18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Egzotyczny inżynier nanosi poprawki w konstrukcji aut

GeorgeHarvey1 • 2023-08-07, 12:23

Co nie spodobało się miejscowym. Włochy

MarekJarek1

2023-08-07, 13:17
Ubogacenie takie fajne.
Kiedyś mieli przestępczość na naszym poziomie, to im się znudziło.

flejtuch

2023-08-07, 13:43
Za słabo mu wpie**olił, nie zrozumie.

Musashi_Miyamoto

2023-08-07, 14:30
Dobrze że się aktywowali a nie jak w Niemczech czy Hiszpani w kółko stoją i filozofują myślami...

Dyzzzio

2023-08-07, 14:57
Kuźwa, aż mi się stare GTA przypomniały :)
Tylko parady żółtych koszulek brakuje

Bul_od_bytu

2023-08-07, 16:38
Sądząc po odgłosach to szympans nawołuje stada, od którego się odłączył. Przyroda jest fascynująca :D

DarioLee

2023-08-07, 17:39
Byłem we Włoszech w ubiegłym tygodniu pod Wenecją w miasteczku Marghera i muszę przyznać ze jest tam szał ch*ja , ciapaci , pakole , smoluchy , azjaci i o wiele więcej bydła ze wschodu czy afryki . Całe ulice są pełne (ludzi) wyżej wymienionych a malutkim % są włosi i turyści . Serio strach tam chodzić solo bo te k***y się wszędzie szlajają w grupach i podejrzanie patrzą na kazdą osobę o odrobine jaśniejszej karnacji.

cavern69

2023-08-07, 18:06
DarioLee napisał/a:

Byłem we Włoszech w ubiegłym tygodniu pod Wenecją w miasteczku Marghera i muszę przyznać ze jest tam szał ch*ja , ciapaci , pakole , smoluchy , azjaci i o wiele więcej bydła ze wschodu czy afryki . Całe ulice są pełne (ludzi) wyżej wymienionych a malutkim % są włosi i turyści . Serio strach tam chodzić solo bo te k***y się wszędzie szlajają w grupach i podejrzanie patrzą na kazdą osobę o odrobine jaśniejszej karnacji.



No miałeś przej***ne jak albinos w kongo :D

pekka satan

2023-08-07, 18:07
DarioLee napisał/a:

Byłem we Włoszech w ubiegłym tygodniu pod Wenecją w miasteczku Marghera i muszę przyznać ze jest tam szał ch*ja , ciapaci , pakole , smoluchy , azjaci i o wiele więcej bydła ze wschodu czy afryki . Całe ulice są pełne (ludzi) wyżej wymienionych a malutkim % są włosi i turyści . Serio strach tam chodzić solo bo te k***y się wszędzie szlajają w grupach i podejrzanie patrzą na kazdą osobę o odrobine jaśniejszej karnacji.



A najgorsze w tym wszystkim jest to, że każdy Włoch, łącznie z policjantami itp. chciałby, żeby weszli na łódź i zostali odepchnięci od brzegu. W siną dal...
Jednak nie wolno tak, bo ktoś mówi, że to nieludzkie ale nie wiadomo kto decyduje co bardziej jest nie ludzkie. Narażanie własnych obywateli, czy humanitarne odesłanie do kraju pochodzenia. Każda jednostka myśli tak samo ale w masie myślenie skrzywione przez poprawność polityczną robi zgniliznę wszędzie.

DarioLee

2023-08-08, 11:53
cavern69 napisał/a:

No miałeś przej***ne jak albinos w kongo



nooo świetny tekst . koń by się uśmiał

bialas888

2023-08-08, 18:49
>Co nie spodobało się miejscowym. Włochy

Male sprostowanie - to nie sa Wlochy tylko Malta, konkretnie St. Julian's. Ogolnie dyskusja o Wloszech nie ma zbyt wiele wspolnego z Malta, gdzie jest calkiem spokojnie pod wzgledem przybyszy z Afryki i Bliskiego Wschodu. Wiekszosc z nich po doplynieciu siedzi w osrodku Hal Far, z ktorego moga wyjsc dopiero po spelnieniu konkretnych warunkow.
Takie przypadki jest ten na filmiku sa mocno odosobnione. W okolicy byl jeszcze jeden murzynek ktory tez odwalal i zaczepial ludzi. Regularnie chodzil z obita morda, bo policji nawet juz chyba nie chcialo do niego przyjezdzac po jakims czasie.

mazga50

2023-08-08, 20:01
flejtuch napisał/a:

Za słabo mu wpie**olił, nie zrozumie.



Może miał sandały. W sandałach ch*jowo się skacze po głowie, że o glanowaniu nie wspomnę.

PiDżej

2023-08-10, 10:39
bialas888 napisał/a:

>Co nie spodobało się miejscowym. Włochy
Male sprostowanie - to nie sa Wlochy tylko Malta, konkretnie St. Julian's. Ogolnie dyskusja o Wloszech nie ma zbyt wiele wspolnego z Malta, gdzie jest calkiem spokojnie pod wzgledem przybyszy z Afryki i Bliskiego Wschodu. Wiekszosc z nich po doplynieciu siedzi w osrodku Hal Far, z ktorego moga wyjsc dopiero po spelnieniu konkretnych warunkow.
Takie przypadki jest ten na filmiku sa mocno odosobnione. W okolicy byl jeszcze jeden murzynek ktory tez odwalal i zaczepial ludzi. Regularnie chodzil z obita morda, bo policji nawet juz chyba nie chcialo do niego przyjezdzac po jakims czasie.



Oczywiście, że Malta. W odróżnieniu od Włoch i większości krajów europejskich lewostronny ruch samochodowy