18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ekstraklasa na wesoło

damian_tcv • 2013-12-04, 18:03
Ekstraklasa sama w sobie jest śmieszna, ale jak widać może być jeszcze bardziej śmieszno-żenująca. Nowa część :mrgreen:


Enzo_Gorlomi

2013-12-05, 09:59
polska piłka... taka piękna...

Esperalx

2013-12-05, 10:13
BŚ18 zawsze spoko! xD

Jab7kO

2013-12-05, 11:21
Taka zabawa "na wesoło" to może być sklecona z każdego meczu ekstraklasy

marcinpx

2013-12-05, 13:32
ja pie**ole taka jakosc az mnie oczy bolą

Eftar

2013-12-05, 13:54
Da ktoś listę tytułów piosenek?

Slonievsky

2013-12-05, 14:47
To jest przecież typowa polska mentalność, żeby "robić a się nie narobić". PIeniądze? Są. Praca? Jest. Im się po prostu nie chce wysilać bardziej, bo wg nich nie ma takiej potrzeby. Zero potrzeby sukceu, zero zaangażowania i ambicji. Czytaliście wywiad z Sz.P. Danielem Łukasikiem z naszej stołecznej Legii, mistrza Polski? (Sic!) Powiedział, że NIE MA CHĘCI (!!) żeby potrenować więcej! Że nie ma jak, bo trzeba "załatwiać bramkarza" po godzinach. A najlepsi potrafią trenować godzinami, samemu. Naszym się nie chce, bo tak jest im wygodnie. Staram się kibicować jednej z drużyn, ale aż oczy bolą czasami (BŚ18 ;) ) Cóż Panowie... nic nie zdziałamy. Na koniec powiem, że piwo dla pana Tabernak za święte słowa, uzupełniające moją wypowiedź. Miłego oglądania dalszych wyczynów naszej ekstraklasy i kadry. Z mojej strony FUCK THIS, I'M OUT.

komarcomar

2013-12-05, 15:32
2:48 co tam robi Kubica? :D

NiggaFromNR

2013-12-05, 15:53
komarcomar napisał/a:

2:48 co tam robi Kubica? :D



h*j z nim ale co to przeleciało nad jego barkiem w 2:52?

Skurvodaktyl

2013-12-05, 18:11
za Grzesia Turnaua i Probierza piwko:D

Unreal47

2013-12-05, 20:13
Nowa część jak ch*j..

cielakhsb

2013-12-05, 21:54
mi6chal napisał/a:

Wyj***ne na hejterów :) Może i nasza liga nie jest idealna, ale przynajmniej jest nasza. Uwielbiam swój klub i choćby grał wielkie gówno nawet i w IV lidze to z całego serducha będę za tymi kopaczami. A kto nie zna klimatów ten niech się nie wypowiada :)



Ssaj pałe,kretynie. Jak ktoś ma inne zdanie ,to ma się nie wypowiadać,bo co ? Bo tobie się tak podoba? Chyba cię poj***lo xD

mi6chal

2013-12-05, 22:10
Tabernak napisał/a:



I dlatego ta banda ciot zwana "piłkarzami" dalej będzie grać gówno, dostawać wpie**ol od każdego na arenie międzynarodowej, lecieć w ch*ja, a nie trenować, bo i po co się starać, skoro banda przygłupów zwących siebie "prawdziwymi kibicami" i tak przyjdzie to gówno oglądać?



Te osoby które nazwałeś "bandą przygłupów" wspierają swój klub na dobre i na złe i nigdzie nie napisałem, że jak się nie starają to też są wspierani. Jak ktoś leci w kulki to kibice są tymi pierwszymi którzy wyrażają swoje niezadowolenie. I gdyby nie ta "banda przygłupów" która nie ma takiego toku myślenia jak ty to nasza piłka by nie istniała bo po co kibicować skoro nie grają w lidze mistrzów i nie odnoszą sukcesów.

cielakhsb napisał/a:



Ssaj pałe,kretynie. Jak ktoś ma inne zdanie ,to ma się nie wypowiadać,bo co ? Bo tobie się tak podoba? Chyba cię poj***lo xD



Chyba musiałbym sobie wykopać stu metrowy dołek żeby zniżyć się do twojego poziomu, ale niestety nie mam na to czasu.

Fa...........um

2013-12-06, 09:38
mi6chal napisał/a:



Te osoby które nazwałeś "bandą przygłupów" wspierają swój klub na dobre i na złe i nigdzie nie napisałem, że jak się nie starają to też są wspierani. Jak ktoś leci w kulki to kibice są tymi pierwszymi którzy wyrażają swoje niezadowolenie. I gdyby nie ta "banda przygłupów" która nie ma takiego toku myślenia jak ty to nasza piłka by nie istniała bo po co kibicować skoro nie grają w lidze mistrzów i nie odnoszą sukcesów.



I bardzo dobrze, że by nie istniała! Po co to komu? Nudny, mało dynamiczny i wymagających dużych nakładów sport. Do tego sport w którym nasz kraj miał wyniki po raz ostatni ... 30 lat temu. Z czym do ludzi?

Jak byś śmiał zauważyć, to jest wiele krajów gdzie ludzie mają na skopaną wyj***ne, albo gdzie jest to sport trzeciej kategorii (choćby USA i Kanada) i jakoś nikogo o to dupa nie boli. Są kibice i jest sport na dużo wyższym poziomie niż u nas.

artur1792

2013-12-06, 20:18
k***a jakie to nowe jak już ze 100 razy ten film widziałem a na kwejku był z rok temu....

mi6chal

2013-12-06, 22:17
Tabernak napisał/a:



I bardzo dobrze, że by nie istniała! Po co to komu? Nudny, mało dynamiczny i wymagających dużych nakładów sport. Do tego sport w którym nasz kraj miał wyniki po raz ostatni ... 30 lat temu. Z czym do ludzi?

Jak byś śmiał zauważyć, to jest wiele krajów gdzie ludzie mają na skopaną wyj***ne, albo gdzie jest to sport trzeciej kategorii (choćby USA i Kanada) i jakoś nikogo o to dupa nie boli. Są kibice i jest sport na dużo wyższym poziomie niż u nas.



To jest twoje zdanie. Dla ciebie mogłoby tej ligi nie być no i ok, ale są tacy jak ja dla których ta liga ma jakieś znaczenie. I co z tego, że nasz graj miał dobre wyniki 30 lat temu? Nie podoba ci się to to nie oglądaj przecież nikt cię do tego nie zmusza. Jest wiele osób takich jak ty a mimo tego oglądają reprezentację. Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale jak kogoś/czegoś nie lubię to po prostu to omijam.

USA, Kanada? Proszę cię.. U nich po prostu większe zainteresowanie jest w innych sportach z wielu powodów i nie rozumiem co te kraje mają do tego. U nas piłka nożna jest sportem narodowym.. Wiesz dlaczego? Nie, nie przez wyniki a przez popularność. Jest to najpopularniejszy sport w naszym kraju i choćbyś chciał to tego nie zmienisz.