18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

E-papieros i jego alternatywne zastosowanie

fine666 • 2013-07-08, 11:40
Ma chłop łeb. Po filmie widać, że chyba na prawdę działa.
Próbował ktoś? ;-)

fine666

2013-07-08, 13:22
who_j napisał/a:

To nie jest ani śmieszne, ani fajne. To jest po prostu głupie. Taki z niego kabareciarz jak z Drozdy.


"Sadistic bawi, ale też i uczy" ;-)

blysk88

2013-07-08, 13:30
Powiem tak.
Ja pierodole co za k***a zidiocialy kretyn. Nie robicie tego w domu. Albo robicie a pozniej ktos moze wrzuci material wlasny na harda.
Problemem jest temperatura do jakiej podgrzewa sie chmura z efajka. W przypadku takich ilosci spirytu mozna ja podgrzac niczym w czajniku. Poparzenia jamy ustnej moga sie trafic.
Juz nie mowie o tym, ze spiryt powoduje ze plyn staje sie mniej gesty i moze wyciekac z parownika (tej czesci co wkladasz w paszcze), zalac i zjebac baterie. To naprawde maly problem w porownaniu z pierwszym.
A jak ktos chce sie nawalic to smutna nowina - zajebiscie palac taki plyn (przy 300 wdechac okolo 5 sekundowych - zalozmy ze to paczka/1ml) przyjmiemy okolo pol mililitra spirytu. Normalnie predkosc narabania sie kosmiczna...

Puciek: Tak - problem z tym, ze olejek taki jest strasznie gesty i rozpieprzy grzalke w tempie ekspresowym.

dosiapl

2013-07-08, 13:32
THC rozpuszcza się w alkoholach i tłuszczach.

blysk88

2013-07-08, 13:34
dosiapl napisał/a:

THC rozpuszcza się w alkoholach i tłuszczach.


Moj blad - przepraszam.

qtacz

2013-07-08, 13:41
Idz pan w ch*j z takim piciem

fine666

2013-07-08, 13:53
blysk88 napisał/a:

Powiem tak.
Ja pierodole co za k***a zidiocialy kretyn. Nie robicie tego w domu. Albo robicie a pozniej ktos moze wrzuci material wlasny na harda.
Problemem jest temperatura do jakiej podgrzewa sie chmura z efajka. W przypadku takich ilosci spirytu mozna ja podgrzac niczym w czajniku. Poparzenia jamy ustnej moga sie trafic.
Juz nie mowie o tym, ze spiryt powoduje ze plyn staje sie mniej gesty i moze wyciekac z parownika (tej czesci co wkladasz w paszcze), zalac i zjebac baterie. To naprawde maly problem w porownaniu z pierwszym.
A jak ktos chce sie nawalic to smutna nowina - zajebiscie palac taki plyn (przy 300 wdechac okolo 5 sekundowych - zalozmy ze to paczka/1ml) przyjmiemy okolo pol mililitra spirytu. Normalnie predkosc narabania sie kosmiczna...

Puciek: Tak - problem z tym, ze olejek taki jest strasznie gesty i rozpieprzy grzalke w tempie ekspresowym.



Zobacz, praktycznie na takiej samej zasadzie to działa: http://www.joemonster.org/art/22400

Co do poparzenia - tak samo możesz poparzyć się normalnym liquidem. Wystarczy, że źle dobierzesz grzałkę i Twój liquid 'zagotuję się'.

Oczywiście, prewencyjnie nie polecam wlewania spirytusu. Nie chcę mieć nikogo na sumieniu.

Ja po prostu wlałem whisky. I nawet aromat czuć bardziej niż w normalnym e-odpowiedniku. ;)

who_j

2013-07-08, 13:54
Tylko gdzie tu nauka? Alkohol podgrzewany paruje. Autor chyba miał na celu przekazanie nam właśnie czegoś zabawnego, jednak poziom i sposób wypowiedzi tego kretyna powoduje u mnie mega zażenowanie. Mam nadzieję, że ta żałosna kvrwa się tu nie przyjmie i więcej nie zobaczę już jego kretyńskiej mordy.

SedziA

2013-07-08, 14:03
różnica jest taka, ze jak mamy liquid w środku to wdychamy aerozol, a tutaj czystą podgrzaną do 200 stopni pare

thewhitestar

2013-07-08, 14:05
Tylko że tam mieści się ledwie parę kropel, czas palenia jest na tyle długi że k***a nie wiem jakim cudem możnaby się... nawet nie naj***ć, tylko zwyczajnie poczuć że się coś wypiło (wypaliło), choćby i czysty spirol wlać.

Sick_Stick

2013-07-08, 14:43
A ja tam preferuje tradycyjne picie. Flaszka na stół, mięso, kiełbasa, sałatka, śledzik. Dobra muzyka i oczywiście zajebiste towarzystwo.

krzyhhh

2013-07-08, 15:44
@thewhitestar
chodzi o to, że alkohol wchłaniany jest do organizmu w różnych miejscach. w zależności od miejsca jego ilość, która dostaje się do krwi też jest różna. pijąc normalnie, alkohol jest w niewielkim stopniu wchłaniany w żołądku, przez co musisz wypić sporo by wchłonęła się odpowiednia ilość by poczuć fazę. za to wchłanianie alko w płucach jest wielokrotnie większe niż przez żołądek, dlatego np. podpalane drinki trochę bardziej kopią niż klasyczne - z powodu wyższej temperatury, więcej alkoholu paruje i dostaje się do krwi bezpośrednio z tlenem. 'pijąc' przez e-faje alko wchłaniamy bezpośrednio przez płuca, więc parę kropel spokojnie wystarczy by się naj***ć. no chyba, że chcesz walnąć szota spiryt+liquid :ok: to faktycznie się nie najebiesz.

słyszałem też, że można stosować kombinacje
butelka-oko (problem w tym, że można stracić wzrok)
butelka-tampon-odbyt (wersja ŻulPower).
w odbycie alko (jak i wszystkie płyny) wchłania się w największym stopniu - kieliszek wódy może zabić, dlatego nie zamierzam tego próbować.

ji...........91

2013-07-08, 16:19
i tak lepiej gada po polsku niż smuda

tolopl

2013-07-08, 16:20
Dodałem haszu. moc, jak reaktor w Czarnobylu ;)

LilL

2013-07-08, 20:25
działa? Przecież on sie zwyczajnie naj***ł przed nagraniem tego.

miodek_1

2013-07-08, 20:54
Już widzę jak jutro 90% użytkowników sadistica leci do mamusi , żeby dała pieniądze na książki...