18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ech, życie... Vol. 2

Baronessa • 2023-01-16, 15:35
TikTok'owy freak show z krajów trzeciego świata.

Przygotowywanie obiadku dla starego


Spacerek po mieście


Wspólna kąpiel ze znajomymi


Mały słodziaczek


Macierzyństwo wspaniała rzecz


Higiena to podstawa


Sexi look

el...........ss

2023-01-16, 19:46
Ta z dupą z przodu taka powykręcana, chyba papierosy z torowiska zbierała, tak jak nasz ostatni petent kilka filmików niżej

lexxx

2023-01-16, 19:48
chów wtórny

niemamskarpet.

2023-01-16, 19:48
przy obecnych rządach to już niedługo u nas tak będzie , NFZ nie wyrabia, lekarze masowo sp***alają z Polski, aborcja zakazana nawet w przypadku takich anomalii, NFZ obciążone dodatkowymi obywatelami , leki wywożone masowo na do ukrów ............

Sayoko

2023-01-16, 20:10
No wiem że to sadol ale k***a przej***ne chyba już wolę śmierć

Alonso

2023-01-16, 20:14
Czy wiecie, że gdyby te osoby wyzdrowiały, to by straciły źródło dochodu i żyłyby w biedzie?

Frytas12

2023-01-16, 20:20
Jeśli chodzi o ostatni filmik, to typiara ma większe palce niż użytkownicy ku*asa xD

Aciaa

2023-01-16, 20:36
A ja tych ludzi naprawdę podziwiam. Szacun wielki bo mogli leżeć i powoli umierać.

skandal

2023-01-16, 21:14
TytanowyRosomak napisał/a:

Przyjdzie czas że to obecne zj***ne pokolenie dwóch lewych rąk dorośnie i zadecyduje za ciebie w sprawie eutanazji gdy skończy się twoja produktywność i przydatność.



"Troszkę" Cię ponosi z tą teorią. Natomiast jeżeli chodzi o eutanazje (tak samo z aborcją), chciałbym mieć wybór. Chciałbym móc decydować o sobie samy.
Uprzedzam część Waszych odpowiedzi, nie, nie mam zamiaru się zabijać. Natomiast nie wiem co będzie czy 60 lat lub czy jutro nie potrąci mnie pijany kierowca i zostanę kadłubkiem. Po prostu chce mieć możliwość zakończenia swojego cierpienia, na swoich własnych warunkach.

Geraldinio

2023-01-16, 21:41
8marca napisał/a:

Tych chorych ludzi się zapytaj a nie kościoła czy PISdu uwierz mi że 99% z nich i tak chce żyć!




Nieprawda, większość albo nie ma świadomości, że żyje, tylko czuje niewytłumaczalny ból, albo chciałaby się zabić, tylko nie ma jak, lub nie ma odwagi. Dlatego aborcja we wczesnym etapie jest najbardziej humanitarna.

smc

2023-01-16, 22:05
Pewnych rzeczy nie daję rady oglądać... :cry:

sothis

2023-01-16, 22:16
8marca napisał/a:

Tych chorych ludzi się zapytaj a nie kościoła czy PISdu uwierz mi że 99% z nich i tak chce żyć!



Ta, tylko strasznie ale to strasznie uprościłeś sprawę. Na tyle, że rozminales się z rzeczywistością.
Zanim nie pojawi się mózg płód nie czuje, nie myśli. W przeciwieństwie do rodziców, którzy mocno czują jak ich dziecko cierpi przez resztę życia.

Heliar

2023-01-16, 22:32
Matt napisał/a:

I teraz powiedzcie ludzie kosciola i pisu czy eutanazja nie powinna byc legalna w takich przypadkach.



Jestem za, pierwszy idziesz do odstrzału

sothis napisał/a:

płód nie czuje, nie myśli. W przeciwieństwie do rodziców, którzy mocno czują jak ich dziecko cierpi .



O k***A, czegoś ty się naćpał, lewacką propagandę nosem wciągasz???

https://www.filmweb.pl/film/Niemy+krzyk-1984-186513

Polecam, a później pie**ol głupoty

Machol

2023-01-16, 23:20
Geraldinio napisał/a:

Nieprawda, większość albo nie ma świadomości, że żyje, tylko czuje niewytłumaczalny ból, albo chciałaby się zabić, tylko nie ma jak, lub nie ma odwagi. Dlatego aborcja we wczesnym etapie jest najbardziej humanitarna.



Trochę inaczej. Kto zaznał życia jako zdrowy, ten ma potem przej***ne. Ale chory od początku ma tyle porównania, co ślepy opisów na kolory.

Mordawkubeł

2023-01-17, 02:53
Matt napisał/a:

I teraz powiedzcie ludzie kosciola i pisu czy eutanazja nie powinna byc legalna w takich przypadkach.



Tak jak ci już gość odpisał nie decyduj za innych jakby byli niezdolni do wypowiedzenia się za siebie czy chcą żyć.

ProVVe

2023-01-17, 03:31
8marca napisał/a:

Tych chorych ludzi się zapytaj a nie kościoła czy PISdu uwierz mi że 99% z nich i tak chce żyć!



Dlatego nie powinno się dopuści do porodu, dalszego rozwoju po urodzeniu tylko pobrać komórki macierzyste i pożegnać się