18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ekspert od demolki

~LegendarnyZiom • 2015-01-29, 17:09
Z takim fachowcem wyburzanie to nie problem. :szczerbaty:


Luqas95

2015-01-29, 21:49
do tego jest siekierka a nie pila zwłaszcz jak się obsługi nie zna ,

A takie cwaniaki


To wam powiem mój wójek gośc 65 lat postanowił scinać drewno bo po h*j płacić pilażowi prawda
więc poszedł h*jowo zacią leci po mojego ojca , ojciec to zobaczył sie wkórwil i zabił klina , nie wiadomo gdzie spadnie ,
powiedział wójowi aby sie wynosił i nikt tam nie podłaził , poleciał do domu i odrazu zadzwonił po pilaża bo bylow h*j niebezpiecznie pilaż przyjechał i bezpiecznie to ściął .

morał jak sie nie znacie to nie bierzcie się do zabawy z drewne bo i pilarka i drewno sa w h*j niebezpieczne ,

Koziorec

2015-01-29, 22:04
dwa razy ten sam głupi błąd zrobił :P

takija

2015-01-29, 22:16
Luqas95 napisał/a:

do tego jest siekierka a nie pila zwłaszcz jak się obsługi nie zna ,

A takie cwaniaki


To wam powiem mój wójek gośc 65 lat postanowił scinać drewno bo po h*j płacić pilażowi prawda
więc poszedł h*jowo zacią leci po mojego ojca , ojciec to zobaczył sie wkórwil i zabił klina , nie wiadomo gdzie spadnie ,
powiedział wójowi aby sie wynosił i nikt tam nie podłaził , poleciał do domu i odrazu zadzwonił po pilaża bo bylow h*j niebezpiecznie pilaż przyjechał i bezpiecznie to ściął .

morał jak sie nie znacie to nie bierzcie się do zabawy z drewne bo i pilarka i drewno sa w h*j niebezpieczne ,



Do szkoły k***a, a nie nam tu porad udzielasz na podstawie historyjek z palca wyssanych.

Vaa

2015-01-29, 23:03
Nie wiedziałam, że Lewandowski w Niemczech sobie w taki sposób dorabia :amused:

IIWW

2015-01-30, 05:35
@comedian
Faktycznie, trzeba być pieprzonym expertem, żeby wiedzieć, że nie powinno się stawać na dachu którego belkę nośną piłuję. No k***a geniusz.

tomkararek

2015-01-30, 06:40
@Luqas95 a coto za ruznica marketowka czy firmowa tak samo ci noge upie**olii chyba ze chcialss blysnac jaki to ty ekspert wiesz jak ise pilly nazywaja zallll mi c ie czlowieku

penziusz

2015-01-30, 07:41
nie ma to jak podcinać gałąź na której sie siedzi xDD
kolejny z kolei temat gdzie taki kwas ma miejsce

IOI

2015-01-30, 10:13
tomkararek napisał/a:

@Luqas95 a coto za ruznica marketowka czy firmowa tak samo ci noge upie**olii chyba ze chcialss blysnac jaki to ty ekspert wiesz jak ise pilly nazywaja zallll mi c ie czlowieku



Ty chyba niedokonca jeszcze wytrzezwiales jak pisales tego posta, co?
;P

Cz...........ka

2015-01-30, 13:58
Ok. To nie jest szopa Maan.


goście rozbierają kondygnację w normalnym drewnianym domku. Takie chałupy się budowało od niepamiętnych czasów do 2 wojny. Co ciekawe w takich ścianach nie ma praktycznie gwoździ bo wszystkie te bele są mocowane "na zakładkę"


Jak byłem szczawiem jeszcze na pierwszym roku studiów to rozbierałem ze szwagrem taki domek ale do rekonstrukcji. Belkę po belce się ściągało i czyściło (to samo cegły - kawał dobrego materiału, oczyścić z zaprawy i na stosik) Takie domy się rozbiera jak klocki lego.



Dziwię się chłopom że zamiast tak to robić to niszczą, bo takie starsze drewno jest dużo warte. Ten majster co nas instruował na tamtej budowie opowiadał, że z takich beli się robi piękne meble itp. Poza tym w moich rejonach (bieszczady) ludzie kupują takie szopy w całości pod rozbiórkę włazie żeby drewno sprzedać

DOOM666

2015-02-07, 13:00
co niektórzy tutaj powinni dostać po ryju słownikiem ;__;