18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Eddie Izzard- Historia Europy

jolmen13 • 2012-10-07, 23:30
Jeden z moich ulubionych komików od Stand-Up'ów.
"Dorastałem w Europie, skąd pochodzi historia"



Wiem, że pedzio itd. ale wybaczam mu to, bo ma cięty język i zajebiste poczucie humoru. :)

Po tagach nie znalazłem, jak było to śmietnik.

stalowyszczur

2012-10-08, 00:05
dzizas, co mu sie stalo, ogladalem jeden jego standup bodajze z Californi i wygladal calkiem normalnie

massq

2012-10-08, 00:15
Cytat:

Wiem, że pedzio itd. ale wybaczam mu to




Ro...........ce

2012-10-08, 01:00
@up ten gif już nie jest zabawny. co a dużo to, k***a, nie zdrowo.

Szoqn

2012-10-08, 01:35
jolmen13 napisał/a:

Jeden z moich ulubionych komików od Stand-Up'ów.

Wiem, że pedzio itd. ale wybaczam mu to, bo ma cięty język i zajebiste poczucie humoru. :)



Nie masz pojęcia kim jest pan Eddie, nie? Wrzucasz bo piwa i tyle. Otóż jest transwestytą, ale nie homoseksualistą, zresztą coś czuję, że nawet nie jest transwestytą, tylko potrzebował czegoś do spotęgowania kariery scenicznej. Skecz znany chyba wszystkim miłośnikom stand up'u, dlatego nie wrzucam piwa.

jolmen13

2012-10-08, 01:55
Szoqn napisał/a:



Nie masz pojęcia kim jest pan Eddie, nie? Wrzucasz bo piwa i tyle. Otóż jest transwestytą, ale nie homoseksualistą, zresztą coś czuję, że nawet nie jest transwestytą, tylko potrzebował czegoś do spotęgowania kariery scenicznej. Skecz znany chyba wszystkim miłośnikom stand up'u, dlatego nie wrzucam piwa.



Oczywiście, że mam pojęcie kim jest Eddie; wiem, że jest transem (nie na potrzeby kariery scenicznej, na co dzień również). A "pedzio" to takie określenie nie do końca pejoratywne i w tym wypadku trochę uogólniające,więc nie ma się co czepiać. A skecz chciałem pokazać tym co go jeszcze nie widzieli.

Cytat:

Wrzucasz bo piwa i tyle.



A co mi po wirtualnych piwach? Browary mam dwa w lodówce, a w zamrażarce flaszkę wódki jak będę miał ochotę.

pisage

2012-10-08, 09:41
Szkoda tylko, że mówił to do Amerykanów, którzy kompletnie nie rozumieli o czym opowiada.

Miya

2012-10-08, 13:23
Jakie to jest, k***a, smutne.

Darkstep

2012-10-08, 14:51
Już zabawniejsze teksty ma moja pralka na pełnych obrotach...

Ha...........ng

2012-10-08, 14:52
ch*j z tym jak wygląda ważne, że gada z sensem i śmiesznie

jolmen13

2012-10-08, 14:53
rozpiepszacz napisał/a:

kogo to śmieszy ?????



Tylko tych z poziomem IQ wyższym niż kwiatek w doniczce.

M4rkOPL

2012-10-08, 14:58
Gościu w przekomiczny sposób zobrazował sytuacje. Nawet wybaczyłem mu tą szminke i te jego ( co to w ogóle k***a jest? ) wdzianko.