18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Efekciarska ewolucja mistrza...

Halman • 2023-07-14, 11:57

wynagrodzona bólem kości ogonowej...

ibrahim

2023-07-14, 12:10
Kuźwa, aż mnie zabolało od samego obejrzenia. Musi kupić sobie jeszcze kask na dupę.

SayWhat92

2023-07-14, 12:33
Are you ok?
Ja
Tak ty

Nazhir

2023-07-14, 12:44
Lądowanie na krzyż z telemarkiem. Znana i lubiana sztuczka :)

S_Z_A_L_O_N_Y

2023-07-14, 14:44
Po co się głupia pyta. Przecież widać że wszystko OK. Gość się tylko cieszy, że wyszło idealnie.

Smir808

2023-07-14, 16:07
Tak miało być, nie znacie się. 9,5 na 10.

kuzyng

2023-07-14, 23:01
JPRDL... jak byłem łebasem sp***oliłem się z wierzby płaczącej, tak mnie dupa bolała że płakałem 3 dni... Jak byłem młodzieńcem masażysta powiedział mi że miałem złamaną kostkę ogonową :> , jak byłem dorosły kupiłem ATV-a i zapie**alałem boczkiem po kostce granitowej aż nagle pojawił się bardzo , ale to bardzo przyczepny asfalt... wyj***ło mnie prze lewe koło w powietrze( jak to kumpel stwierdził na 3 metry w górę) wyj***łem znowu swym wielkim dupskiem o glebę i objawił mi się szatan albo bogu, nie pamiętam. Znowuż złamałem kość ogonową. Jprdl 3 tygodnie bałem się puścić bąka, a o sraniu nie było mowy... brałem środki na przeczyszczenie i piłem wodę z ogórków żeby mieć sraczkę (trochę miej naprężeń od strony kiszki stolcowej..) jak odrzuciłem leki dostałem takiego zatwardzenia jakbym srał cegłami, myślałem że mi biodra połamie. Wtedy zrozumiałem dlaczego nie mogłem usiedzieć na tych pie**olonych drewnianych krzesełkach w technikum i na uniwerku... Okazało się że ponowny wypadeczek spowodował nastawienie kostki ogonkowej na swoje miejsce. Teraz dziarsko pierdzę i sram w parę sekund, nawet na twardym usiedzę z 20 minut, żyć nie umierać!!! ... właściwie po ch*j wam to piszę??? jak to kolega powiadał " a ch*j mi w dupę"

jkllll485

2023-07-15, 08:21
Zamiast bólem to jej złamaniem.