18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ekstraklasa 2012/13 intro inna wersja

polik95 • 2013-04-05, 23:25
Było anty intro ekstraklasy, to teraz z trochę innej strony pokazana nasza liga

AsFeron

2013-04-05, 23:43
Zajebiste k***a. Intro w którym 99% akcji przeprowadzają zagraniczni zawodnicy a nasi ogrywani jak ch*je.

Magik2501

2013-04-05, 23:54
W filmie jest pokazane raptem 7 zagrać z czego 2 należą do Polaków. To wcale nie 1%.

A zresztą i tak najlepszym co jest w naszej lidze są kibice. Za granicą nigdy nie pokazują kunsztu naszych grajków, a nierzadko pojawiają się kibolskie oprawy.

mirage87

2013-04-05, 23:59
hahaha sie usmialem .... :homer:

AsFeron

2013-04-06, 00:03
Magik2501 napisał/a:

W filmie jest pokazane raptem 7 zagrać z czego 2 należą do Polaków. To wcale nie 1%.


A Obraniak jest Polakiem a nie umie mówić po Polsku. Nie bierz wszystkiego dosłownie.

Allocer

2013-04-06, 00:42
Przyjęło się, że modnie jest jechać po polskiej ekstraklasie. Wszyscy wielcy "znafcy" uważają, że polska liga jest do dupy bo to, bo siamto, a w życiu na żadnym meczu nie byli, a piłkę widzieli na półce w Tesco. Polska liga jest przyjemna jeśli jest się kibicem, a nie pie**olonym krytykantem ;) . Jeśli ktoś potrafi oglądać piłkę i wie, co widzi, to z każdego meczu wyciągnie pozytywne wnioski. Co z tego, że zagraniczni zawodnicy? Jesteśmy krajem, który jest dobrym startem dla zawodników każdej narodowości. Wiadomo, że nie będą grali tu zawsze (z małymi wyjątkami), tylko pójdą dalej. Ilu było zawodników, czy to polskich i zagranicznych, którzy w naszej lidze się wyrobili i poszli w świat? Oczywiste, że nie każdy miał niesamowite osiągnięcia, ale są tacy, którzy odnieśli sukces. Polska jest przystankiem, żeby iść albo na zachód rozwijać talent, albo na wschód (Rosja, Ukraina) zarabiać kasę.
Prawda taka, że atmosfery trybun nam nikt nie zabierze, a im ona lepsza, tym lepsza gra piłkarzy ;) .

Tak oglądam polską piłkę, co tydzień, każdego sezonu, od 1-90 minuty, nie każdy mecz, ale 2-3 w kolejce na pewno.

doskok

2013-04-06, 03:05
Świnie robią kasę na potrzebie przynależności polaczków

tribal216

2013-04-06, 17:43
ja tam nic nie mam do tego, że sobie kopią piłkę, nic nie mam do tego, że nie ma wyników na mistrzostwach bo wiadomo, że są mocniejsi i słabsi. Mam za to do ich zarobków, które należałoby po prostu wkładać w młodzież. Amen

fylypekk

2013-04-06, 20:17
jebac milicjantow z gts!

thoruus

2013-04-06, 20:25
Muzyka z Metal Gear Solid 2, reszta filmu mnie nie interesuje, każdy kopie co lubi, byleby przy okazji z pośpiechu nie skopał mnie, przystanku albo co się tam akurat nawinie...

tomkararek

2013-04-06, 20:26
no to sie popisali niema coooo powiniescie to wstawic na wiocha pll albo na wiejski tiunig

kajzerPL

2013-04-06, 20:45
k***a co z tego że 90% zagraniczni zawodnicy. Jakoś w Premier League gra masa obcokrajowców i nikt im nie ma za złe że nie wystawiają Anglików. Ba, kochają tę ligę. Hipokryzja aż sie wylewa. Najeżdżacie że dużo zarabiaja a jednocześnie narzekacie że większość dobrych zawodników to obcokrajowcy. Może warto czasami sie zastanowić czemu tak jest? A no dlatego bo polskie kluby nie stać na to żeby zatrzymać takiego na przykład Milika który sie wyróżniał jesienią. Poszedł do Niemiec bo dali 10x tyle co by dostał w polskim klubie. Ale po co myśleć, lepiej sie srać cały czas nie wiedząc o czym sie pie**oli.

ans83[Ż]

2013-04-06, 21:03
fylypekk napisał/a:

jebac milicjantow z gts!




I nieśmiertelne LTSK ;-)

Bloodex

2013-04-06, 21:06
Lexus23K napisał/a:

Obrazek


Teraz k***a pod każdym filmikiem będziecie to wklejać ?