jestes dwulicowy i cale zycie grasz. Polska :)

pumba

2013-01-14, 22:52
Przeróbka fajna, ale ogólnie nie rozumiem tej nagonki na niego. Z tym "kopem robo" zrobił niezłe gówno, ale ja go szanuje. W porównaniu do większości polskich raperów gość jest na prawde w porządku.

drozdzu1 napisał/a:

Zabijcie to zanim zlozy jaja!



chyba o justinku mówisz :)

No...........ec

2013-01-14, 22:53
Pis joł!

Cumet

2013-01-14, 23:12
Bimbera kojarzę, a ten Dildo to kto to?

Osqr

2013-01-14, 23:24
Przychodzi cebula do eldoki- co tam eldo? -nie pytaj mnie onion HEHE