18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

egzecution

ma...........st • 2013-06-13, 19:39
krwawa egzekucja wykonana przez islamiste,nie wiem czy nie powinno byc na hardzie

xarkons

2013-06-14, 14:10
Co za zjeby placza o jedna pszczole, a wy to moze k***a nie zabijacie?

Pan Kot

2013-06-14, 14:15
gorszego dziadostwa nie widziałem

Gl0BaL

2013-06-14, 14:50
Nie badzcie ignorantami, pszczoły to tylko część udziału jeśli chodzi o zapylanie... Są też k***a inne owady.

DiesIrae

2013-06-14, 15:21
Co za k***a pasztetowa mnie tutaj wrzuciła :evil:

kaloszer

2013-06-14, 17:51
@Libertinus
Istnieje coś takiego jak sztuczne zapylanie kwiatów. Dziękuję.

rbQ321

2013-06-15, 01:08
oblobodom dom, abaloba dom dom, ablaboda dom dom.. identycznie jak Rocky Balboa, to zrozumiem....,

ale k***a nie zrozumiem, jednego - zgaduję, że to nie jest true arab (który wysadza i zabija co się da), tylko ten 'spokojny' (czy jak to się określa :D ), zatem skąd ta precyzja w odj***niu głowy?

Tam k***a są same true araby, tylko pie**olą, że są inni, spokojni! A dojdzie do islamizacji i wypie**olą nas, wyjebią kozy w cipska i powstanie kolejny sezon star wars.. a nawet i kozo jebco peace... bo nas nie będzie.

mienki

2013-06-15, 14:49
markop4321 napisał/a:

k***a co za łoś. Zabił pszczołę.


to jest osa :P

Carcinoma

2013-06-16, 15:14
Libertinus napisał/a:



4 lata po tym jak umrze ostatnia pszczoła umrą ludzie :ok: to one zapylają kwiaty. Są pożyteczne w przeciwieństwie do Ciebie.



W rzeczy samej, po tym filmiku grozi nam zagłada pszczół. Gościu zabił pszczołę parodiując zachowania ciapatych, a ty mi już snujesz wizję apokalipsy. Nie neguję ogromnego znaczenia pszczół w ekosystemie, tak się nawet składa, że wiem o tym trochę więcej od ciebie, bo studiuję nauki przyrodnicze. Ale puknij się w łeb, kolego. Na świecie jest o kilkaset, jeśli nie więcej, pszczół niż ludzi, a ty czepiasz się, jakby ten filmik miał propagować ogólnoświatową kampanię eksterminacji pszczół.

mmaakkss napisał/a:

Carcinoma - pszczoły to najbardziej pożyteczne ze względu życia ludzi na ziemi stworzenia, dzięki ich zapyleniom otrzymujemy 50% żarcia na naszej planecie więc nie pie**ol



I co w związku z tym? Rośliny należą do grupy producentów, produkują substancje odżywcze, którymi żywią się roślinożercy, a nimi drapieżniki, czyli między innymi my. Gdyby nie one, nas by nie było. Więc jeśli urwę kwiatka albo wejdę na trawnik, to mam się wychłostać z tego powodu albo rzucić pod pociąg, bo tym aktem przyczyniłem się do niechybnej zagłady roślin, a co za tym idzie - ludzkości? Doradzę ci to samo, co gościowi powyżej: puknij się w łeb.

EDIT: Zresztą tj. powiedział Mienki, to jest raczej osa, a nie pszczoła, chociaż na tym złej jakości filmiku trudno to zobaczyć. A osy nie zapylają roślin w tak ogromnym stopniu jak pszczoły, gdyż nie mają w tym interesu (nie zbierają nektaru). Dziękuję, dobranoc.