18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Eksperyment społeczny w Indiach

uneventful • 2014-06-16, 15:59
Opis zbędny, lepiej obejrzeć.




spoiler

di...........os

2014-06-17, 02:55
dziuzeppeee napisał/a:



o kim k***a?? toż to zwykłe zwierzęta przecież. Druga populacja na świecie, tfu.



Kultura generuje patologie, nie czynniki biologiczne. I pitbulla da się wychować na przyjaznego psa.

Strugi napisał/a:

idioci... na chodniku stoi 500 osob i obserwuje jak jakis debil szuka pomocy wśród kierowców na drodze 5 metrów od nich. Tez bym sie nie zatrzymał, 5 metrow za sobą miał tłum gapiów, cos tu jest nie tak, zamiast zwrocic sie do tych na chodniku to ten w drugą strone, pie**olniety..



Nikt z nich nie proponował pomocy.

hubi96 napisał/a:

troche h*jowy ten eksperyment, zamiast spróbować na chodniku pewnie ktoś by sie zainteresował a tak typ wygląda jakby wybierał samochód pod którym chce skończyć



On chciał się dostać do szpitala, nie usłyszeć słowo pocieszenia od przechodnia.

ziomall007 napisał/a:

Szkoda, że go nic nie potrąciło :/



Szkoda, że masz czas, by dzielić się publicznie swoimi myślami.

mikEWrona

2014-06-17, 03:00
"Zostaw go, niech ginie" !

Pierre d'Ollony

2014-06-17, 03:03
Dobra, teraz wam to rozjaśnię trochę dlaczego to tak wygląda. Znam relacje osoby, która była w Indiach na własną rękę (bez żadnego biura podróży tylko ze znajomym - indyjczykiem) i jest to taka przepaść kulturowa i społeczna, że ja pie**ole. Tam widok martwego człowieka na ulicy jest tak powszechny jak u nas widok całkowicie zarzyganego i obsranego menela na przystanku - niby się zdarza dość rzadko ale i tak każdy przechodzi obojętnie bo nie jest to jakieś wielkie halo.
Widok całkowicie wychudzonych ludzi z poprzekręcanymi kończynami już jest za to powszechny, tak jak u nas menel proszący o kasę na jabola. Drugą sprawą są ludzie którzy perfidnie to wykorzystują (szczególnie na turystach) i nie odpie**olą się już od ciebie jeśli im nie dasz hajsu, a wykażesz choć odrobinę współczucia. Oczywiście jeśli dopie**olą cię w jakimś zaułku to nie tylko zgubisz portfel ale jak się będziesz stawiał to potrafią zaj***ć bez skrupułów kosę między żebra. Dlatego ci ludzie nie bardzo chcą pomagać innym.
Kolejna sprawa to święte krowy - one rzeczywiście są, tylko nie tak jak je przeważnie pokazują. Czyli duże i dobrze zbudowane. Są w ch*j wychudzone bo jest zakaz karmienia ich, te krowy chodzą po ulicach, wpie**alają śmieci i zdychają przeważnie z głodu. Jeśli jakiś biedak odważy się ją zabić dla mięsa to już może pożegnać się z życiem.
Ganges - oprócz miast turystycznych jest to wielkie wysypisko śmieci i cmentarz dla biedaków. Normą jest że ludzie się kąpią w tej rzece wśród śmieci i przepływających trupów.

Słyszalem jeszcze pełno historii, np. jak się tam traktuje kobiety czy kwestie higieny nawet bogatych mieszkancow, ale ch*j nie chce mi sie pisac bo i tak tego pewnie nikt nie czyta :D Jednym słowem mimo że jest to inna religia i kultura to od muzułmanów się mało różnią.

Rinko

2014-06-17, 03:04
U nas karetka by się zatrzymała :D


maksymilian45

2014-06-17, 05:06
To jest po prostu smutne. Ludzie żyją tam za dolara miesięcznie. Nie oczekujcie nie wiadomo czego. Każdy dzień to walka o przetrwanie.

lukimkz2221993

2014-06-17, 07:12
@ ProVVe

Nie wiedziałem, że Indusi to cyganie, spoko dzięki twojej wiedzy wszyscy już wiemy ;)

tomzkat

2014-06-17, 07:56
@ lukimkz2221993


Akurat dobrze napisał, cygaństwo pochodzi właśnie z Indii.

MonroeHutchen

2014-06-17, 11:20
No wlasnie, co jak co, ale u nas by sie zatrzymal pierwszy samochod zapewne w takiej sytuacji. A gosciu nie zwraca sie do ludzi tylko do samochodow, bo chce sie dostac do szpitala, a nie zostac pocieszonym, ze wszystko bedzie dobrze

ukcioo

2014-06-17, 11:42
robienie żartów (no bo jak nazwać taką akcję?) z takich rzeczy nie jest czymś dobrym... przeciez ci wszyscy którzy byli świadkami tej sytuacji, nastepnym razem nawet się nie zatrzymają, bo pewnie znów ktoś robi sobie jaja na ulicy

Mercury001

2014-06-17, 11:48
Oczywiście każdy po powrocie z urlopu z Indii jest zachwycony przyrodą, ludźmi, zwierzętami, jedzeniem...aż znajomym poleca wyjazd właśnie tam. Pytanie tylko, czy rzeczywiście był w Indiach, czy walił gruchę przez 2tyg w **** nadmorskim hotelu.

di...........os

2014-06-17, 13:37
ukcioo napisał/a:

robienie żartów (no bo jak nazwać taką akcję?) z takich rzeczy nie jest czymś dobrym... przeciez ci wszyscy którzy byli świadkami tej sytuacji, nastepnym razem nawet się nie zatrzymają, bo pewnie znów ktoś robi sobie jaja na ulicy



Żart? Specyficzne masz poczucie humoru.

Nie zatrzymają się następnym razem? Moim zdaniem chłopak zaapelował swoją akcją do sumienia gapiów. Oni w końcu nic nie dyskutowali, tylko stali jak wyryci. Może wreszcie sobie uświadomili, że przez taką bierność w Indiach można bezkarnie gwałcić, zabijać, rabować.

ukcioo

2014-06-17, 15:36
dionizodoros napisał/a:



Żart? Specyficzne masz poczucie humoru.

Nie zatrzymają się następnym razem? Moim zdaniem chłopak zaapelował swoją akcją do sumienia gapiów. Oni w końcu nic nie dyskutowali, tylko stali jak wyryci. Może wreszcie sobie uświadomili, że przez taką bierność w Indiach można bezkarnie gwałcić, zabijać, rabować.



nie mowie ze wszyscy, ale niech bedzie to 5% tych, którzy w tym uczestniczyli... pozniej te 5% oleje podobną sytuację, która wcale nie musi byc 'fejkiem'

Schabik

2014-06-17, 16:16
Cytat:

w Polsce ekipa z karetki by mu powiedziała, że musi mieć skierowanie od lekarza rodzinnego :amused:



przestań pie**olić debilizmy

Catacombe

2014-06-17, 17:21
ProVVe napisał/a:

Mam na nich wyj***ne... Cygańskie nasienie, a on szukal tam wsród swoich pomocy pffff... Jakoś nie słyszałem nawet legendy dobrym cyganie...



Proszę cie k***a, nie porównuj cyganów do hindusów. Bo poza pochodzeniem nie mają ze sobą nic wspólnego.
Typowy k***a gimb, pociemniony kolor skóry, to musi być cygan.

fdM

2014-06-17, 17:50
Schabik napisał/a:



przestań pie**olić debilizmy



Ja miałem sytuację gdy przyszedłem do najbliższego szpitala z mocno krwawiącą raną po pogryzieniu przez psa i mi odmówiono pomocy "bo to szpital dziecięcy"...