18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzwon

~krzys.toxic • 2014-01-20, 03:08
Chciałem się dzisiaj podzielić swoim wypadkiem samochodowym (zderzenie czołowe) pomimo ostrożnej jazdy nie byłem w stanie uniknąć zderzenia czołowego z renault. Póki co wrzucam fotki ze zdarzenia- kolizja miała miejsce w Osieku koło Lubina. Niestety moje autko nadaje się na złom.

19:20- dokładny czas zdarzenia!

Streszczenie:
Passat stoi z zamiarem skrętu w lewo, ładuje w jego tył golf następnie renault wymija oba samohcfody pakując się na mój pas co doprowadza do czołówki przy ok 40km/h a oto skutki...






Rano opiszę więcej na ten tamt. Musiałem sobie drinknąć ciutkębo psychicznie nie byłemw stanie ogarnąć tego.

BTW wyj***ne mam na heaterów, mistrzów kierownicy i całą resztę która będzie pie**olić co to nie oni i jak by nie zrobili.. ok 2 sekund to za mało na jakąkolwiek reakcję .


jeśli będzie ktoś ciekaw co i jak zapraszam do komentarzy...
rano opiszę dokładnie kolizję z rysunkami. (teraz nie jestem w stanie- musiałem zaaplikować sobię %)

zdjecia zaraz po powiadomieniu policji- jakieś2 min po zdarzeniu.




reszta zdjeć w komentarzach

needsomefps

2014-01-20, 03:19
Szkoda autka. Dobrze rozumiem, że kierowca Renault nie chciał być trzeci i zjechał na przeciwny pas?

marecin43

2014-01-20, 03:23
A kim są do ch*ja pana heaterzy?

mika006

2014-01-20, 03:27
@up mysle ze heaterzy to poprostu palacze co w piecu w piwnicy pala

dabster

2014-01-20, 03:28
Szkoda że nie wozisz ruskiej kamerki ;) ja kupiłem Ojcu na gwiazdorka i sam też chyba sobie sprezentuje. Fajna sprawa, czasem jak tak patrzę co ludzie odpie**alają za cyrki to warto coś takiego uwiecznić.
A co do sytuacji to na spokojnie, ważne Twoje zdrowie, a auto (chociaż auta uwielbiam) to tylko blacha. Ale jak tak patrzę to w pleszewie jeszcze by ćwiarę wspawali ;)

el...........wy

2014-01-20, 03:31
wyklepie się :)

~krzys.toxic

2014-01-20, 03:37
Znam sadola kila lat wiem jak się zmienia i wiem jakie głupoty piedolą niedoświadczeni kierowcy... w auto władowałem prawie 5k, odrestaurowałem, pomalowałem, wszystko chodziło jak w zegarku, paliło na strzała... zakochałem się


tak kierowca trzeciego auta chcaił uniknąć kolizji z poprzednimi dwoma, wyjechał na mój pas- pomimo hamowania wcześniejszego (zauważyłem, że auto do skręto w lewo- wyjechało więc pomyślałem, ze zmó wariat i chce skręcić) myślałem że wyjeżdża więc zahamowałem. Po chwili stwierdziłem że jednak nadal stoi. teraz chwila zastanowienia- nie jednak stoi- więc puśliłem halmulec.. to był błąd.. po nieminęła sekund ai widziałem, ze zza obu wyłoniło się kolejne auto- było za póżno- ok 20 m do hamowania przy 40-45 km./h.. wcisnąłem pedłą hamulca, 2 może 3 razy przeskoczył abs (rover 416 95 r.) iwtedy poczułem jak zgniata sięzderzak, maska chłodnica... i zatrzymuje na silniku ;( to było za trudne. wyszedłem na zewnątrz zapytałem się czy nikomu nic się nie stało (z renault które przy mnie przyj***ło wyszła kobeita- tak k***a kobieta!) grzecznie zapytałem się czy wszystko ok.. zadzwoniłem pod 112....opowiedziałemco i jak...... wypiłem % i rozkleiłem się jak dziecko bo to była miłość.. moja kochanamiłość(jestem poj***ny ale samochód jest wdzęczny jeśli się go szanuje- nie pyskunie, nei kaprysi tylko odwdzięcza się tak jak się dba o niego....)

dabster napisał/a:

Szkoda że nie wozisz ruskiej kamerki ;) ja kupiłem Ojcu na gwiazdorka i sam też chyba sobie sprezentuje. Fajna sprawa, czasem jak tak patrzę co ludzie odpie**alają za cyrki to warto coś takiego uwiecznić.
A co do sytuacji to na spokojnie, ważne Twoje zdrowie, a auto (chociaż auta uwielbiam) to tylko blacha. Ale jak tak patrzę to w pleszewie jeszcze by ćwiarę wspawali ;)



miałęm kupić 10 lutego.. nie zdążyłe k***a!!!! ;( płąkaćmi się chce! wolałem sam naprawiać sów samochód... sam go przygotowywałem do mowania, kolega malował sam go... czyśiłem napawiałem to co bylem w stanie.. ale k***a nie starczyło mi na j***ną kamerkę... !!!! chciałem kupić sobie pod choinkę.. nie styknęło mi kaski... k***A!!! a tylko wracałem spokojnie z zajęć z uczelni do domu...

a baba nie dostosowała prędkości do warunków jazdy...

BiałyPiotr

2014-01-20, 03:40
masz piwko i nie dramatyzuj z powodu auta, ciesz się, że możesz z nami tu pisać

~krzys.toxic

2014-01-20, 03:59
dramatyzuję.. jeśli poświęcisz tyle serca dla samochodu, tyle czasu co ja to też będziesz rozpaczał- tym bardziej jeśli nie bedziesz posiadał na nowy samochód kaski.. Potrzebuję na dojazdy do pracy ,a uczelnię itp...dbadłem o niego lepiej niznie jeden facet.. jeśli coś coś stułąo od razu na forum diagnoza i wymiana.... zrozumiesz jak dorośniesz. to nie jest tylko rzecz jeśli włożysz serce. Ze mną wszystko ok, boli szyja głowa- skutek uderzenia, nadgarsek- miałem już redukować bieg na 3 a w tym momencie strzał i zwichnięcie, kolan- rozj***łęm osłone (tą plaskitową) kolumy kierowniczej kolanem... poza tym reszta ko- za 2 dni będzie więcej bolało- zejdzie adrenalina a to dopiero będzie terror...

marecin43 napisał/a:

A kim są do ch*ja pana heaterzy?



:P daj mospokój obróciłęmpł litra.. przez godzinę, niekontaktowałem o co pięć dopiero tera dorzedłem jaki błąd popełniłem :P :P

robokkkop

2014-01-20, 06:02
slawny jestes pisali o tym na gazecie wroclawskiej :)

KwusheR

2014-01-20, 07:33
Oczywiście, że szkoda auta, spoko, że nic Cie nie jest.... ale mam nieziemską bekę z tego jak piszesz po pijaku ;d

~krzys.toxic

2014-01-20, 15:44
@UP hehe miałem trochę w czubie :)

avic

2014-01-20, 16:28
Nie ma tragedii - z OC coś tam się wyszarpie, a zwłoki reanimuj i do żyda. No i koniecznie idź do szpitala na obdukcję, poproś o wypisanie kwitu, że bolą Cię kolana, szyja, ręka itp. Czasem idzie więcej ugrać z uszczerbku na zdrowiu niż ze straty na pojeździe. Naczelna zasada jest taka: jak ktoś powoduje kolizję bez większych poważnych komplikacji zdrowotnych - to tylko się cieszyć. Nie znam takiego, który by na tym źle wyszedł ->$. Ja też płakałem jak mi karawan pogrzebowy skasował mojego pięknego merca...ale potem kupiłem coś fajniejszego i już nie płakałem:D

Sajmonowski

2014-01-20, 16:30
Wyklepiesz, na giełdę pojedziesz i sprzedasz :) Pozdro z Lubina
P.S. Uczestniczył jakiś DPL?

~krzys.toxic

2014-01-20, 17:02
DPL był sprawcą pierwszej części kolizji - wjazd w tył peugeota, który skręcał (golf kombi_ DPL XXXX). zaraz wrzucę fotki ze zdarzenia i jedno zrobione przeze mnie






















tym zielonym peugeotem jechała KOBIETA!




A tutaj kilka fotek w dzień już tylko i wyłącznie mojego

pojazdu







X