18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dźwięk V10

mcmt • 2010-09-15, 01:30
Można puszczać przed snem, można też ustawić jako dzwonek w telefonie. Żeby mieć w samochodzie to już trzeba mieć pe$o$...

kamuha

2010-09-21, 19:40
nikos napisał/a:



porostu nie lubię jarania się niemieckimi samochodami i spuszczania jakie to są zajebiste (bo nie są)

i nie mów ze amerykańskie v8 nie brzmią zajebiście




przyznaję rację dla "mcmt" szkoda forum na tłumaczenie, niemniej spróbuję.

napisałeś że wsyzstko co niemieckie jest beznadziejne.

albo miałeś na myśli jedynie kwestię gustu i wyczucia stylu albo po prostu nie wiesz o czym piszesz. Nie można nie zgodzić sie z tym że niemieckie samochody już od ponad połowy są w ścisłej czołówce jeżeli chodzi o technologię ,jakość wykonania czy trwałość.
a amerykańskie? pozostaje tylko kwestia gustu bo jeżeli chodzi o pozostałe czynniki to można napisać że są i takie które spełniają te warunki ale tylko dlatego ponieważ zawsze są wyjątki od reguły.

StaraSzafa

2010-09-24, 18:25
ja tam Polo-truck'iem z urwanym tłumikiem popie**alam i sram na to wszystko...

Lumpy1

2010-09-27, 22:38
w tagach tylko brakowało Requiem :D

swoją drogą co to za fajna nutka?? xD

Punisher

2010-09-27, 23:11
Najnowsze "American muscle cars" (np. 2011 Ford Mustang GT) nie odbiegają osiągami od niemieckich "sportowców" (np. 2011 BMW M3 Coupe).

Dowód:



Trzeba przyznać że Niemcy potrafią robić świetne samochody, no ale przecież są Niemcami (1939-1945) :hitler:
Dlatego gdybym miał wybierać pomiędzy tymi dwoma "rumakami" to w grę wchodzi tylko Mustang.

xaero18

2010-09-27, 23:27
rottunio napisał/a:

kolejny bolid młodzież wiejskiej (za 15lat :D )



polskiej to MOZE za 25 lat, o ile po Euro nie bedzie konca swiata

Baphomet

2010-09-27, 23:38
M6 jest zajebiste, technologicznie i jakosciowo bije na glowe wszystki muscle, a to ze brzmi inaczej? Imo brzmi rownie calkiem dobrze, ale znawcy z gima wiedza lepiej

tranzystor

2010-09-27, 23:56
Punisher napisał/a:


Trzeba przyznać że Niemcy potrafią robić świetne samochody, no ale przecież są Niemcami (1939-1945) :hitler:
Dlatego gdybym miał wybierać pomiędzy tymi dwoma "rumakami" to w grę wchodzi tylko Mustang.



Idąc Twoim tokiem rozumowania, powinieneś wybrać zdecydowanie niemiecki samochód, bo amrykanie zrobili nas dwukrotnie (później już nikt nie liczył) w ch*ja - w Teheranie i Jaucie (gratuluję znajomości historii).


Cytat:

Najnowsze "American muscle cars" (np. 2011 Ford Mustang GT) nie odbiegają osiągami od niemieckich "sportowców" (np. 2011 BMW M3 Coupe).



Dlaczego porównujesz BMW z 2007 roku (liczy się rok wprowadzenia,powstania konstrukcji) z amerykańskim padłem z 2010? Poza tym E92 M3 ma silnik 4000ccm, podczas gdy Mustang - niemal 5000ccm.

Łukasz

2010-09-27, 23:57
Conscribo napisał/a:

ale za ten requiem for a dream to cukier do baku :P



Kiedy ten filmik nagrywali nie było jeszcze takiej mody by do każdego nagrania dodawać ten utwór.

Punisher

2010-09-28, 00:45
tranzystor napisał/a:



Idąc Twoim tokiem rozumowania, powinieneś wybrać zdecydowanie niemiecki samochód, bo amrykanie zrobili nas dwukrotnie (później już nikt nie liczył) w ch*ja - w Teheranie i Jaucie (gratuluję znajomości historii).



Już ty mnie nie musisz uczyć historii, doskonale wiem co się stało w Teheranie i Jałcie (nie "Jaucie"). Gdyby nie niemiaszki w ogóle do tych konferencji by nie doszło. To oni zaczęli wojnę która pochłonęła ponad 60 mln. ludzkich istnień i to oni chcieli uczynić ze Słowian niewolników (przestrzeń życiowa na wschodzie). Silniki BMW napędzały samoloty które bombardowały w pierwszych dniach września 1939 Polskie miasta. Nie neguję tego że zachód nas "wych*jał" i zostawił na pastwę ZSRR ale proszę cię... nie porównuj "zła" które wyrządziło nam USA do ZŁA wyrządzonego przez III Rzeszę.

A co do samochodów to każdy ma swój gust. Lubisz BMW ? Dobrze nikt ci tego nie broni. Ja wolę amerykańskie auta i niech tak zostanie.

PanParasol

2010-09-28, 07:45
Po prostu miód dla moich uszu! :bomba:

Tester

2010-09-28, 13:53
Jak dla mnie to lepiej brzmi wydźwięk dziadkowego piarda... nothing special, motorki lepiej hałasują ;-)

he...........01

2010-09-28, 15:46
Bzyczy prawie jak moje Cinquecento :lol: Pełen wypas.

Popielniczka

2010-09-28, 15:55
Fajny dzwięk to by był jakby jakieś ciulstwo nie grało w tle...