18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Elastyczny sztangista

cadirad • 2018-04-04, 17:42
Pan bierze sporo na klatę.


BKKWK

2018-04-05, 09:47
Adae napisał/a:

Hahaha jeden cwiczy, bo bycie silnym, wrecz poteznym mezczyzna automatycznie budzi szacunek, drugi cwiczy, bo chce ladnie wygladac dla Basi, ktora bedzie sie z nim pokazywac, ale i tak tylko czeka na to zeby zostac sponiewierana przez duzego, silnego samca.

Cwiczenie dla "estetyki" to pedalstwo, za kazdym razem gdy skoncze serie i przez przypadek spojrze na pedzia cwiczacego dla wygladu to jego japa wyglada jakby czekala na wysmaganie.

Gdy jestes mezczyzna, w kazdej sytuacji spolecznej ludzie licza sie z twoim zdaniem. A p*zdusie w sumie niepohamowanie przyklaskluja wszystkiemu co mowisz.

Jedynym wyjatkiem sa niscy goscie z ambicjami. Oni sa przyzwyczajeni do tego, ze wszyscy sa wieksi od nich, i ze musza sie stawiac zeby zbudowac jakakolwiek pozycje spoleczna.

Innym wyjatkiem jest internet, gdzie wraz z istnieniem syndromu "rozmawiam z monitorem", mezczyzni klasy delta wyladowuja swoje emocje.

A apropo samego filmiku, w sumie fajnie, bo teraz gosciu bedzie wyciskal znacznie mniej ode mnie, sztanga spadla z w miare niskiej wysokosci, wiec poza gigantycznym bolem pewnie nic mu nie bedzie. Wiem, jestem ekspertem.



Ty jesteś taki samiec alfa, że innym ku*asy odpadają pod Twoim spojrzeniem...

Jetix

2018-04-05, 10:02
@Maxen pie**olisz pan niemiłosiernie. Małpi chwyt w żadnym stopniu nie jest poprawny. Prawidłowy chwyt to taki, gdy nadgarstek wprowadzamy do rotacji wewnętrznej, lub tzw. bulldog grip. Nie dość, że oba chwyty są bezpieczne, to poprawiają wyniki siłowe z powodu, że cieżar jest w jednej lini Sztanga-nadgarstek-łokieć.
Bulldogiem trzymałem na łapach 200kg przy 80kg wagi i nadal było bardzo wygodnie i zero dyskomfortu.

nerusss

2018-04-05, 13:10
Oglądałem dużo filmików gdzie przyczyną wyślizgnięcia się sztangi był właśnie małpi chwyt, czy to takie trudne normalnie złapać drążek?

TB303

2018-04-05, 17:42
dmnunited napisał/a:



mordo, w dupie byłeś, gówno widziałeś i jeśli masz pisać takie głupoty, to lepiej stamtąd nie wychodź


Kałmasznawardze napisał/a:



a komentowanie ludzi robiących coś w życiu kiedy samemu się nic nie robi ma chyba tylko poprawić samopoczucie takiej c*pki jak Ty, nic poza tym


Uważajcie, bo wam te małe fiutki jeszcze pękną wraz z odbytem :lol:

tomason2

2018-04-05, 22:18
dmnunited napisał/a:

Małpi chwyt i wszystko jasne. Szkoda, że ta sztanga mu się na ryj nie wyślizgnęła, nie mniej połamany mostek, żebra być może przebite płuco/a połamanymi żebrami, zerwane mięśnie piersiowe. Długo koleżka nie podźwiga, biorąc pod uwagę, że lekką ręką było tam ponad 200 kilo.


Chwyt był normalny. Sztanga ~225kg zrolowała nadgarstki i efekt na filmie. Rentgen i tomograf nic nie wykazał wszystko w porządku, nawet nie ma siniaków. Po tym wypadku pojechał sobie odpocząć na kajmany, a obecnie dźwiga dalej.

Jorgen88

2018-04-06, 13:12
oo bladź k***a

Owsikowy

2018-04-07, 00:39
Adae napisał/a:


Innym wyjatkiem jest internet, gdzie wraz z istnieniem syndromu "rozmawiam z monitorem", mezczyzni klasy delta wyladowuja swoje emocje.



Się ładnie podsumowałeś... :mrgreen: