18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Egzorcysta wypędzał ducha z dziewicy swoim penisem

DarkBolo • 2013-08-21, 17:17
Policja w chińskiej prowincji Guangdong aresztowała samozwańczego egzorcystę, który "wypędzał" ducha z... pochwy młodej kobiety. Narzędziem egzorcyzmu miał być penis mężczyzny.



Huang Jianjun, samozwańczy egzorcysta z Guangzhou w prowincji Guangdong policzył sobie bagatela 3,2 tys. dolarów za wypędzenie ducha z młodej kobiety. Nie byłoby w tym oszustwie niczego zaskakującego, gdyby nie fakt, że mężczyzna wypędzał ducha z... pochwy kobiety i czynił to za pomocą... swojego penisa - donosi "Global Times".

Kobieta wynajęła Huanga, bo zakochała się w swoim szefie, który nie zwracał na nią uwagi. Mężczyzna spotkał się z kobietą w pokoju hotelowym, gdzie kazał jej rozebrać się do "badania", w trakcie którego "odkrył", co było przyczyną miłosnych niepowodzeń młodej Chinki. Winę miał ponosić duch, który ukrył się w jej pochwie. Mężczyzna odbył z kobietą stosunek seksualnym, po którym Chinka zawiadomiła policję.

:dead: Miał gość pomysł, nie ma co. :banany:

Raikiri73

2013-08-21, 17:23
Trik podobny do księży...

"Ministranci! To jest różdżka naszego Pana! Otwierać usta albo zdejmować spodnie :lol:
...w zakrystii dla każdego po batonie ;) "

GoldRoger777

2013-08-21, 17:54
@up Nie interesują nas Twoje przygody z dzieciństwa.

hudziel

2013-08-21, 18:24
Tusk dymając obywateli wypędza kryzys z kraju.

Tekst nie ma na celu obrażania obywateli ani kraju.

Lang

2013-08-21, 18:52
Wszystko ok, tylko jak zdjęcie ma się do tekstu? Gdzie jest Chinka i jej pochwa?

Vi...........et

2013-08-21, 19:25
E tam, miałem podobną historię. Jestem ginekologiem. Raz przyszła do mnie dziewczyna narzekająca, że ma pszczołę w cipie więc zastosowałem podobną taktykę jak ten "egzorcysta". Dziewczyna zapytała o powód takiego przedsięwzięcia, to jej powiedziałem, że skoro żaden sposób nie zadziałał to...

...zatłukę pszczołę ch*jem. :amused:

KrisCFC

2013-08-21, 19:36
Vinterlandet napisał/a:

E tam, miałem podobną historię. Jestem ginekologiem. Raz przyszła do mnie dziewczyna narzekająca, że ma pszczołę w cipie więc zastosowałem podobną taktykę jak ten "egzorcysta". Dziewczyna zapytała o powód takiego przedsięwzięcia, to jej powiedziałem, że skoro żaden sposób nie zadziałał to...

...zatłukę pszczołę ch*jem. :amused:



Co jak co ale sny to Ty masz niezłe... :D

pakicito

2013-08-21, 19:37
@up
skoro dała to nie była zbyt piękna co?

Go...........cy

2013-08-21, 20:17
wypier****j szatanie bo cie spałuje

Szron

2013-08-21, 21:09
Fotka jak najbardziej przedstawia skośnookie ryżozwierze ...
Poziom GW i innych gazecin dla obszczymurków.

Poziom rzetelności. Oczywiście.

Nagar1

2013-08-21, 22:45
co za kretyn wstawia takie kłamstwa te zdjęcie to dziewczyna a dokładnie Niemka i nazywa się
-Anneliese Michel sprawcie na google i wgl co za tym k***a to wstawia i na dodatek kłamie k***a dla piw k***a mać na stos z nim

na jej podstawie powstał film emily rose

Anneliese Michel – Niemka i katoliczka poddana wielu egzorcyzmom przed śmiercią. Wydarzenia z jej życia stały się kanwą dla dwóch filmów fabularnych: Egzorcyzmy Emily Rose oraz Requiem.

DarkBolo

2013-08-21, 23:23
Nie było zdjęcia do newsa, więc wrzuciłem losowe, kojarzące się z egzorcyzmem. Co do artykułu, to jest prawdziwy. Sprawdź w necie. Wyluzuj kolego.

Nagar1

2013-08-21, 23:28
DarkBolo napisał/a:

Nie było zdjęcia do newsa, więc wrzuciłem losowe, kojarzące się z egzorcyzmem. Co do artykułu, to jest prawdziwy. Sprawdź w necie. Wyluzuj kolego.




a to w takim razie juz jest sprostowane ;)

adzios

2013-08-21, 23:53
h*jowa metoda

Loaloa

2013-08-22, 00:25
No to już wiadomo dlaczego Kościół tylu ostatnio egzorcystów produkuje. A te dzieciaki takie opętane, że tylko demony z nich wyganiać.