18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

egzamin z chemii

poiuyt838 • 2009-07-28, 13:09
Na Uniwersytecie Jagiellońskim było czterech bardzo dobrych studentów, radzili sobie świetnie na wszystkich egzaminach i testach.
Zbliżał się egzamin z chemii, miał być w poniedziałek o 8.00, wszystkim z ocen wychodziła 5.
Byli tak pewni siebie, że przed egzaminem zdecydowali poimprezować u kolegów z uniwersytetu w Poznaniu.
Było super, ale zapili ryja w weekend i jak zasnęli w niedziele popołudniu, obudzili się w poniedziałek koło 12.00. Na egzamin oczywiście nie zdążyli, postanowili zabajerować profesora.
Tłumaczyli się ze w weekend pojechali do kolegów na uniwersytet do Poznania,
aby pogłębić wiedzę i wymienić doświadczenia.
Niestety w drodze powrotnej, gdzieś w lasach złapali gumę, nie mieli koła zapasowego i długo nie mogli znaleźć nikogo do pomocy. Dlatego niestety przyjechali dopiero Kolo południa.
Profesor przemyślał to i mówi:
- OK możecie przystąpić do egzaminu jutro rano.
Studenci zadowoleni ze się udało go zbajerować, pouczyli się jeszcze trochę w nocy i na drugi dzień przyszli jak zwykle pewni siebie.
Profesor posadził ich w czterech osobnych pokojach, zamknął drzwi, a asystenci rozdali pytania.
Cały test był za 100 punktów. Na pierwszej stronie było zadanie za 5punktow, które wszyscy rozwiązali bez wysiłku.
Na drugiej stronie było tylko jedno pytanie za 95 punktów:
- Które koło?

fi...........71

2009-07-29, 17:28
Nie wiem dlaczego mi już odrzucono dwa dowc**y z poczekalni jako suchary a tutaj proszę coś co znam od wieeelu lat się ukazuje. Wygląda na to, że administrator po to założył ten serwis żeby sobie samemu rządzić co jest suchar a co nie. Porażka.

Es...........ne

2009-07-29, 17:31
filozof71 napisał/a:

Nie wiem dlaczego mi już odrzucono dwa dowc**y z poczekalni jako suchary a tutaj proszę coś co znam od wieeelu lat się ukazuje. Wygląda na to, że administrator po to założył ten serwis żeby sobie samemu rządzić co jest suchar a co nie. Porażka.

to że Ty go słyszałeś 100 lat temu nie znaczy że dla jednego użytkownika przeniesiemy go do sucharów, kawa dostał 69 piw czyli jednak coś w nim jest co się użytkownikom podoba, najwyraźniej Twoje były sucharami i dlatego się tam dostały

fi...........71

2009-07-31, 15:11
No i w tym k.. sęk, że każdy kawał dla jednego jest sucharem a dla innego nowy, a tu jeden koleś decyduje o tym. Twoja odpowiedź świadczy o ograniczoności Twojego umysłu. Proszę o usunięcie mojego konta bo nie chcę się z takimi ludźmi zadawać. Prostej rzeczy nie rozumiesz. Ty jesteś bogiem, który wie co jest sucharem a co nie ?

Es...........ne

2009-07-31, 15:16
filozof71 napisał/a:

Twoja odpowiedź świadczy o ograniczoności Twojego umysłu

ojejku widać że ktoś jest tutaj parę dni i najwyraźniej nie wie o czym mówi, napisze ci coś, zanim założyłeś tu konto mogłeś ruszyć swoim pustym kubłem co nazywasz głowią i poczytać co nieco w regulaminie o zasadach tu panujących, zresztą dobrze że w końcu usuniesz konto bo facetów bez jaj którym nic nie pasuje tutaj nie potrzebujemy. Najwyraźniej do Twojego mózgu nie dotarło to co napisałam.

fi...........71

2009-07-31, 18:04
Jakoś nie mogę się doszukać teraz tego regulaminu, ale szczerze mówiąc po wymianie zdań z takim pawianem nie mam ochoty.

Es...........ne

2009-07-31, 18:12
filozof71 napisał/a:

Jakoś nie mogę się doszukać teraz tego regulaminu

to nie moja wina że jesteś na tyle głupi i ślepy że nie widzisz czegoś co jest zawsze pod oknem odowiedzi na posta, smutne

Woohoo

2009-07-31, 22:54
Pani Esne, punkt 6.

6. Wyzwiska, bezcelowe kłótnie, trollowanie, jawny rasizm objawiający się agresywnymi komentarzami nie są tolerowane na tym forum.

Wyraźnie z niego wynika:
Jebnij dziada w czoło, po co dyskutujesz?

Es...........ne

2009-07-31, 22:55
Woohoo napisał/a:

Pani Esne, punkt 6.

przepraszam już nie będę :(

fi...........71

2009-07-31, 23:33
1. Nie jest nigdzie wyjaśnione jaki kawał jest uważany za suchar. Przed dodawaniem sprawdzałem i go nie było. Wniosek - ktoś o tym subiektywnie decyduje a to jest chamstwo.
2. Ostrzeżenie olewam - nie chcę mieć do czynienia z takimi bezmózgami, to nie mój poziom, pomyliłem się rejestrując tutaj.
3. Proszę o ban i usunięcie mojego konta.

Woohoo

2009-08-01, 01:47
sp***alaj i się nie loguj, jakiś problem?

Czasami jak widzę takich gości, to krew zalewa.

Chłopie, przejrzyj sobie czasem humor hard, tam masz pokazane dzieci, które rodziły się z różnymi wadami, które są nie do końca sprawne umysłowo, mają bardzo poważne problemy z różnymi dziedzinami życia.

Jak tak na nie patrzysz, to nie masz wyrzutów sumienia?

One się takie urodziły, nic na to nie poradzą - Ty jesteś od nich o wiele gorszy, urodziłeś się normalny i to sp***oliłeś.

Wstyd, Stary.

Es...........ne

2009-08-01, 06:20
filozof71 napisał/a:

1. Nie jest nigdzie wyjaśnione jaki kawał jest uważany za suchar.

każdy twój
filozof71 napisał/a:

2. Ostrzeżenie olewam - nie chcę mieć do czynienia z takimi bezmózgami, to nie mój poziom, pomyliłem się rejestrując tutaj.

o a jednak z nami dyskutujesz ? szkoda bo poziom i tak masz jeszcze niższy niż my nie moja wina że twoja ambicja została nadwyrężona dodaniem kawałów do sucharów, a teraz idź się pociąć

Skupek

2009-08-01, 10:59
Woohoo, nie podlizuj się, dziubasku ;* :)

Woohoo

2009-08-01, 15:20
Nie podlizuję się - często Jej cisnę, ale teraz ma rację. ;]

Nebel

2009-08-23, 19:18
Esne, ale z tym "szkoda, bo poziom i tak masz jeszcze(!) niższy niż my", to dałaś czadu :-) Dzięki, dzięki, doceniamy ;-)