18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

CzaszekGocz

2013-06-18, 22:56
Pater patriae napisał/a:

Najlepsi są nauczyciele od przedmiotu "podstawy przedsiębiorczości", 99% z nich nigdy nie miała własnej firmy 8-)



Pewnie tak jest, ale muszę przyznać, że babka co mnie akurat uczyła PP to mądra kobita i w życiu bym jej nic nie zarzucił. Doktorat nawet miała i wszystko umiała ładnie wytłumaczyć na przykładach różnych i myślę, że to jeden z nielicznych przedmiotów, który nauczył mnie czegoś życiowego w czasach kiedy oświata kuleje jak dziecko potrącone przez samochód... Jednym słowem szacun dla pani Sylwii :)

Gonczor

2013-06-19, 00:02
Koniec Świata napisał/a:

masaq,

Oni liznęli Misesa, Smitha i namiętnie słuchają Korwina, więc nie mają czasu na takie głupoty jak prowadzenie firmy. Trzeba też najpierw skończyć gimnazjum, liceum, albo studia na kierunku ekonomia, by potem wstąpić do elity bezrobotnych, niedocenionych ideologów kapitalizmu.



A kogo mam czytać? Keynesa? Staram się czegoś dowiedzieć o otaczającym mnie świecie, żeby nie dać sobie wmawiać, że inaczej się nie da, że inne opcje są na pewno złe. To tak źle, że staram się wyrobić swoje zdanie na temat niezwiązany z tym, czego się aktualnie uczę? Lepiej, żebym żył jak taka krowa-póki jest co "żreć" jest ok?

Rozmawiałem, bądź czytałem rozmowy z ludźmi prowadzącymi swoje firmy i częściej jednak potwierdzają to, co głoszą wolnościowcy. I nie, nie głosowałem na Korwina.

adzios

2013-06-19, 11:15
NIEROBY kto wam powiedział że w PL jest 80% podatków? Do roboty! WON! Współczuje wam...

rusofil

2013-06-19, 23:06
Ucz dzieci o polskich podatkach zjedz ich lodów 80%?