18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Eksperyment

Pener • 2011-10-20, 05:47
Zdjęcie z lewej zrobione przed rozpoczęciem eksperymentu.

Pan Drew Manning, osobisty trener, przez pięć miesięcy wpie**alał wszystko na co miał ochotę. Jadł białe pieczywo, czipsy, mrożone obiady, żarcie z fast foodów i zapijał słodkimi napojami.
Udało mu się przytyć ~35kg, swój eksperyment nazwał Fit 2 Fat 2 Fit, teraz ma zamiar z powrotem wrócić do formy.
Dlaczego to zrobił?
Chciał zobaczyć jak to jest być grubym :)

A ja czasami wstrzymuje sikanie, bo nie chce mi się wstawać do kibla :roll:

Pener

2011-10-21, 08:22
Cytat:

Hmm, Pener666 zrobił podobnie, lecz na przestrzeni lat, ciekawe czy też tylko eksperymentuje. ;-)

oczywiście, niedługo znowu będę chudy :hitler:

~tip.top

2011-10-21, 09:19
kamyk69 napisał/a:


Hahaha! Absolutnie nie masz pojęcia o czym piszesz żałosny moderatorku, ale ludzi obrażasz.

Powinieneś dostać ostrzeżenie za popis wyjątkowej głupoty i ignorancji rodem z Dzień Dobry TVN...


Sam sobie nie mogę dać ostrzeżenia :emo:
Swoją drogą to pogratulować oglądanych programów :facepalm:

FRANTIC999

2011-10-21, 11:50
Podobno obydwaj w trakcie swoich pedalskich schadzek oglądacie ten program więc ~Anonymous~ nie pie**ol i skończ obrabiać fujare penerowi.

kamyk69

2011-10-21, 13:15
Anonymous~ napisał/a:


Sam sobie nie mogę dać ostrzeżenia :emo:
Swoją drogą to pogratulować oglądanych programów :facepalm:



A już myślałem, że zejść poniżej poziomu swoich poprzednich komentarzy nie zdołasz. A jednak, udało Ci się.

Przykre jest również to, jak Pener ( kolejny mod, o zgrozo! ) wtóruje Ci w głupocie i próbuje szydzić, tym samym strzela sobie samobója.

Jak to mówią, kto z jakim przystaje, takim się staje :D

Pener

2011-10-21, 13:41
kamyk69 napisał/a:

Przykre jest również to, jak Pener ( kolejny mod, o zgrozo! ) wtóruje Ci w głupocie i próbuje szydzić, tym samym strzela sobie samobója.


o czym ty piszesz? chyba masz jakąś inną wersję internetu...

~tip.top

2011-10-21, 13:51
kamyk69 napisał/a:

A już myślałem, że zejść poniżej poziomu swoich poprzednich komentarzy nie zdołasz. A jednak, udało Ci się.


Staram się zejść na Twój poziom i chociaż troszkę Cie zrozumieć :->

kamyk69 napisał/a:

Przykre jest również to, jak Pener ( kolejny mod, o zgrozo! ) wtóruje Ci w głupocie i próbuje szydzić


Niestety w pracy ani w domu nie mogę sobie poszydzić, więc pozostaje mi tylko forum.

Cytat:

Jak to mówią, kto z jakim przystaje, takim się staje :D


Dlatego najlepiej będzie dla Ciebie jak od razu skasujesz konto ;)

kamyk69

2011-10-21, 14:34
Anonymous~ napisał/a:


Staram się zejść na Twój poziom i chociaż troszkę Cie zrozumieć :->


Niestety w pracy ani w domu nie mogę sobie poszydzić, więc pozostaje mi tylko forum.


Dlatego najlepiej będzie dla Ciebie jak od razu skasujesz konto ;)



Sądząc po tym, jakie durnoty wypisujesz, wcale się nie dziwie, że tylko na forum możesz sobie pozwolić na takie kulawe szyderstwa ;) ( gdzie jesteś modem :D )


Wbrew temu co piszesz Pener 36kg w pół roku to żaden wyczyn. To robota na 3-4 miesiące. Jeżeli jesteś zdrowy to jedyne możliwe konsekwencje jakie Cię czekają to obwisła skóra, choć w przypadku mężczyzn, którzy nie tyle co dążą do schudnięcia, co do sylwetki tego pana po lewej, nawet to często nie wchodzi w grę.


Wybaczcie spinę, ale może jestem staromodny, bo sadziłem że Mod, z racji swej funkcji powinien reprezentować jakiś poziom, a nie być takim "efektem jo-jo" jak Anon, który, co dobitnie pokazał, w dupie był i gówno widział, a szczeka najgłośniej obrażając przy tym, Bogu ducha winnych, użytkowników

Pener

2011-10-21, 14:49
nadal nie wiem w którym miejscu
kamyk69 napisał/a:

Pener ( kolejny mod, o zgrozo! ) wtóruje Ci w głupocie i próbuje szydzić, tym samym strzela sobie samobója.


ale nieistotne ;)

~tip.top

2011-10-21, 14:50
kamyk69 napisał/a:


Wbrew temu co piszesz Pener 36kg w pół roku to żaden wyczyn. To robota na 3-4 miesiące. Jeżeli jesteś zdrowy to jedyne możliwe konsekwencje jakie Cię czekają to obwisła skóra, choć w przypadku mężczyzn, którzy nie tyle co dążą do schudnięcia, co do sylwetki tego pana po lewej, nawet to często nie wchodzi w grę.


W końcu napisałeś coś z sensem :)

Jeżeli osoba po tak rygorystycznej diecie (35 kg w 5 miesięcy) wraca do starych nawyków żywieniowych, (a z reguły tak jest) to z czasem wróci do swojej poprzedniej wagi. Czasem nawet dojdzie kilka kilo więcej.

kamyk69 napisał/a:

Wybaczcie spinę, ale może jestem staromodny, bo sadziłem że Mod, z racji swej funkcji powinien reprezentować jakiś poziom, a nie być takim "efektem jo-jo" jak Anon.


Stanowisko nie dyktuje zachowania ;)

kamyk69

2011-10-21, 15:01
Anonymous~ napisał/a:


W końcu napisałeś coś z sensem :)

Jeżeli osoba po tak rygorystycznej diecie (35 kg w 5 miesięcy) wraca do starych nawyków żywieniowych, (a z reguły tak jest) to z czasem wróci do swojej poprzedniej wagi. Czasem nawet dojdzie kilka kilo więcej.


Stanowisko nie dyktuje zachowania ;)



Nie ma to nic wspólnego z rygorem diety, ani z czasem jaki poświęciła, ta osoba, na schudnięcie. Jakby chudła 35kg przez 20 lat i potem wpie**alała tyle co przed procesem odchudzającym, również by przytyła.


Ale powaga stanowiska, chyba do czegoś zobowiązuję? Jesteś ramieniem władzy, władza nie może być klaunem.

Anonymous~ napisał/a:


To teraz poczekaj na tzw "efekt jojo". Jeżeli sądzisz, że utrzymasz to 70 kg to jesteś w błędzie zrzucenie takiej masy w tak krótkim czasie nie wróży nic dobrego Odchudzanie to nie jest sprint, lecz maraton



Wszystko to to brednie. Zaczniesz wpie**alać tyle co przed, utyjesz, nie zaczniesz, wagę utrzymasz.

~tip.top

2011-10-21, 15:17
kamyk69 napisał/a:

Nie ma to nic wspólnego z rygorem diety, ani z czasem jaki poświęciła, ta osoba, na schudnięcie. Jakby chudła 35kg przez 20 lat i potem wpie**alała tyle co przed procesem odchudzającym, również by przytyła.


Myślałem, że wiesz co piszesz, ale po tym tekście zmieniłem zdanie.
Nie jestem ekspertem w temacie, ale Ty to już w ogóle nie rozumiesz zagadnienia jak widać. Nie ma co dalej dyskutować.

kamyk69

2011-10-21, 16:45
Skoro tak sądzisz, to zdecydowanie nie ma sensu.

Masz zamknięty umysł Anon. Twoja wiedza to obiegowe opinie powtarzane przez pseudo fachowców, które z rzeczywistością mają niewiele wspólnego. Twój avatar do czegoś zobowiązuje :D

Liczba komórek tłuszczowych w organizmie nigdy się nie zmniejsza. Jedynie ich objętość kurczy. To czy stracisz na wadze 30-100kg w miesiąc czy w 20 lat zależy od tego ile Twój organizm jest wstanie znieść wysiłku na siłowni, diety i konsekwencji związanych z utratą wagi.

Kiedy osiągniesz to co chciałeś, zawsze możesz to stracić, jeśli będziesz żarł tyle, ile przed odchudzaniem. Chyba że wywindujesz sobie metabolizm.

Coś co może być niezdrowe lub nieosiągalne dla Ciebie, może byc neutralne i osiągalne dla mnie. Proste. Nie ma reguły.

Będziesz miał chwilę wolnego w pracy Anon, to poczytaj fora kulturystów. Zobaczysz, że nie masz racji :)

lapps

2011-10-24, 15:04
@kamyk69

efekt jojo polega na tym, ze jedzac kurewskie minimum przez jakis czas (jak Creaters tu opisuje na swoim przykladzie) organizm wyrabia sobie zapotrzebowanie na energie, ktorej dostaje niedobor z codziennym pozywieniem, wiec kiedy dostanie jakias energie w postaci wegli albo tluszczu, odklada ja sobie na pozniej w tluszczu. dlatego ludzie, ktorzy glodowka zbili sobie w krotkim czasie sporo kilogramow, nie beda musieli duzo jesc zeby znowu sie zalac tluszczem. ja tak mialem z 3-4 lata temu, ze w 1-1,5 miecha zbilem z 15 kg tluszczu
a potem jedzac nawet minimum kalorii mimo wszystko zbieralem tluszcz poki to sie nie ustabilizowalo.

Cytat:

Nie ma to nic wspólnego z rygorem diety, ani z czasem jaki poświęciła, ta osoba, na schudnięcie. Jakby chudła 35kg przez 20 lat i potem wpie**alała tyle co przed procesem odchudzającym, również by przytyła.



jakby schudla 35kg w 2 miesiace na sile glodowka, albo podobnymi sposobami, to wystarczyloby zeby jadla 2-3 razy mniej i to nawet mniej kalorycznego jedzenia, a i tak by sie zalala tluszczem

Cytat:

Będziesz miał chwilę wolnego w pracy Anon, to poczytaj fora kulturystów. Zobaczysz, że nie masz racji



http://www.sfd.pl/Efekt_JOJO-t258041.html
(na dole strony jest ladnie opisane)
chyba jednak ma racje, a ty albo go nie zrozumiales, albo sam nie masz pojecia o czym piszesz

~tip.top

2011-10-26, 09:24
lapps napisał/a:

albo sam nie masz pojecia o czym piszesz


Chyba najbardziej prawdopodobna opcja.

.:...........:.

2011-10-28, 11:03
Moszna i tak. :emo: