18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ekwador - COVID-19

hardfall • 2020-04-02, 13:03
COVID-19 sieje spustoszenie, palenie przez rodziny zwłok i "ptaki na niebie" (Sępy niech specjalista się wyrazi? ) zapraszam ...


Umiem_modować

2020-04-02, 14:17
O jejku, straszne! Najgorsze te ptaki nie lecące w jednym kierunku. Prawie najgorsza jest ta biurokracja, która pozwala na zabranie zwłok tylko ambulansom. Dobrze, że na świecie nie ma socjalizmu to ludzie nie będą miel takichi problemów z pandemią.

C0C0JUMBO

2020-04-02, 14:21
Pewnie usuną ten film z YouTube. zrób mirror na serwerze sadistic.

hardfall

2020-04-02, 14:24
mam juz kopie zabezpieczylem sie ;) a edytowac nie moge juz moglem odrazu ... wiesz serwery i chomiki etc.


McQurwa

2020-04-02, 14:52
Obawiam się że zrobi się wysyp od podobnych filmów z różnych stron świata, a w szczególności z Afryki

maki1981

2020-04-02, 14:58
Żygać się już chce od tego sztucznego siania paniki... Ale w końcu o to rządzącym chodzi.
Z drugiej strony trzeba przyznać, że połączenie SARS z HIV wyszło im niemal perfekcyjnie. Wynalazca tego wirusa powinien dostać nobla w dziedzinie genetyki.

Miles87

2020-04-02, 15:47
maki1981 - jest biedakiem który miał bardzo trudne dzieciństwo. Teraz w ramach pocieszenia ma dostęp do internetu , ale niestety tu zaczynają się schody. Nauczył się pisać oczywiście bez umiejętności wykorzystywania marnych zasobów intelektualnych i wypisuje prymitywne głupoty.

swampman

2020-04-02, 16:07
Miles87 napisał/a:

maki1981 - jest biedakiem który miał bardzo trudne dzieciństwo. Teraz w ramach pocieszenia ma dostęp do internetu , ale niestety tu zaczynają się schody. Nauczył się pisać oczywiście bez umiejętności wykorzystywania marnych zasobów intelektualnych i wypisuje prymitywne głupoty.



no straszne...i jeszcze nie wie jak napisac rzygac. skandal

stx1987

2020-04-02, 16:55
Myślałem że to ta piosenka "Ecuador"

MajkiB

2020-04-02, 17:08
maki1981 napisał/a:

Żygać się już chce od tego sztucznego siania paniki... Ale w końcu o to rządzącym chodzi.
Z drugiej strony trzeba przyznać, że połączenie SARS z HIV wyszło im niemal perfekcyjnie. Wynalazca tego wirusa powinien dostać nobla w dziedzinie genetyki.



XD połączenie SARS z HIV. Nie wymaga nikt od nikogo bycie specjalistą od wszystkiego ale można by sie pokusić o nie powielanie foliarskich teorii które nijak sie mają do rzeczywistości. To jest wirus z tej samej rodziny co SARS to prawda, ale to że wykorzystuje podobne mechanizmy co HIV nie oznacza że jest z nim spokrewniony bo uwaga.... mnóstwo wirusów tak robi. Po prostu ludzie siejący panikę lubią używać takich wielkich słów żeby nadać bardziej makabryczny koloryt swojej wypowiedzi. Więc no, znowu ,,nie znam sie, ale sie wypowiem"

robsonx79

2020-04-02, 17:47
maki1981 napisał/a:

Żygać się już chce od tego sztucznego siania paniki... Ale w końcu o to rządzącym chodzi.
Z drugiej strony trzeba przyznać, że połączenie SARS z HIV wyszło im niemal perfekcyjnie. Wynalazca tego wirusa powinien dostać nobla w dziedzinie genetyki.



Władimir podkręca atmosferę...

maki1981

2020-04-02, 18:01
MajkiB napisał/a:

XD połączenie SARS z HIV. Nie wymaga nikt od nikogo bycie specjalistą od wszystkiego ale można by sie pokusić o nie powielanie foliarskich teorii które nijak sie mają do rzeczywistości. To jest wirus z tej samej rodziny co SARS to prawda, ale to że wykorzystuje podobne mechanizmy co HIV nie oznacza że jest z nim spokrewniony bo uwaga.... mnóstwo wirusów tak robi. Po prostu ludzie siejący panikę lubią używać takich wielkich słów żeby nadać bardziej makabryczny koloryt swojej wypowiedzi. Więc no, znowu ,,nie znam sie, ale sie wypowiem"



No k***a przecież to właśnie napisałem. Nikt ze świata nauki już nawet nie próbuje dementować informacji, że to jest wirus SARS z zaimplementowanymi w całości niektórymi fragmentami łańcucha DNA wirusa HIV...

Essent

2020-04-02, 19:32
Ależ mnie wk***iać zaczyna ten koronaśmieciuch.
Obczajcie kto, w jakich warunkach i na co umiera dziennie.
W linku macie nawet ile ropy i gazu nam zostało do wykończenia.
Miłego oglądania cyferek :kawa:

https://www.worldometers.info/pl/

dyhayne

2020-04-02, 20:28
Essent napisał/a:

Ależ mnie wk***iać zaczyna ten koronaśmieciuch.
Obczajcie kto, w jakich warunkach i na co umiera dziennie.
W linku macie nawet ile ropy i gazu nam zostało do wykończenia.
Miłego oglądania cyferek



I łykasz ten skrypt? :lol: gratki pelikanie ;)