18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Eksperyment

Aeon • 2013-01-09, 23:16
Żarty się skonczyły.



Fota znaleziona w poczekalni.

uchypodblok

2013-01-10, 09:17
kiedy mozna spodziewac sie pierwszych efektow ??

jajcek555

2013-01-10, 09:31
Koniec Świata napisał/a:

@up

Kaczysław i PiSczałki by nas zrujnowali, popsuli stosunki z Rosją i Niemcami i wywołali wojnę domową.



Tak, tak zrujnowali by nas. Tak jak to zrobili od 2005-2007 roku. Podatki obizyli starali sie wspierac polska rodzine, walczyli z korupcja i zbytnio nie wtracali sie w wolny rynek. Na arenie miedzynarodowej walczylismy o swoje. Szczerze stosunki z innymi krajami to mit, licza sie tylko interesy. A jakie teraz mamy interesy? Za PO placimy za gaz 500$/ 1000m3. Najdrożej w Europie a moze i na swiecie, a to wszystko dzieki naszym dobrym relacja z Rosja. Niemcom lize sie dupe i co z trgo mamy? Dostaniemy mniejnkasy z Uni no ale ponoc Tusk walczyl dzielnie buhah. To co z jego niemieckimi przyjaciólmi? A w kraju nas oczyeiscie nie niszcza wprowadzajac wyzszy wiek emerytalny i wyzsze podatki? To jest jawne okradanie ludzi. Nie niszcza nas bo stawiaja co raz wiecej fotoradarow i innych urzadzen kontrolujacych predkosc a na szpitalny sprzet szkoda kasy? No ale oczywiscie to wszystko wina Kaczyńskiego a gdyby on rzadzil to jeszcze urzadzil masowe egzekucje itd tak w tv powiedzieli. Tu sie je...ij.

Machol

2013-01-10, 09:37
@jajcek555 Tak, tak, wsparli polską rodzinę jednorazową jałmużną zwaną becikowym, która i tak wyszła od LPR-u, programem "rodzina na swoim" z którego tak naprawdę gówno wyszło, ogólnie wpie**alanie się w coraz wyższe socjale to jak na nasza rzeczywistość strzał w stopę (po co robić - państwo da). Walka z korupcją to CBA, które właściwie dubluje się nie wiem po jaki ch*j z CBŚ, które powinno być od rozbijania przestępczych spisków i układów finansowych (a kasa na utrzymanie musi popłynąć), walczyliśmy o swoje wraz z Gruzją, za co zyskaliśmy tam ulicę Kaczyńskiego...

"Tu się je...ij" jeżeli myślisz, że PiS jakiś lepszy od PO był. Jak przychodzi do rozliczeń, to wszystko to samo gówno, ale jedno się nie sprawdziło, to na powrót zagłosuje się na drugie.

jajcek555

2013-01-10, 10:00
Wspieranie rodzenia dzieci(raczej zeby rodzice wyrobili na starcie z pieniedzmi)a socjal za nic to dwie rozne rzeczy. Kazda inicjatywa ktora to wspiera jest godna pochwaly. Masz racje PiS byl gorszy, na szczescie PO wprowadzilo wyzszy vat na ksiazki i artykuly dzieciece...czyli po prostu okradli nas z kasy która przeznacza sie na dziecko. Dobra nie zamierzam juz wiecej dyskutowac bo to nie moja rola i brak mi czasu. Po prostu irytujacy sa leszcze ktorzy mowia co by nie bylo gdyby Kaczynski rzadzil zappmnieli ze zielona wyspa od 6 lat przewodzi Tusk.

hszanu

2013-01-10, 10:38
Taki Szaman byłby lepszy:


at...........25

2013-01-10, 11:21
@ koniec świata
więc lepiej ssać wszystkim ku*asy i zgadzać się na wszytko?

takisobiepolak

2013-01-10, 11:24
PiS to największe nieudaczniki w Polsce. A największą porażka Kaczyńskiego jest to że nie umie pozbyć się Tuska i reszty zdrajców stanu.

B00

2013-01-10, 11:25
@hszanu

Przynajmniej pewność, że skuteczny. Potwierdzone naukowo.

Zl...........ny

2013-01-10, 11:25
takisobiepolak napisał/a:

PiS to największe nieudaczniki w Polsce. A największą porażka Kaczyńskiego jest to że nie umie pozbyć się Tuska i reszty zdrajców stanu.



To tumany czytaj wyborcy nie chcą się pozbyć Tuska i reszty zdrajców stanu ;) Polaczkowatość to straszna rzecz

Dursak

2013-01-10, 11:26
@up

Kaczysław i PiSczałki by nas zrujnowali, popsuli stosunki z Rosją i Niemcami i wywołali wojnę domową.

To my mamy jakieś stosunki z Rosją i Niemcami?

hszanu

2013-01-10, 11:56
B00 napisał/a:

Przynajmniej pewność, że skuteczny. Potwierdzone naukowo.



i jest sam, a nie 11.

mniejszy przypał :D

pieto90

2013-01-10, 12:05
@up, tak, ładnie liżemy dupkę jednym i drugim :* to chyba jest stosunek nie? :)

blendziooh

2013-01-10, 12:14
pie**olicie o PIS i PO, a oba działają na szkodę kraju. Dzięki PIS jesteśmy w uni i jesteśmy udupiani na każdym kroku, straciliśmy suwerenność, bo państwo nie może samo decydować co chce robić, trzeba mieć zgodę uni. Unia to taki admin, tylko, że admin pie**olnięty. PO rozkrada ten kraj, wszystko sprzedane,m podatki rosną, ceny wszystkiego rosną, zarobki stoją. Jedyna szansa jest w Kongresie Nowej Prawicy.
Zanim mnie zhejtujecie, że jestem idiotą, bo popieram Korwina, zajrzyjcie na kanał na youtube:
asmeredakcja
http://www.youtube.com/user/asmeredakcja/videos?view=0&flow=grid
Obejrzyjcie kilka filmików i nagle okaże się, że na to na co narzekacie, Korwin ma gotowe rozwiązania.
Więc może warto zaufać człowiekowi, który mówi prawdę, niż znowu głosować (albo nie głosować) na PIS/PO?
Ja na kolejne wybory idę głosować na KNP, przynajmniej wiem, że nie zagłosuję na złodziei.

EduardHill

2013-01-10, 12:24
r*chają nas dupę jedni i drudzy, a Amerykanom ciągniemy druta - to dopiero są stosunki międzynarodowe!

bimbastah

2013-01-10, 12:40
Jasne za kaczek przecie z kranu leciał Johnny Walker a ludzie wpie**alali kawior na śniadanie.
Prawda jest taka że od dojścia kaczych do władzy wszystko sukcesywnie zaczęło się pie**olić - a może przy okazji przypomnieć między innymi sprawę telegrafu?
PiS i PO to jedno ścierwo - śmieszą mnie pajace wierzące uparcie w swoją 'świętą wojnę' która jednemu i drugiemu ścierwu jest na rękę a ręka rękę myje.
Ale nic... plebs i tak będzie się pałować jednym albo drugim cwaniakiem i będzie leciał do urn jak na skrzydłach bo taka czy inna stacja czy gazeta mu tak powiedziała i tak k***a przez następne 20 lat.
Ten naród jest zwyczajnie za tępy aby coś mogło się w tym k***idołku zmienić na lepsze.