18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dźwig już jak łuk ale chuj...

Halman • 2023-01-22, 19:16

nikt nie będzie mówił kacapowi co ma robić...

Pykacz

2023-01-23, 09:10
Fajnie ten tytuł napisałeś :) na pierwszy rzut oka nie wiedziałem po jakiemu to xd

Karboksylator

2023-01-23, 11:23
więc to tak wyglądają te ruskie domki modułowe. Muszę przyznać, że ciekawa konstrukcja. Taka ażurowa, przewiewna.

Exclip

2023-01-23, 11:40
Maniecky napisał/a:

Nie cytuj mnie, ale z tego co wiem, Ruscy gowno by zrobili gdyby nie pomoc Amerkanow w sprzecie, zywnosci i surowacach...teraz im nikt nie pomoze poza paroma gownostanami....



Wielka brytania i inne kraje tez im słali czołgi samoloty i wszystko co sie dalo, byle samemu nie walczyc za duzo. A tez ruscy mowia ze sami wygai a lend lease to wcale nie mialo znaczenia xD smieszni sa i żałośni jak zwykle. A jeszcze pie**ola ze oni teraz to nie rosja ani zwiazek radziecki tylko federacja, a jakoś świetują rosji dokonania.

Igorek95

2023-01-23, 13:09
Maniecky napisał/a:

Jak Ruscy atakowali Ukre w lutym i wszyscy byli osrani co to bedzie, ze druga armia swiata wjedzie za tydzien do Polski itp.....ja tylko myslalem o setkach takich filmikow jak ten....gdzie Ruscy pokazuja jakimi sa memowymi blaznami, jaki maja tam burdel i notoryczny problem z logistyka, infrastruktura i innymi ruskami (najwiecej napie**alanek to od nich wlasnie). Czulem ze predzej zobaczymy nowe smieszne memy o ruskich czolgach niz ruskie czolgi....



To co gadasz, to nasza zachodnia propaganda. Poszukaj wywiadów z autentycznymi Polakami którzy tam walczą i dowiesz się jak to mniej więcej wygląda teraz na prawdę. Po za tym, co ma łamiący się dźwig do działań wojennych :wtf:

Bul_od_bytu

2023-01-23, 17:21
Niech się cieszy, że jebnęło zanim przeniósł ten fajans poza budynek. Byłby gorszy rozpie**ol

Mzimu

2023-01-23, 22:30
Maniecky napisał/a:

Nie cytuj mnie, ale z tego co wiem, Ruscy gowno by zrobili gdyby nie pomoc Amerkanow w sprzecie, zywnosci i surowacach...teraz im nikt nie pomoze poza paroma gownostanami....



Chińczyk pomoże, żeby kacap bił się i osłabiał. Po co chinom silny sąsiad, lepiej ich osłabić i uzależnić od siebie.