18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

egzekucja młotkiem - Anglia

maxkulczyk • 2023-07-06, 21:08
Kopyto ciężko dostać wiec modne są młotki i noże na wyspach ostatnio :diabel:

:karate: :dead:



Jeszcze dostał kopa na japę od Seby z bloku :ja_pie**ole:

pytolsky

2023-07-07, 08:35
maxkulczyk napisał/a:

noże na wyspach



Na wyspach nie tylko zakazane jest noszenie noży (niezależnie od tego, czy skryte czy widoczne), obecnie kupuje się je na dowód, ale trwają prace nad... całkowitym zakazem posiadania niektórych typów. Jak powszechnie z filmików z sadola wiadomo, zakazy posiadania normalnym ludziom jakiejkolwiek broni są niebywale skuteczne względem rzeczywistych przestępców.

Co więcej - w Anglii, mimo obostrzeń odnośnie noży, dokonuje się z ich udziałem więcej zabójstw niż w Polsce. Z kolei w Polsce, mimo obostrzeń odnośnie broni palnej, dokonuje się z jej udziałem więcej zabójstw niż w którymkolwiek sąsiadującym kraju (przy czym każdy z nich ma zarówno bardziej liberalne prawo, jak i więcej broni na obywatela niż my). Gdyby tylko te fakty coś łączyło...

TurboKaczka

2023-07-07, 10:45
Gruk napisał/a:

"Ślizki" - naprawdę? Jprdl



polonista w duoe j***ny

Bul_od_bytu

2023-07-07, 11:55
Odj***ł go jak karpia tym młotkiem :D

Gruk

2023-07-07, 17:28
TurboKaczka napisał/a:

polonista w duoe j***ny



Widzę masz ciekawe doświadczenia z komunii...

erise

2023-07-08, 01:22
Nie ostatnio tylko zawsze w UK królowała broń biała w statystykach. Jedynie teraz łatwiej o filmiki.

angel_punx

2023-07-09, 22:36
pytolsky napisał/a:

Na wyspach nie tylko zakazane jest noszenie noży (niezależnie od tego, czy skryte czy widoczne), obecnie kupuje się je na dowód, ale trwają prace nad... całkowitym zakazem posiadania niektórych typów. Jak powszechnie z filmików z sadola wiadomo, zakazy posiadania normalnym ludziom jakiejkolwiek broni są niebywale skuteczne względem rzeczywistych przestępców.
Co więcej - w Anglii, mimo obostrzeń odnośnie noży, dokonuje się z ich udziałem więcej zabójstw niż w Polsce. Z kolei w Polsce, mimo obostrzeń odnośnie broni palnej, dokonuje się z jej udziałem więcej zabójstw niż w którymkolwiek sąsiadującym kraju (przy czym każdy z nich ma zarówno bardziej liberalne prawo, jak i więcej broni na obywatela niż my). Gdyby tylko te fakty coś łączyło...



Mieszkam kilkanaście lat w UK, zabronione są np. noże otwierane z pomocą sprężyny, nie wolno ich kupować ani nawet posiadać we własnym domu, jeżeli posiadasz taki nóż to powinienieś go oddać na najbliższy posterunek policji. Ale na przykład na tej stronie: https://www.dnaleisure.co.uk/ będąc zarejestrowanym użytkownikiem (ja musiałem wysłać in kopię paszportu do weryfikacji wieku i prawdopodobnie do sprawdzenia czy nie byłem karany wcześniej) można kupić prawie wszystko oprócz broni palnej. Ja sam myślę o jakiejś kuszy.

pytolsky

2023-07-10, 13:04
angel_punx napisał/a:

Mieszkam kilkanaście lat w UK, zabronione są np. noże otwierane z pomocą sprężyny, nie wolno ich kupować ani nawet posiadać we własnym domu, jeżeli posiadasz taki nóż to powinienieś go oddać na najbliższy posterunek policji. Ale na przykład na tej stronie: będąc zarejestrowanym użytkownikiem (ja musiałem wysłać in kopię paszportu do weryfikacji wieku i prawdopodobnie do sprawdzenia czy nie byłem karany wcześniej) można kupić prawie wszystko oprócz broni palnej. Ja sam myślę o jakiejś kuszy.



W PL kusze są w praktyce zakazane jako bronie szczególnie niebezpieczne (chyba tylko dlatego, że papież jej kiedyś zakazał). Na pewno nie kupisz jej od tak sobie, bez uczestnictwa w jakimś bractwie rycerskim. Ale funkcjonalną replikę napoleońskiej armaty polowej strzelającą kilkukilogramowymi pociskami możesz kupić bez choćby zgłoszenia. Gdzie nie spojrzysz, tam absurdy.

angel_punx

2023-07-10, 21:09
pytolsky napisał/a:

W PL kusze są w praktyce zakazane jako bronie szczególnie niebezpieczne (chyba tylko dlatego, że papież jej kiedyś zakazał). Na pewno nie kupisz jej od tak sobie, bez uczestnictwa w jakimś bractwie rycerskim. Ale funkcjonalną replikę napoleońskiej armaty polowej strzelającą kilkukilogramowymi pociskami możesz kupić bez choćby zgłoszenia. Gdzie nie spojrzysz, tam absurdy.



Kupowałem u nich wcześniej, co prawda nie kuszę ale inne zabawki, maksymalnie do 3 dni dostawa, Luton jest niezbyt daleko. W Windsorze który jest bardzo blisko mnie jest klub łuczniczy ale nie sprawdzałem jeszcze czy można tam używać kusze.

pytolsky

2023-07-11, 08:13
angel_punx napisał/a:

Kupowałem u nich wcześniej, co prawda nie kuszę ale inne zabawki, maksymalnie do 3 dni dostawa, Luton jest niezbyt daleko. W Windsorze który jest bardzo blisko mnie jest klub łuczniczy ale nie sprawdzałem jeszcze czy można tam używać kusze.



No to powodzenia w użytkowaniu. Miejmy nadzieję, że żadnego klubowicza nie ustrzelisz (żartuję - chętnie zobaczę na hardzie :mrgreen: )

JanJankowski

2024-02-18, 19:49
ch*j z tym. Jednego pedzia mniej

AlbertoNihilo

2024-02-19, 13:30
Co to jest kopyto? Ja rozumiem mówić na pistolet klamka, ale kopyto?