18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Edward Smith - człowiek, który ruchał samochody

fryca88 • 2012-11-05, 10:56
Myślę, że to za lekkie na hard, a warto wiedzieć

Istnieje zboczenie znane jako mechano-, lub mechofilia. Jest to odmiana parafilii, gdzie odczuwa się pociąg seksualny do maszyn takich jak: rowery, motocykle, samochody, helikoptery, samoloty.

Najbardziej znanym przypadkiem mechanofila jest Edward Smith, który odbył stosunek z ponad tysiącem samochodów. Dokładnie panowie i panie, gość wyj***ł 1000 samochodów w każdą dziurę jaką mógł znaleźć.



Smith, mieszka ze swoją dziewczyną o imieniu Vanilla, która jest Volkswagenem garbusem, naprawdę ją kocha, dosłownie



Smith mówi o sobie "Nie jestem chory i nikogo nie chcę skrzywdzić, po prostu preferuję samochody"

Kiedy miał 15 lat po raz pierwszy "uwiódł" samochód. Niektóre z jego stałych "partnerek" to Opel GT z '73 (“Cinnamon”), Ford Ranger rocznik '93 (“Ginger”) i stary garbus z '69 (“Victoria”).

W internecie istnieje ponad 500 osobowa społeczność jebaczy samochodów, którzy wymieniają się fotkami i organizują grupowe spotkanie na dymanko.


Poniżej pierwsza część filmu o samochodowych zbokach, resztę można znaleźć po tytule "My car is my lover".


Ponury Knur

2012-11-05, 11:05
O autojebaki. Już nawet samochód strach zostawić.

bo...........ę

2012-11-05, 11:40
k***a wzruszyłem się :cry:

Pa...........an

2012-11-05, 11:47
Typ pewnie bryndzluje se na Szybkich i Wściekłych albo transmisji F1 :)

ashitaka

2012-11-05, 11:52
Jako bonus fragment programu "My strange addiction" też o "autojebcy" :D



Ten jeszcze przyznaje się staremu przed kamerą że wali swoją czerwoną strzałę.

fryca88

2012-11-05, 11:58
Pan kapitan napisał/a:

Typ pewnie bryndzluje se na Szybkich i Wściekłych albo transmisji F1 :)



Kiedyś na necie znalazłem taką stronę. Co o tym sądzić?

http://lhs.pl/dzwieki/

Gość mnie rozpie**ala opisami

"Dwa pociągi zarejestrowane wczesnym rankiem w Zwierzyńcu. Najpierw słyszymy po torze normalnym pospiesznego z Zamościa do Wrocławia (i dalej na Gorzów Wlkp.), po dłuższej chwili z parku wyjeżdża skład LHS w kierunku granicy. Uwaga - wszystkie odgłosy, w szczególności echa są naturalne (tego dnia echo dobrze niosło po lasach RPN).
Zwierzyniec, 28 kwietnia 2008 r."

k***a czujesz jakby Twój, albo mój stary miał takie hobby?
- "Tato gdzie idziesz z tym magnetofonem?"
- "Śpieszę się posiedzieć w krzakach przy torach, bo o 9:03 będzie jechał luźny ST44 powracający do Bortatycz i słychać odgłos żaluzji i nieodłączne RP1 z basowym echem rozchodzącym się po lasach Roztocza, to se to nagram"

Na bank to jakiś zbokol i wali pod te odgłosy wagonów, k***a 3CD już wypalił!

rockface123

2012-11-05, 12:54
super. Teraz to będzie trzeba k***a auto ubezpieczać przed gwałtem...

mr_9mm

2012-11-05, 13:30
Jak się nazywają dzieci auta i człowieka?
Transformers :amused:

Rafal1757

2012-11-05, 18:53
ciekawe jak auta się sprawują na wzbogaconej mieszance paliwa i spustu ...

sinjids

2012-11-05, 18:55
W sumie to nigdy o nich nie słyszałem, nikogo nie krzywdzą, mają zamkniętą społeczność... Niejedne zboki mogłyby się od nich nauczyć jakiejś moralności. :roll:

dostępny_nick

2012-11-05, 18:56
W końcu, mógłbym bez problemu por*chać! Dzięki!

LEONidass

2012-11-05, 18:56
powiedzenie "faceci kochają swoje samochody" nabiera tu nowego znaczenia :D

Ivo

2012-11-05, 18:57
fejk jak ch*j.
nie od dziś ludzie robią dosłownie wszystko żeby stali się zauważeni (program o r*chaczach samochodów, parady równości etc.).
niedowartościowane łajzy, ludzie-p*zdy celebryci, ot co.