18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dźwignia na odbyt

Cyjanek • 2020-12-25, 15:06
Macie pole do popisu w komentarzach :idzwch*j:

Rebeliant

2020-12-25, 15:09
A to o piłce nożnej pisze się na Sadolu, że to pedalstwo...

baronturbina

2020-12-25, 15:10
Słabe jak ch*j do tego dupa mu nie pękła !

nowynick

2020-12-25, 15:14
Rebeliant napisał/a:

A to o piłce nożnej pisze się na Sadolu, że to pedalstwo...



nie ma nic pedalskiego w uczciwej walce dwóch wytrenowanych zawodników. Samo granie w piłkę też jest w sumie spoko, pedalskie są tylko ulizane cioty przewracające się artystycznie od podmuchów wiatru...

nwonigers

2020-12-25, 15:20
nowynick napisał/a:

nie ma nic pedalskiego w uczciwej walce dwóch wytrenowanych zawodników. Samo granie w piłkę też jest w sumie spoko, pedalskie są tylko ulizane cioty przewracające się artystycznie od podmuchów wiatru...



nie ma nic pedalskiego w walce w parterze 2 spoconych kolesi, ktorzy niejednokrotnie nawet ustawiaja sie w pozycji 69 w te walce??? rozumiem ze chcialbys tak sie bawic z kolegami? dla mnie parter w mma to czyste pedalstwo.

T3RMINATOR

2020-12-25, 15:23
nwonigers napisał/a:

nie ma nic pedalskiego w walce w parterze 2 spoconych kolesi, ktorzy niejednokrotnie nawet ustawiaja sie w pozycji 69 w te walce??? rozumiem ze chcialbys tak sie bawic z kolegami? dla mnie parter w mma to czyste pedalstwo.



A sumo to pedalstwo wagi wielorybiej

Zbysław

2020-12-25, 16:25
nwonigers napisał/a:

nie ma nic pedalskiego w walce w parterze 2 spoconych kolesi, ktorzy niejednokrotnie nawet ustawiaja sie w pozycji 69 w te walce??? rozumiem ze chcialbys tak sie bawic z kolegami? dla mnie parter w mma to czyste pedalstwo.



Oczywiście ze to pedalstwo, a później w kiblu łoją konia z pamieciówki

nowynick

2020-12-25, 16:33
nwonigers napisał/a:

nie ma nic pedalskiego w walce w parterze 2 spoconych kolesi, ktorzy niejednokrotnie nawet ustawiaja sie w pozycji 69 w te walce??? rozumiem ze chcialbys tak sie bawic z kolegami? dla mnie parter w mma to czyste pedalstwo.



jestem rocznik 82, jedna z pierwszych olimpiad jaką kojarzę to Atlanta 1996 gdzie nasi zapaśnicy natłukli medale niemal w każdej kategorii wagowej i pamiętam jak wszyscy im tam zbiorowo (to był jakiś hotel na mazurach z jednym tv na krzyż) wspólnie kibicowaliśmy. Jakoś nikt nie stwierdził, że wygląda to pedalsko (powiedz to w twarz Andrzejowi Wrońskiemu nawet teraz po 24 latach :D ), a uwierz, że MMA w parterze to przy zapasach szczyt heteroseksualności ;) . Sam też trochę ćwiczyłem sporty walki gdzie się tarza z przeciwnikiem na macie (chociażby judo). Nie rozumiem jak można dopatrywać się pedalstwa w sportach walki. No chyba, że walczysz po pijaku z własną, 20 kg lżejszą od Ciebie żoną to wtedy tak, jesteś pedałem...

plastic

2020-12-25, 16:33
nie wazne czy pilka, czy walka, czy spoceni, czy nie, pedal tak widzi wszedzie pedalstwo.

Rebeliant

2020-12-25, 17:22
nowynick napisał/a:

jestem rocznik 82, jedna z pierwszych olimpiad jaką kojarzę to Atlanta 1996



Co jest z twoim mózgiem człowieku? Co z Calgary, pierwszą olimpiadą jaką ja mam w pamięci, a też jestem '82? Co ty robiłeś jak miałeś 6-10 lat? Elementarz na blachę kułeś, że brak pamięci o latach '80? :)

nowynick

2020-12-25, 18:03
:roll:

nie mówię że pierwsza którą oglądałem tylko pierwsza, która mocniej mi się wbiła w pamięć, przebłyski z mundialu w Italii czy olimpiady w Calgary mam, ale tam Polacy ch*ja wygrywali...

cedrikk

2020-12-25, 18:34
Banana split. Popularna technika

Pralpunkt

2020-12-25, 21:05
Jedno można powiedzieć, chronił swój gwint w dupsku

RadosnyRabarbar

2020-12-25, 21:12
nwonigers napisał/a:

nie ma nic pedalskiego w walce w parterze 2 spoconych kolesi, ktorzy niejednokrotnie nawet ustawiaja sie w pozycji 69 w te walce??? rozumiem ze chcialbys tak sie bawic z kolegami? dla mnie parter w mma to czyste pedalstwo.



Halman już tarmosi skórę do tego

nehru

2020-12-25, 21:47
RadosnyRabarbar napisał/a:

Halman już tarmosi skórę do tego



NIe przywołuj proszę tego imbecyla