18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

El anuncio (reklama)

zyzio966 • 2014-01-03, 23:29
Jako że ból dupy pod poprzednim tematem bardzo mi się spodobał, postanowiłem znowu pozdrowić moją kochaną szkółkę i wrzucić dla Was nowy filmik.



Pozdrawiam I LO im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie!

presscot

2014-01-04, 19:22
Kezcuz napisał/a:

Gdzie jest ta śmieszna część, bo jakoś nie wychwyciłem...? O co tu k***a biega w ogóle? :lodowka:




Teraz młodzież śmieszą takie słówka jak "penis", "dupa", i wszelkie podteksty seksualne. Jeśli Cię to nie śmieszy i co gorsza napiszesz o tym w komentarzu to napiszą coś o "bólu dupy", aby to pokazać jaki mają dystans do tego wszystkiego i jak to olewają. Zazwyczaj odpisują dość szybko ponieważ nie znają znaczenia słowa "dystans", a i ich zj***ny wątek jest najważniejszą rzeczą jaką zrobili danego dnia, tygodnia, czy miesiąca.

Szykusfb

2014-01-04, 19:34
Za Słowaka nigdy piwko nie pójdze .

abcdefgz

2014-01-04, 20:12
MagicznyMateusz napisał/a:

To jest zajebiste :D . Dla idiotów już tłumaczę przesłanie. W tym filmie chodzi o to ,że poznając kobietę najpierw udajemy romantyków by później przerżnąć ją na wszystkie możliwe pozycję, później tak samo zrobić z jej rodziną ,a następnie wszystkich zapie**olić (stąd to zatrzymanie na koniec).



Tyle to się można domyślić głąbie, chodzi o to że to jest absurdalnie dziwaczne i w ogóle nieśmieszne. Ale jesłi dla ciebie jest to zajebiste, to ok. W końcu są ludzie, są parapety

Tassadar

2014-01-04, 20:26
Tak poza tym tytuł mi się z pewną znaną formułą skojarzył.
"Annuntio vobis gaudium magnum: habemus Papam"

slowak

2014-01-04, 21:00
Szykusfb napisał/a:

Za Słowaka nigdy piwko nie pójdze .



Dzięki k***a, nawet mnie nie znasz:<

PS. dawaj więcej, dobre filmiki;)

Lager12

2014-01-05, 17:45
zespół szkół imienia Generała Władysława Andersa z Częstochowy także pozdrawia