18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Eksplozje atomowe

Squiby • 2015-01-14, 11:14
Trochę wybuchów z muzyką. Enjoy


finu

2015-01-15, 12:36
@ orzech 1991 - kondensacja pary wodnej z powietrza pod wpływem zwiększonego ciśnienia wywołanego falą uderzeniową.

te...........ra

2015-01-15, 16:37
Biedna Ziemia , ledwo asteroidy przestały ją nękać to My w Nią nak***iamy .
Taka ta muzyka z dupy .

wodzwioski

2015-01-15, 18:05
pie**ole nie oglądam, jak tak dalej pójdzie to niebawem na żywo sobie popatrzę :D

LordFlorex

2015-01-15, 19:15
Jakie to jest straszne,martwimy się codziennie czymś,przeważnie jakimiś drobnostkami,chodzisz do szkoły,pracy żeby zapewnić sobie lepszy byt,zajmujesz się raczej przyziemnymi rzeczami na co dzień,chcesz aby twoje życie wyglądało lepiej,starasz się,wystarczy że ktoś podejmie decyzję,wypowie słowo nawet skinie głową i całe marzenia,cele tylu ludzi znikają w przeciągu paru sekund.Umiera tyle idei,tyle różnych osobowości,cech wszystkiego,przeraża mnie to że wszystko może zniknąć od tak zaraz,całe cywilizacje tworzące się tyle lat upadną od tak po prostu.Wojny były,są i będą bo taka jest natura ludzka tego się nie da zmienić ale według mnie jeżeli tak już ma być to brać k***a miecz czy topór w jedną dłoń w drugą dłoń tarczę czy ten łuk i walczyć,walczyć "honorowo" niech każdy ma równe szanse aby walczyć o swoje życie!Każdy z nas ma swoje życie które jest niewyobrażalnie cenne.k***a mać idę się napić.

cuurniprime

2015-01-15, 20:14
@up zasadniczo to i atomówki są honorowe. Jedni pie**olną to i drudzy pie**olną... I straty po obu stronach.