18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Egzamin

Sl...........nx • 2012-02-15, 05:04
Sytuacja z egzaminu.
Profesor - Mam nadzieję, że każdy ma arkusz papieru kancelaryjnego, za chwilę zapiszę na tablicy pytania, za poprawną odpowiedź stawiam jeden punkt, za niepoprawną zero, nie daję żadnych połówek, ćwiartek et cetera. Proszę odpowiedzieć wyczerpująco, zawierając wszystkie możliwe aspekty. Aby zdać, wymagane jest 50% plus 1.

Profesor zaczął zapisywać na tablicy pytania. Po drugim odłożył pisak, spojrzał na salę i rzekł - Macie pół godziny, życzę powodzenia.

zilo210

2012-02-15, 17:00
pakicito napisał/a:

widze kolega zilo210 z pare tematow wyzej



Naprawdę nie rozumiem. Czy jeżeli dowcip nie kończy się zajebiście zrozumiale to naprawdę musi być ch*jowy? Albo jeżeli w dowcipie nie ma podtekstu o r*chaniu, pedofilach, kościele czy innym gównie? k***a ludzie, jak już ktoś wcześniej napisał, myślałem, że na sadisticu siedzi więcej mądrych ludzi, ale za każdym razem gdy pojawią się dowcip/filmik, który wymaga choć chwili zastanowienia, to spotyka się z krytyką. No ja pie**olę. :-/

po...........cz

2012-02-15, 17:23
cossac napisał/a:


De bi lu jeżeli wymagane jest 51% by zdać to musisz oba zadania na maksie pocisnąć kretynie skoro nie daje 0,5 0,25 itd. Po za tym to 50% plus 1 to nie jest do końca wyjaśnione (nie wiadomo czy % (co ja przyjąłem) czy zadanie), ale bądź co bądź wniosek jest poprawny dla obu stwierdzeń- trzeba wyj***ć maksa



ed

Sl...........nx

2012-02-15, 17:37
modzgi napisał/a:

Pewnie prawo,jakieś ch*jwieco podobne co każdy studiuje
Możesz sobie studiować to gówno, i tak po tym na 99% jeśli ciebie mamusia lub tatuś nigdzie nie wkręci, to będziesz klepać kebaby w budce.


A tak, dosyć durne prawo, ale prawo. A co do studiów, prowadzę własną działalność i wysokość zarobków w miarę mnie satysfakcjonuję, jednak są tacy, co pomimo tego chcą mieć mgr przed nazwiskiem.
elaks napisał/a:

Niech zgadnę... Powszechna historia państwa i prawa na UWr? :D


Blisko, ale nie.

Wojna:)

2012-02-15, 17:39
Jaki to jest papier kancelaryjny?

SamChi

2012-02-15, 19:59
Jakie tepe ludzie na tym sadisticu (facepalm). Az strach pomyslec co by bylo gdyby napisal 3 zadania (tak, wtedy jedynym sposobem aby zdac tez by bylo odpowiedzenie poprawnie na wszystkie, ale jeszcze ciezej to wytlumaczyc).

WolframowyKowal

2012-02-16, 01:03
wy się śmiejcie, ja mam tak na niemieckim w szkole średniej ...

Quwer

2012-02-19, 18:18
SamChi napisał/a:

Jakie tepe ludzie na tym sadisticu (facepalm). Az strach pomyslec co by bylo gdyby napisal 3 zadania (tak, wtedy jedynym sposobem aby zdac tez by bylo odpowiedzenie poprawnie na wszystkie, ale jeszcze ciezej to wytlumaczyc).



Rozumiem, że uważasz, że mając 3 zadania, zrobisz dwa poprawnie to uzyskujesz mniej niż 51%? Jeśli tak, to gratuluję..

Sl...........nx

2012-02-22, 11:24
Quwer napisał/a:



Rozumiem, że uważasz, że mając 3 zadania, zrobisz dwa poprawnie to uzyskujesz mniej niż 51%? Jeśli tak, to gratuluję..


Nie 51%, tylko 50% plus jeden punkt.

Fullmoon

2012-03-24, 18:13
Neophyte napisał/a:

Czy tylko ja uważam, że to bez sensu.... Tak jakby brakowało ciągu dalszego... no nie wiem puenty?




Powiedzcie mi jak można być tak tępym? :homer: